Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Момичета, знаете ли къде може да се намери разнообразие от хубави дънкови якета? Във всеки магазин има по 1-2 бройки. Търся си яке за едни нови дънки Esprit, те са от светъл дънков плат, но не мога да нацеля нищо близко до тях...
Благодаря ви за помощта!  bouquet
Цитирай

близо до Витоша

ми,май ще трябва да по обиколиш,знам ли  Thinking
Цитирай

Стара Загора

Аз не мога да ти помогна, но предполагам, че където се продават дънки, дънкови поли и т.н., трябва да има и якета.Обиколи повечко магазини и разгледай.Все някъде ще има.Може пък някой да се сети за магазин за дънкови облекла.
Успех! Peace
Цитирай

София

Аз не мога да ти помогна, но предполагам, че където се продават дънки, дънкови поли и т.н., трябва да има и якета.Обиколи повечко магазини и разгледай.Все някъде ще има.Може пък някой да се сети за магазин за дънкови облекла.
Успех! Peace

Обиколих 100 магазина, навсякъде има по 2-3 варианта най-много...Не знаех,че дънковите якета са толкова трудно откриваеми! Rolling Eyes
Но няма да се отказвам! Very Happy
Цитирай

Стара Загора

Успех! Peace

Обиколих 100 магазина, навсякъде има по 2-3 варианта най-много...Не знаех,че дънковите якета са толкова трудно откриваеми! Rolling Eyes
Но няма да се отказвам! Very Happy
Може да се смееш, ама се сетих Mr. Green-може да има на някой пазар. (Аз нали съм си от Стара Загора Love и се сещам, че на един от пазарите там-Руския пазар, има няколко маси с дънкови облекла.Имаше и якете).
Та по този повод се сетих-защо не погледнеш и по пазарите.Може да изскочи нещо там newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.