Шумен -13

  • 24 765
  • 282
  •   1
Отговори
# 75
  • Шумен
  • Мнения: 196
 newsm03Благодаря ти ,Ани.Аз не съм много редовна,но ви прочитам от време на време.Цунки на Ивко  love001Няма ли да излизате днес?Ти май щеше да минаваш някой ден,забрави ли ме? Laughing

# 76
  • Мнения: 4 370
Ми нали минах наскоро, ама ти нищо не показа! Пак ще мина!

# 77
  • Smallville
  • Мнения: 994
Честит Рожден Ден, илонита,желая ти да си много здрава и щастлива!

# 78
  • Мнения: 4 370
Илонита Честит Рожден Ден! Пожелавам ти, леко раждане и едно здраво и хубаво бебче!

# 79
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Много ви благодаря Hug
Трогната и изненадана съм!!!  bouquet

Черпя по една сладка пастичка Wink

# 80
  • Мнения: 112

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ИЛОНИТА! БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА, ТИ И ЦЯЛОТО ТИ СЕМЕЙСТВО! ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО РАДОСТ И ЩАСТИЕ, ЗАЕДНО С НОВИЯ ЧЛЕН НА СЕМЕЙСТВОТО!

# 81
  • Мнения: 2 609
Илонита, Честит рожден ден и от мен!!!
Желая ти много здраве, любов и едно малко, пухкаво бебче!!!




----------------------------------------------------------------------------

Момичета, къде ще почивате това лято? Я се отчетете набързо ...Wink
Ани, радвам се, че ти харесва песничката. Peace Аз отдааавна съм влюбена в нея. Heart Eyes

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 20:50 от Кари

# 82
  • Мнения: 4 370
Аз искам да почиваме в най скоро време, например юли месец. Но Дидо хич не е по моретата и ми се пъни нещо. Но ще успея да го убедя де!  Peace А в събота и неделя заминаваме на форумска среща с майските деца в Априлци! Ако това се брои за почивка!

А аз в песничката съм влюбена от около 1-2 години. Скоро я открих, в смисъл преведох си я!

# 83
  • Smallville
  • Мнения: 994
А н и,много хубаво да си изкарате Peace
Ние сме се разпределили за почивката така:
-детето заминава след седмица на лагер в Приморско
-а ние сме в Дружба за 10 дни края на август(ох,колко е далече Crossing Arms)

# 84
  • където има любов
  • Мнения: 307
А ние вече бяхме на море предния уикенд,този смятаме да повторим.За повече едва ли ще ни огрее тази година,че няма кой да работи.Иначе Алекс ще почива с баба си на Поморие дестина дни.А мама ще работи ,защото си е взела НАЙ-РАБОТНИЯ тати на света!

# 85
  • Мнения: 4 370
си е взела НАЙ-РАБОТНИЯ тати на света!

И на нас от тази партида татковци ни се падна!  hahaha

# 86
  • Мнения: 67
МИРЧЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СЪС ЗАКЪСНЕНИЕ!!! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА!!!

# 87
  • Мнения: 67
И ние вече бяхме на море. Ще ходим както обикновенно често за по малко. От давна не сме ходили за повече от 3 дни, работа ,работа  Simple Smile
Днес трябваше да взема много важно решение. Бяха ми предложили работа в немското посолство за 10 месеца и утре трябваше да бъда на интервю в София,но реших да откажа. Много трудно взех решение,тъй като работата е интересна,но какво щеше да прави Алтайра без мен, а аз без нея и съпруга ми? Оф,дано не съжелявам някой ден  newsm78

# 88
  • Мнения: 4 370
Лимонче, дано да си взела правилно решение. Нямаше ли вариант щом е за 10 месеца да се преместите временно към София!

# 89
  • Мнения: 67
Благодаря ти,че обръщаш внимание Ани. Няма как мъжа ми да остави задълженията си тук. Е вече се чувствам по-добре с взетото решение, да не ви занимавам с лични неща.

Ани, успя ли да събереш дрешките? Днес бях в института по социални дейности и практики,сигурно и там ще имат нужда от дрехи.
Видях теб и още някои познати майки на снимките, когато сте ходили на курсовете за бременни.

Общи условия

Активация на акаунт