Букурещ- на разходка и шопинг.

  • 31 755
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 299
Хехе, ясно, то ако ти прави впечатление и южна България, която е по-близо до Гърция, е по различна от северната част  Peace
Тази екскурзия ми харесва, но много на бързо ми се вижда  Thinking Ще поровя за по продължителна  Peace

# 61
  • Мнения: 743
В Испания ходих в един оргомен МОЛ ,чийто приземен и първи етаж беше зает от Карефур.Наистина продават всичко!От до на много добри цени и качество! PeaceРадвам се че и в София ще има.

# 62
  • Мнения: 13 512
Хехе, ясно, то ако ти прави впечатление и южна България, която е по-близо до Гърция, е по различна от северната част  Peace
Тази екскурзия ми харесва, но много на бързо ми се вижда  Thinking Ще поровя за по продължителна  Peace
Aми, не е кратка- аз я разгледах подробно и вече си направих маршрута по тяхната програма. !08 км. Букурещ-Синая-Бран-Брашов. Чудесно за по празниците около 24 майсамо да не разберат за плана ми "варненски майки", че съм им обещала да ги водя в Априлци с децата..ама колко му е да сменим дестинацията. Joy

# 63
  • Мнения: 1 299
Хахаха, Монда стани тур оператор.
За замъка - събери голяма агитка, ще бъде по весело  Peace

# 64
  • Мнения: 13 512
Не, не е като Пикадили. Много големи са. КАто Метро по-скоро.

# 65
  • Мнения: 13 512
А май пропуснах да кажа, че по 1ви май само на Златни пясъци са откраднати 8 румънски коли #Crazy
Мисля,че няма да продължи дълго румънската инвазия или ще си тръгват с охрана,която да им спи в колите Joy
Всъщност-никак не е смешно, а е безобразие направо!

# 66
  • Мнения: 952
А май пропуснах да кажа, че по 1ви май само на Златни пясъци са откраднати 8 румънски коли #Crazy
Мисля,че няма да продължи дълго румънската инвазия или ще си тръгват с охрана,която да им спи в колите Joy
Всъщност-никак не е смешно, а е безобразие направо!
наистина е безобразие, като се има предвид че при тях вече не се крадът коли. Понеже Русе е вече сериозно заселена с румънци/даже днес Русе и Гюргево празнуват/ ми прави впечетление че като идват и по навик не си заключват колите,ама интересно дали после ги намират newsm78

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Извинявам се за оффа-а, ама ми стана интересно. Ако си с чужда кола (примерно служебна или лизингова) бг пълномощно ли си носиш newsm78 И после хората от другата страна на моста и тяхната полиция как ги чете newsm78

# 68
  • Мнения: 13 512
Румънците изобщо не те спират. На излизане от Румъния само спираш, за да платиш такса за моста.А на влизане в Румъния изобщо не спираш.  А пълномощното е нужно само на БГ полицията,  така че  на български е ок.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Ами пътна полиция като те спре не ти ли иска документи на колата?

# 70
  • Мнения: 13 512
не ме е спирала, не знам.

# 71
  • Мнения: 13 512
ето снимки н якои от магазините във Феерия. той се намира в непосредствена близост до икеа- на една от снимките се вижда-   
в дясно от ИКЕА
СефорА
Тоска Блу
Полис
Лансел

# 72
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Снощи се прибрах от Букурещ. Grinning
Разходката ми беше кратка,динамична и пълна с впечатления с маршрут Букурещ-Синая-Бран-Търговище/но тяхното/-Букурещ.За съжаление не можах да разгледам всичко, но следващия път повече.Сега ще тичам на родителска среща,по-късно ще се пробвам с фотографския материал.

# 73
  • Мнения: 1 449
Монда, а в кой хотел беше при пътуването ти и пазара в Икеа? Да е близко и да не се лутаме много  Mr. Green Гледах един Конфорт Отопени, да не е в него?   bouquet

# 74
  • Мнения: 5 622
А май пропуснах да кажа, че по 1ви май само на Златни пясъци са откраднати 8 румънски коли #Crazy
Мисля,че няма да продължи дълго румънската инвазия или ще си тръгват с охрана,която да им спи в колите Joy
Всъщност-никак не е смешно, а е безобразие направо!
наистина е безобразие, като се има предвид че при тях вече не се крадът коли. Понеже Русе е вече сериозно заселена с румънци/даже днес Русе и Гюргево празнуват/ ми прави впечетление че като идват и по навик не си заключват колите,ама интересно дали после ги намират newsm78


А после ние се подигравахме на Румънците колко са зле..Не те, а ние сме зле. Ебати  Sick

Аз чакам твоето резюме като посетиш Букурещ, Сис  Wink  Hug

Щеше ми се юли да отидем, но септември плануваме друго пътуване и май няма да ме огрее и Букурещ   Tired

Общи условия

Активация на акаунт