Ние сме готини МАЙчета, скоро ще гушкаме майските зайчета

  • 9 456
  • 276
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9
Честити бебчовци на Миленка, Спейси и МаяГ! Мъжката компания се разраства, супер! Да са много здрави, усмихнати и да ви радват много!  Heart Eyes

# 271
  • Мнения: 536
Честито на МаяГ! Много да я радва малкият мъж, да расте здрав и силен!

# 272
  • Мнения: 152
Имаме ли заглавия за следващата тема. Някой май беше писал наскоро, моля давайте предложения, ще пусна новата тема след малко

# 273
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Иха, още бебета! Честито на spasy и MaiaG! Много да ги радват малките мъже![/color]  bouquet
Имаме ли заглавия за следващата тема. Някой май беше писал наскоро, моля давайте предложения, ще пусна новата тема след малко
На първа страничка май имаше 3-4 заглавия.

# 274
  • Мнения: 532
Честити бебоци на всички нови майчета.Да ви радват , слушат и носят само хубави емоции.
Нямам много време да пиша, че и каката е в къщи и бебето и ми спират тока.Едната легне , другата стане и обратно. Мама да се спасява.
Сега за моето раждане - беше много лесно.Изтекоха ми водите сутринта към 9.00- 9.30 , но нямах никакви болки.Докато се приготвя ( нямах нищо събрано - поне беше купено ,  изпрано и изгладено) стана 11.00.Приеха ме в болницата , всичко беше нормално , някъде към 13.30- 14.00 започнаха да се появяват контракции , включиха ме на система и в 15.50 само с 2 напъна се появи госпожицата Златина.Имам само 2 вътрешни шева ( доторите казаха , че те не се броят).Веднага ми оставиха беба , аз си бях в кондиция , ставах , взимах я , всичко си беше супер.
От болницата съм доволна.АГ - ВИП етажа 480 лв. нормалното раждане.Чисто , самостоятелна стая , посещения постоянно разрешени.На самото раждане може някой да има с теб , а може и само ако нямаш болки да ти прави компания докато те вкарат в предродилно.Звънец да викаш сестрите , ТВ , повечето сестри са усмихнати (не знам как става , защото са същите , които работят и долу ) , храна ти носят в стаята ( ако искаш) - почти като на хотел.За 70 лв. на ден се стараят хората.Д-р Георгиев беше много внимателен ( както винаги).Общо взето на ВИП етажа се чуваше неговото име и на д- р Танев името.За сега това от мен.Леко раждане на тези които останаха!

# 275
  • Мнения: 961
mileeenka, spasy, MaiaG, пожелавам ви да сте много, много щастливи   bouquet   bouquet   bouquet

Teia_zah, Eiphnh,  Hug надявам се, че всичко е минало добре и вече гушите малките рожбички   bouquet

majceto,  Polyndar, стискам палци утре всичко да мине успешно и ще чакаме новини   bouquet

Аз да дам отчет. Вчера бях на запис на тонове в Св. София - тонове добри, в норма. Казаха ми, че вече трябва всяка седмица да ходя. Като цяло се чувствам добре, въпреки болките ниско долу, но се успокоих, като прочетох, че и при други майчета се случва. Явно си е нормално  newsm78 , колкото и да е неприятно. Контракции си имам, ама аз цяла бременност съм си така. Движенията на бебка вече са по-леки, но и това явно си е нормално, на милите бебоци вече им е тесничко. Моля се да изкара още месец, че на мен ми е рано да раждам още  Laughing , а и нищо вкъщи не е готово. Тепърва предстои ремонта, не че ще  е голям.
Килограми  +16  Blush , ама мъжа ми казва, че не ми личат много  hahaha
Най-вероятно и аз ще съм от мамите с планово секцио (и аз си поревах), но още нищо не е сигурно, когато знам, ще се отчета!

Стерилизатори за сега не смятам да купувам, изобщо неща свързани с шишета, биберони, АМ и т.н. Имам помпа на Avent, към която има две шишета, ако нещо много се наложи, мога и в тенджера да извара на първо време, но ми се ще да кърма и всичките неща, свързани с изкуственото хранене, ще се съглася да се купуват само при спешност!

Опс ..... много дълго стана. Хайде до скоро  Laughing

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 12:10 от asiasia

# 276
  • Мнения: 152
Ето и новата Май-ска темичка

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=185367.0

Общи условия

Активация на акаунт