Мили родители, търсете правата на децата си! - тема 2

  • 54 098
  • 679
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 485
Ако е било жалба, значи са направили проверка и са дали на вашите социални работници задължително предписание - в случая може би да направят нова социлна оценка и да преразгледат отказа си.
Другият вариант е това посещение да е част от проверката в резултат на жалбата.
Нищо сериозно не ми се струва, те по принцип социалните работници трябва да ходят на място като правят социлна оценка. Друг е въпроът че често не го правят.

# 46
  • София
  • Мнения: 8 348
Само да се оплача, макар и не съвсем по темата. Личната не щя дададе направление зарехабилитация. Ще си плащаме курса.

# 47
  • Мнения: 3 504
Айнурчеее, ах тези транспортни, такъв проблем ти създадоха. Браво, че си обжалвала, ти си смела мама и за това съжалявам, че смелите майки са далеч от мен, иначе, щяхме да сме страхотен тандем.
Според мен, идват на проверка заради жалбата, с надеждата си мисля, аз да я преразгледат и дано да ти дадат.
Дръж се спокойно, може би пак ще те питат въпроси във връзка със социалната оценка.
Ще УСПЕЕШ и тук! С теб сме!
Аз не съм обжалвала и не мога да се намеся компетентно със съвет! Confused

# 48
  • Мнения: 2 425
Зара, благодаря ти  bouquet!

Браво, че си обжалвала, ти си смела мама и за това съжалявам, че смелите майки са далеч от мен, иначе, щяхме да сме страхотен тандем.
Не се и съмнявам. Мерси Росонери. Ето че пак ми се притичваш на помощ, макар и не с отговор, но поне с подкрепа  bouquet. Ако бях по-близо до теб щяхме да сме голям отбор Heart Eyes. И след тази жалба ако не стане нищо, вече няма да правя  нищо, че от януари месец ми е писнало да ме будалкат.
Много ми липсва kati_v, но тя нещо не е на линия, явно има сериозни проблеми, иначе ако не беше тя нямаше да мога сама да се справя, за което и благодаря  bouquet.

# 49
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
aynur, най-вероятно заради социалната оценка трябва да дойдат на място, май по предписание трябва да ходят задължително, но повечето ги мързи  Rolling Eyes Сега при изготвянето на нова соц оценка, защото имат право на транспортни  Peace са ги задължили да дойдат и до вас.
Не се притеснявай и хич не си длъжна да ги информираш какво точно пише в жалбата!

# 50
  • Мнения: 3 504
Айнурче, с теб сме! Ще отговаряш само на това, което те питат. Излишно много не казвай други неща, за всеки случай.

Много си те обичкам и за това винаги ще съм с теб!

# 51
  • Мнения: 2 425
Ох ooooh!, мина.
Аз какво ви казах, пита ме за жалбата, какво съм писала. Направих и удоволствието да и я покажа. Като видя , се хвана за главата. От София им се обадили и се захванали, че се държали грубо, защото аз точно това писах. Това е било някаква анкета. Сега щяла да се отчете ли там какво не знам във Варна и ще чакам вече писмо-решение дали ни се полагат или не. Може по-късно да ви пусна и жалбата да я видите. Ако искате де...

Последна редакция: сб, 02 юни 2007, 10:48 от aynur

# 52
  • Мнения: 3 504
Айнурче, това си е твое лично, аз нямам против да я прочета, ако искаш по мейла може да си разменим жалбите. Аз твоята, пък ти моята да прочетеш Thinking

# 53
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Хич не трябваше и да им я показваш! Явно са им казали, че ще им правят проверка по жалбата и те са се спекли какво точно ще проверяват - представете си колко са им в ред нещата  Thinking Трябваше да ги оставиш да си треперят и да си оправят всички бакии...

# 54
  • Мнения: 2 425
Ами ,на... На нея не и стана много приятно от това което видя. Вика ми- така както си я написала, излизам аз виновна, всичката тежест пада върху мен.

# 55
  • Мнения: 3 504
Ами ,на... На нея не и стана много приятно от това което видя. Вика ми- така както си я написала, излизам аз виновна, всичката тежест пада върху мен.


Пада им сеее. Нека бъдат по-кадърни в работата си!

# 56
  • Мнения: 5 618
...представете си колко са им в ред нещата  Thinking Трябваше да ги оставиш да си треперят и да си оправят всички бакии...

Там е работата, че нещата при колегите специално в конкретния случай хич не са в ред. Най-лошото е, че заради подобни на тях, на всички социални работници им се носи славата, че са мързеливи, нетолерантни и некомпетентни.
Радвам се, че Айнур имаше смелостта да раздвижи нещата и се надявам резултата да е положителен! Peace

# 57
  • Мнения: 3 504
като видях, че Кати е във форума, веднага се сетих за Айнурчетоо - как имаше нужда от теб онзи ден.. и много й липсваше.

# 58
  • Мнения: 2 425
като видях, че Кати е във форума, веднага се сетих за Айнурчетоо - как имаше нужда от теб онзи ден.. и много й липсваше.

Даже вече си писахме ( до сега) Wink. Радвам се, че се завърна  bouquet

# 59
  • Мнения: 3 504
като видях, че Кати е във форума, веднага се сетих за Айнурчетоо - как имаше нужда от теб онзи ден.. и много й липсваше.

Даже вече си писахме ( до сега) Wink. Радвам се, че се завърна  bouquet

И аз се радвам за вас  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт