А ще покаЖЕТе ли СВОите куХНИ - втоРА часТ

  • 92 359
  • 583
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 085
ДуЦКа & МУЦка , с каква програма работиш?

# 571
  • Мнения: 7 430
ДуЦКа & МУЦка , с каква програма работиш?

Kichendraw Wink
Има я фрии в нета Peace

# 572
  • Мнения: 2 085
Ако ми кажеш и къде..... Hug

# 573
# 574
  • На небето
  • Мнения: 5 530
ДуЦКа & МУЦка този проект най ми харесва, само дето не виждам къде са котлоните?   newsm78

# 575
  • Мнения: 479
ДуЦКа & МУЦка,  на мен ми харесват вариантите, в които има по-малко черно. Мисля, че не е добра идея горния ред да е в черно, защото доста натежава.

Мен, обаче друго ме "притеснява". Е, притеснява е силно казано, но много малко хора могат да се похвалят с прозорец в кухненския бокс, за мен това си е направо лукс! ОБАЧЕ ТИ ТОЗИ ПРОЗОРЕЦ ГО СКРИВАШ С ТЕЗИ ШКАФОВЕ И ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ!

Според мен:
-Махни единия горен шкаф вляво от прозореца (или просто ги стесни и двата);
-на негово място сложи открита етажерка на от 1 или 2 реда /само полици/
-за гръб на тези полици може да използваш огледало, за да се увеличи визуално прозореца;
-това или подобно упражнение може и отдясно да се направи, но там по скоро си е ок.така;
-за да компенсираш липсата на тези 1-2 шкафа, може да удължиш останалите до тавана.

Ко Ши Кайш, Ъ?

Последна редакция: пт, 27 юли 2007, 12:20 от oxyjenia

# 576
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Тук някой писа за огледална стена в кухнята - голям мерак ме хвана, ще взема да сменя вратичките на шкафчетата с огледални. Какво мислите,а newsm78

# 577
  • Мнения: 1 492
Тук някой писа за огледална стена в кухнята - голям мерак ме хвана, ще взема да сменя вратичките на шкафчетата с огледални. Какво мислите,а newsm78
Не съм виждала, ама голямо бърсане ще падне

# 578
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Тук някой писа за огледална стена в кухнята - голям мерак ме хвана, ще взема да сменя вратичките на шкафчетата с огледални. Какво мислите,а newsm78
Не съм виждала, ама голямо бърсане ще падне

Две мераклийки за бърсане имам, пък и едва ли ще е повече отколкото сега. А и си мисля, че огледалото по-лесно се чисти от ПДЧ-то.
Само не знам, дали няма да е странно. Ама и на мен все такива едни идеи ми идват...

# 579
  • Мнения: 1 492
Ама ти всички ли вратички мислиш да ги смениш? Сложи само на един шкаф долу примерно и горните може и на всичките да има. Де да знам, ама цялата... ще е наистина малко странно.

Айде, някой ако намери фото да пуска.

# 580
  • Варна
  • Мнения: 103
[

Ma, такова, аз кухня още нямам newsm78 Живот и здраве към октомври може и да видите нещо, но сега има някаква грешка - не съм пускала снимки Sick

Извинявай, имала съм предвид кухнята на elfljo , сигурна съм обаче, че и твоята ще си я бива Peace Simple Smile Тя и моята горе долу към октомври трябва да е готова дай боже всичко да е по план, че не ми се кара още една зима по квартири Cry

# 581
  • Мнения: 7 430
ДуЦКа & МУЦка
-за гръб на тези полици може да използваш огледало, за да се увеличи визуално прозореца;

Ко Ши Кайш, Ъ?

Лелее....страхотна си Hug Hug Hug Сега го смалих шкафа и наистина е добре Laughing
Черпя те веднага 

...само това, което подчертах не схванах добре....нали са полици, къде да се сли огледало newsm78 или отстрани пак ще има вертикали Thinking

А и друго.... аз не исках да има никъде полици из кухнята, понеже си искат грижата да се бърше праха постоянно  ooooh!
Ако не измисля нещо друго....така ще го направя Peace

# 582
  • Мнения: 7 430
ДуЦКа & МУЦка този проект най ми харесва, само дето не виждам къде са котлоните?   newsm78

котлоните щяха да са над фурната, но после реших да я кача горе Peace а и махнах вертикалния издърпващ се механизъм, че ми искат само за него 300лв Sick както се отказах и от стъклените витрини Wink

....я кажете да пусна ли нова темичка newsm78

# 583
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996


А и друго.... аз не исках да има никъде полици из кухнята, понеже си искат грижата да се бърше праха постоянно  ooooh!
Ако не измисля нещо друго....така ще го направя Peace[/tt][/size]

За полиците - много си права.

Нова темичка, да, да, тази стана твърде дълга.

Общи условия

Активация на акаунт