Стара Загора 27 - люлякът ни замириса, ако ще е за работа - пак ни втриса...

  • 22 181
  • 281
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Обещавам да не идвам повече в такъв вид на работа. Предполагах, че може и да поразсея малко италианците, но щом и теб впечатлих явно трябва да се замисля  newsm78 Mr. Green

Снимка, снимка, снимка... Стига само празни думи и обещания...!

И искам сювсем официално да ви наклепам Херолина... Самосиндикално си уговаря срещи с част от заралии... Организира се с тях и си ги води насам-натам... А ний, бедните форумци, кучетата ни яли... Ма да предупредя... Така както се цепи от колектива... Ний колектива дружно ще й го нацепим... Басмата де... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Нацепвайте ми го...дружно...искамммммм Mr. Green
Аз написах, че съм в Сити...моля, моля.
Ама все пак си искам дружното нацепване Mr. Green

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ако може
Джейд,какво ти беше на външния вид,бе?Само предизвиквате любопитство с Тигърчето.
Нищо бе, просто влязох в офиса им с широката усмивка, червеното червило и обичките със звездички.
А колегите на Тигърчето така се впечатлиха, че единия даже ми изпя Spanish woman на ушенце  Mr. Green Весела работа, какво да ви разправям...

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Херо, аз предлагам утре вечер дружно да ти го нацепим в някоя кръчма, ама толкова качествено, че целия следващ ден да те цепи главата Mr. Green
Засега желаещите за нацепване сме аз и Злати, ако има и други моля да се запишат овреме!

След кръчмата може да извъртим по една арабска свирка в Орфей? Навити?

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ето инфо за паричките -  http://standartnews.com/bg/article.php?d=2007-05-03&article=187668

След кръчмата може да извъртим по една арабска свирка в Орфей? Навити?

Кат  каза за свирките и се сетих - в Търново в Айриш пъба 20 шота са 6 лв. Като го видях лошо ми стана. Тез свирки са жива набутвация.  Mr. Green

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Кат  каза за свирките и се сетих - в Търново в Айриш пъба 20 шота са 6 лв. Като го видях лошо ми стана. Тез свирки са жива набутвация.  Mr. Green
Каква набутвация, бе Лале... 3 лв. свирката!!!
Такава цена и ромските флейтаджийки не дават.  Twisted Evil

# 81
  • Мнения: 6 243
Аз пак съм пас за кръчма тунайт. Имам самостоятелна изява. Mr. Green

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Днес по обяд - на Бирхалето...
Да не речето после туй-онуй...
Слънцето съм го поръчал - ша изпече...

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
В коя кръчма ще се ходи, ние няма на кой да оставим малката, ама може да дойдем с нея.
То вали сега, какво Бирхале

# 84
  • Мнения: 280
За кръчмата-предлагам да хапнем и да си поговорим  в Бунара,или Филибето примерно, и после да нападнем Орфей.Очаквам включвания,за да знам дали да запазя маса.Ако никой не потвърди до към 11(щото дотогава съм вкъщи),ще ходим на късмет.Пък където ни приютят.Само ще загубят,ако ни изпуснат Mr. Green
 
А за Бирхалето,и аз мисля,че ще просветне до обяд.

# 85
  • Мнения: 619
И двете с Ави сме болни,така,че отпадаме за всякакъв вид мероприятия.

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз ще дойда само на едното...т.е на Филибето или Бунара...за свирки няма да имам време, че събота сержи е наряд и ще трябва по-ранко да се прибера.
За обед на Бирхалето да видим дали Експри е поръчал хубаво време  Crazy

# 87
  • Мнения: 280
Предлагам да отидем тогава без резервация,във Филибето примерно.Мисля,че ще има места.Защото за трите не си струва да се разкарвам чак до там.Ще опитам по телефона,но ако искат капаро няма да мога да отида  да им го дам.Към 20.30-21 ч. направо там.Ако се променят желанията и изведнъж станем много,ще измислим нещо.

Някой ще излиза ли за кафе днес?Аз започвам да се чудя,много е мрачно.

# 88
  • Мнения: 449
Аз ще излизам Flutter И мислех да се видим днес, ама къде-не знам. Вчера минах къде 12.20-25 и нямаше никой на Бирхалето newsm78
Пък тя май Хера била виновна, че организира тайни срещи с други къмпани-та другаде Mr. Green

# 89
  • Мнения: 183
Къде ще бъде срещата днес ?

Общи условия

Активация на акаунт