А ще покаЖЕТе ли СВОите куХНИ - втоРА часТ

  • 92 353
  • 583
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 063
Ще се отучите да миете каквото й да било на мивката и няма да имате такъв проблем. Всичко в миялната и ще си свиркате.  Whistling
Това като ми го кажат и чак не вярвам, че е истина Laughing

# 76
  • Мнения: 1 152
Ще се отучите да миете каквото й да било на мивката и няма да имате такъв проблем. Всичко в миялната и ще си свиркате.  Whistling
Това като ми го кажат и чак не вярвам, че е истина Laughing
Ако все пак нещо се наложи да се изплакне само, веднага го подсушавам и на мястото му.

# 77
  • Мнения: 1 063
Живот и здраве да дойде времето за кухня, миялна ще имам задължително Peace

# 78
  • Мнения: 230
Ще се отучите да миете каквото й да било на мивката и няма да имате такъв проблем. Всичко в миялната и ще си свиркате.  Whistling
Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling
Така си е, от както я сложих у нас, се мият само я лъжичка за кафе, я някое друго ножче, ей такива дребни работи. Аз специално съм много доволен, а колкото до майка ми е тя  се прероди с нея. Говоря за цялата кухня. Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 22 865
Ще се отучите да миете каквото й да било на мивката и няма да имате такъв проблем. Всичко в миялната и ще си свиркате.  Whistling
Това като ми го кажат и чак не вярвам, че е истина Laughing
вЕрвай ми...

# 80
  • Мнения: 22 865

Само, че тук в Сливен нямаме такива магазини Tired

Упс, забравих, че сте там. Все пак - погледнах, че съм записала модела е В7500 на Gorenje, за 459лв, без таймер и някои др. екстри. Ако искаш Wink мога да ти я купя и пратя  Wink
наТекА РАЗГЛЕЖДАХ КАТАЛОГ, но са над 1000-1200ЛВ
Много ми се виждат тези пари за фурна без екстри.ДИДКА,ако не сте купили още уредите,вземете цвят инокс,така ще съчетаеш със титана от мебелите.

# 81
  • Мнения: 479
Тека си имат екстри колкото щеш, и цветове също, но цената е.....без коментар
А горение и аз не запомних, точно кои от екстрите имат, но белият цвят беше дори мааалко по-евтин от инокс същия модел. По-евтина фурна горение май не съм видяла newsm78
 То и аз се чудя каква е тая цифромания на уредите, които са за вграждане  #Crazy и в крайна сметка какво им има на тези, които не са за вграждане newsm78 newsm78 Американците нито хладилници вграждат, нито печки, и са им едни такива огрооомни, ама тук пуста мода....

# 82
  • Мнения: 1 063
Ще се отучите да миете каквото й да било на мивката и няма да имате такъв проблем. Всичко в миялната и ще си свиркате.  Whistling
Това като ми го кажат и чак не вярвам, че е истина Laughing
вЕрвай ми...

Вервам,вервам вече  smile3521

# 83
  • Мнения: 22 865
Тека си имат екстри колкото щеш, и цветове също, но цената е.....без коментар
А горение и аз не запомних, точно кои от екстрите имат, но белият цвят беше дори мааалко по-евтин от инокс същия модел. По-евтина фурна горение май не съм видяла newsm78
 То и аз се чудя каква е тая цифромания на уредите, които са за вграждане  #Crazy и в крайна сметка какво им има на тези, които не са за вграждане newsm78 newsm78 Американците нито хладилници вграждат, нито печки, и са им едни такива огрооомни, ама тук пуста мода....
Ами наистина ми се струва скъпо,вдигнали са много цените.Майка ми се взе,но миналото лято,фурна и керамичен плот/със сензорни котлони,без индикатор за остатъчна топлина/ на Електролукс за 870 лв двете.Бяха в промиция.Фурната е с таймер,автоматично изклчване при зададена програма,с осем функции и еко емайл.

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
То и аз се чудя каква е тая цифромания на уредите, които са за вграждане  #Crazy и в крайна сметка какво им има на тези, които не са за вграждане newsm78 newsm78
Аз затова се отказах миялната ми да е вградена харесала съм една АЕГ -малко над 600лв, за вградена АЕГ, цените почват от 1000. Разбирам всичко да се купува по едно и също време, да се направи всичко за вграждане. Хладилника ми е на по - малко от 2 години, как пък не ще тръгна да го сменям за вграден. Печката ми е на терасата, пералнята ми е  в килера, само миялната да  е вградена не виждам смисъл.

# 85
  • Мнения: 22 865
миялната да  е вградена не виждам смисъл.
При теб наистина няма.По принцип се вгражда,за да не разваля общия изглед .Понякога,обаче не стои грозно.

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Имам една шантава идея да сложа тъмно червени плочки на пода Blush Какъв цвят кухня и стени биха подхождали според вас?

Кухнята белен дъб и титан, стените охра (слонова кост) и тъмно червени плочки за гръб....... Thinking

Благодаря ти. Ако откриеш снимка на някакви мебели с тази комбинация от цветове, ще съм ти благодарна да я сложиш тук.

Не е точно това което искаш, но виж това, може пък да ти хареса нещо:

http://www.dibla.com/forum/viewtopic.php?t=2681&highlight=%EA%F3%F5%ED%FF

# 87
  • Мнения: 718
И аз се записвам отново.Сега обсъждаме кухнята,ама не можем да стигнем до консенсус за цвета.Аз искам нещо по-ярко-жълто,оранжево ,зелено....Мъжът ми не-класическо дърво.
Поздравления и от мен за новата тема!!

# 88
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Имам питане към тези ,които имат вече вградени фурни.Кои са най-важните функции,без които не си струва да се купува по-евтин модел?От предишната тема №1 за кухните запомних функцията за  пиролитично почистване.
Обикновено към характеристиките на различните модели са обявени м/у 8-10 функции,но вероятно не всички са ни необходими. newsm78

# 89
  • Мнения: 1 041
Обикновено към характеристиките на различните модели са обявени м/у 8-10 функции,но вероятно не всички са ни необходими. newsm78
За готвачи като мен - най-необходим е дисплея с часовник Mr. Green!
А сега сериозно:
В последно време най-често използваната функция е двоен грил - за печене на принцеси на 300 градуса Embarassed. Следват - традициционно печене/горен и долен реотан/ и ротационно/с вентилатор/. Размразяване, долно подгряване, професионално готвене с горещ въздух почти не ползвам. Размразявам в МВ.

Общи условия

Активация на акаунт