Спирате ли водата към пералнята и съдомиялната когато не работят?

  • 5 862
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 603
На пералнята винаги - и аз не знам защо, може би ме е страх да не стане наводнение. Съдомиялна нямам - няма къде да я сложа.

# 61
  • София
  • Мнения: 718
Не ги спирам.

# 62
  • Мнения: 119
Никога, новеднаж ни се беше спукал маркуча на пералнята newsm45 , но пак не ги спирам. Нямам навик!

# 63
  • Мнения: 332
и на двете ги спирам, навик
не ми е много ясно защо трябва да се спират, но... Embarassed

# 64
  • София
  • Мнения: 3 271
Не, нищо не спирам Naughty

# 65
  • Мнения: 2 759
                     Изобщо не ги спирам, а са ми леснодостъпни. Май е време да започна  Peace.

# 66
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Не, не спирам.

# 67
  • Мнения: 448
Съдомиялна нямам, на пералнята - спирам го по навик.  Rolling Eyes
А навика го придобих след 2 леки наводнения,леки,защото си бяхме вкъщи,иначе....

# 68
  • Мнения: 4 406
не спирам водата

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Съдомиялна нямам,но на пералнята винаги спирам водата.Е,трудно му беше на мъжа ми да ме научи,но вече не забравям.

# 70
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
не, не спирам водата

# 71
  • Мнения: 780
Не . Не спирам водата нито на пеалнята , нито на миялната. На миялната крана е зад шкаф , а на пералнята е над нея , но пак него спирам

# 72
  • Мнения: 1 449
Не, никога не я спирам.

# 73
  • Мнения: 11 607
Представете си,че уредите ви са гави бутилки и така може да се самодисциплинирате да затваряте кранчето...Че понякога не се знае какво може да стане.

В тази връзка се сещам за бащата на една моя съученичка,който бе написал до входната врата на апартамента им на един лист - Изключи ли осветлението? Спря ли водата? - и като излизаш искаш не искаш - четеш!И евентуално - изпълняваш!

Общи условия

Активация на акаунт