Аз съм магнит за...

  • 8 902
  • 198
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Магнит съм за споделящи проблеми. Кой знае, може би вдъхвам доверие, пък и никога не съм предавала човек, поверил ми нещо.
Свекърва ми винаги се чуди как може да се товаря с хорската негативна енергия. Казвам и, че аз го приемам по друг начин, не като товарене. Или поне-не винаги.
По-горе писах, че и аз съм магнит за същото. Някой път не ме товари, даже се радвам, ако мога с изслушване да помогна. Но понякога наистина ме товари и ми идва в повече Confused

# 16
  • Мнения: 1 446
За луди , в квартала всички ги познавам и те ме познават.
За свалячи и женкари , в момента един ми виси на главата и смятам да го разкарам. Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 1 105
Воайори, при това все роми. Един хубав българин не ми се залепи, мамка му.
И съм сериозна!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 271
Магнит съм за споделящи проблеми. Кой знае, може би вдъхвам доверие, пък и никога не съм предавала човек, поверил ми нещо.
Ще ти звънна, че имам един проблем и трябва да го излея на някого  Mr. Green

Оф  и аз съм същата - как все на мен решават да се доверят тези хора, не разбирам... Товарят ме с някакви истории. Няма как да им помогна, но сигурно се чувстват по-добре после. Това до някъде ме разтоварва.
Мога да напиша няколко книги...

# 19
  • Мнения: 5 370
Лара-звънни ми, душата, с тебе се знаем като едни достойни мартенски мами, че и на Кю ме имаш.
Бу - дай да направим бизнес със споделянето, амаха, някакъв телефон на доверието домашно да отворим, що ли? newsm78
Поне да има файда от ползата, дет' се вика. Mr. Green

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
....... Някой път не ме товари, даже се радвам, ако мога с изслушване да помогна. Но понякога наистина ме товари и ми идва в повече Confused

  love001

Магнит съм за искащи услуги /да не кажа използвана, че звучи гадно/. Но преди години се научих да казвам Не и вече не съм така добра.

# 21
  • Мнения: 534
Психично болни,
няма работа,която да съм работила и да нямам  случай с такъв човек,
то не бяха скандали,викове,то не беше телефонен тормоз,то не бяха заплахи за убийство  ooooh!
имам чувство,че като дойде пълнолуние и всички луди се сещат за мен. Rolling Eyes
Добре че повечето са кротки луди,но има и такива,които няма да забравя никога  Naughty

# 22
  • Мнения: 3 423
Привличам мъже, овни, родени на 13.04 - ще скрия годината

Ха-ха, и аз имам един от тези,
казвай годината, може да сме
страдали от една и съща болест. Laughing

Казвам 1975  Mr. Green Ама ако знаеш как се харесаха, като ги запознах  Heart Eyes Говорят си, а мен ме оте.аха  Crossing Arms

А, не, моят е десетина години
по-дърт от твоите. Де, късмет!

# 23
  • Sf
  • Мнения: 808
Като студентка привличах точно определен идиот.

Ровеше ни в боклука, знаеше какво сме яли, примерно... Преследваше ме на разстояние и си записваше в тефтерче... Работеше като техник в БТК и май беше на повикване и затова имаше толкова свободно време. Като се престрашеше да мине покрай мен, аз гледах да не съм сама, ако го забележех по-наблизо, после бягаше като луд...

Мога още да разказвам, сега ми е смешно, но тогава ме беше страх. Заминах за 1 година извън родния град и като се върнах после, не го засичах по уличките Търновски. Може би са го прибрали или е намерил друг обджект на желанията си. Бррр...

Сега освен трудности, привличам и хубави хора  Simple Smile За тях мога много да говоря и съм много благодарна!

# 24
  • Мнения: 3 447
Козирози. Хомосексуалисти. Мъже с вредни пристрастявания.

# 25
  • Мнения: 1 517
1. Смотловци и муньовци
2. Мазни, развратни простаци
3. Неприятности

На моменти Марко Тотев ряпа да яде  Mr. Green

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192


 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 27
  • Мнения: 920
Несретници, безработни, изпаднали в нужда. Като поосвестят ме зарязват и отиват да свалят мацки.

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 15 460
A голямата ми дъщеря е магнит за всякакви проблеми и ,където е толкова ревнива само женкари и се лепят , и нея да имат, но и да си ходят и по други.

Общи условия

Активация на акаунт