Някой днес да си е получил парите?

  • 2 641
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 724
Аз съм болничен от 12.02.07 - 17.03.07 парите ми ги преведоха по тоя болничен на 02.05.07 след това имам още болнични/не прекъснато/ и от НОИ ми отговориха че обработката и плащането на болнични е от 30-50 дни така че продължавам да си чакам!Въпреки че не знам дали знаете че това че сме бременни или родили/майчинство сме с превилегии в НОИ #2gunfire Представете  си да сме без превилегии Sick
Успех на всички

# 16
  • Мнения: 545
И по моята сметка няма включване. Болничните за февруари са занесени в НОИ на 11.04. Може би следващата седмица ще има нещо...

# 17
  • София
  • Мнения: 14 672
За февруари ги получих преди две седмици, а на мъжа ми от март ги взе миналата. По-добре провери защо се бавят.

# 18
  • Мнения: 2 068
все още чакам за февруари но знам че при мен работодателя е виновен #2gunfire

# 19
  • Мнения: 1 409
На тема болнични аз вече съм безмълвна.Добре,че е мъжа ми,че ако разчитахме на тези пари до сега отдавна нямаше да сме сред живите   #2gunfire #2gunfire #2gunfire
На мен ми писна да им звъня и да ги питам какво точно се случва.Дано до абитуриентския бал на детето да ги преведат.

# 20
  • Мнения: 106
Утре мисля да отида до работата ми и сериозно да разговарям със счетоводителката и касиерката, защото иначе ще убия някой Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 213
и при мен доста се забавиха но причината беше в счетоводителките.Миналата седмица ми преведоха за януари,февруари и март.Сега чакам за април,но не стана лесно ходих поне 4 пъти в НОИ.Там ми казаха че превеждат пари всяка сряда,а от банката ми казаха че мога да ги тегля в четвъртък след 14,30 часа.Дано да съм била полезна.

# 22
  • София
  • Мнения: 632
моят болничен е от 15.01 сега на 26.04 получих парите само за януари.Счетоводителката беше объркала документите и ходи да ги оправи и мислех,че вече като са оправени ще ми изплатят парите по бързо, но уви днес няма пари.Ще чакаме може до първия рожден ден на малката нещата да са се наредили Crossing Arms

# 23
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
аз съм в болничен от февруари а в мйчинство от март-нищоооооо няма пари.Сега като чета тук аз родих две седмици преди термин значи и на мен датите ми се застъпват newsm78.

# 24
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
ужас и аз чакам пари за периода след 10.03, тоест след раждането. ама днес няма нищо в сметката. ей тези хора какво си мислят, че си ринем парите с лопата ли???? #2gunfire

# 25
  • Мнения: 80
Може би ще ви изненадам,но ще ви кажа че аз досега не съм имала закъснение-с изключение на ден-два.  След 15 число всеки месец  се обаждам на работодателя и го питам кога да отида да си взема парите. Обикновено ми казва утре или други ден-зависи кога ще ходи да ги тегли. Отивам,когато ми е казал и си ги взимам. Така беше и с болничните ми преди раждането(аз излязох в болнични от петия месец-просто така реших) така е и с майчинството.
Не знам къде е проблема при вас-в работодателя ли, в НОЙ ли?

# 26
  • Мнения: 1 371
И аз не съм имала закъснение - винаги на 15 число.
Дано скоро Ви ги преведат!
 Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 603
Може би ще ви изненадам,но ще ви кажа че аз досега не съм имала закъснение-с изключение на ден-два. 


Няма да ни изненадаш, ти си заварено положение и си взимаш парите от работодателя /той е длъжен да си ти ги дава, пък дали ги взима от НОИ или не, теб не те касае хич/ т.е.  не попадаш в т.нар-та нова система..... тук има цензура.....
И аз още чакам половината от парите за февруари.  Twisted Evil, .... налои се да сменим счетоводната къща ... дано потръгнат нещата щото ....

# 28
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
сега пак проверих ,никакви пари. Егаси и държавата!! #Cussing out #2gunfire

# 29
  • Мнения: 105
[ И аз имах проблеми с болничните. По същия начин ми се застъпваха болничните. Трябва да се обедите в НОИ и тогава ще ви пуснат порите. Там правят корекцийе. Ние звъняхме доста пъти докато ни оправят

Общи условия

Активация на акаунт