Хайде на млякото, че ей на идва лятото-> 4 част........

  • 18 756
  • 616
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 461
Зачетох темата и споделих с колежки... казаха ми, че от млечните продукти се появявал целулит (лекарско мнение). И този път ми секна ентусиазмът...
newsm78 надали е само от киселото мляко - аз преди време така смъкнах доста кг и нямах целулит - сега имам ама се цапотя с "Дева"  Laughing
И аз мисля,че не  може от тази диета да се появи целулит...понеже вече съм свалила някое друго кило,не виждам "портокалова" кожа по себе си

# 46
  • Мнения: 684
Дами Party Party Party желая ви лек диетуващ ден Laughing
аз ще се приготвям за работа  ooooh! като се прибера ще ви изчета и утре ще ви пиша Naughty бъдете с характер и кажете Stop на храната!Майка ми пристига от Италия в сряда ...хванали са ме едни...'Радини вълнения'....ще ви пиша сладурки и дано скоро се вталим че ми писнаха тия тежки сланинки дето нося    bouquetПриятен ден  bowuu

# 47
  • Мнения: 3 453
roxxy-значи да я спирам активията с череши.?Оххххх ами вече почти изядох втората....ама от утре ще ям натурална.

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами дано все така нямате Peace Аз имам наченки на целулит и не ми се ще да "плъзне" Sick

# 49
  • Мнения: 685
Здравейте мили млечни красавици!   bouquet

# 50
Ами незнам Крисси, както прецениш... ANGYA каза, че няма проблем.. Аз лично я бъркуцам (натуралната) с мед и сушени плодове като ми прималее за сладко.. Като съм на работа пак така или отивам да обядвам някъде, където в десертите има цедено мляко с мед и орехи  Laughing А вкъщи и слагам даже и ванилия ... абе лудница! hahaha

# 51
  • Мнения: 3 647
Ами дано все така нямате Peace Аз имам наченки на целулит и не ми се ще да "плъзне" Sick
по време на ограничителен режим кожата губи от еластичността си - това може да спомогне за образуването на целулит, напукване и изсушаване - затова силно препоръчвам приемът на ядки - без фъстъци разбира се
 Hug

# 52
  • Linz
  • Мнения: 11 619
ANGYA, защо без фъстъци- понеже са канцерогенни ли?

# 53
Ами дано все така нямате Peace Аз имам наченки на целулит и не ми се ще да "плъзне" Sick
по време на ограничителен режим кожата губи от еластичността си - това може да спомогне за образуването на целулит, напукване и изсушаване - затова силно препоръчвам приемът на ядки - без фъстъци разбира се
 Hug
И грейпфуртииииииии  newsm10

# 54
  • Мнения: 3 647
Здравейте мили млечни красавици!   bouquet
Хайде бе -> отличничката, къде се губиш - ще ти пишем неизвинено  Blush
 Hug Hug Hug

Kpuccu по добре е да си я бъркаш ти с череши  и малко мед - но захарта не е чак толкова много, че да се притесняваш - пак повтарям - По -добре захар отколкото подсладители - повечето са  канцерогенни и се натрупват в мастните  депа  на организма и блокират  слабеенето
 Hug Hug

# 55
  • Мнения: 36
ANGYA чета Ви, но вие много пишете. На работа съм и докато ви изчета ми изникне някоя работа и после пак сте писали... и за това пиша по-рядко. Добре се справям, само че нямам кантар да напиша резултати, но като садя по дерхите определено има резултат. Имах малък проблем със световъртеж, но това го оправих вече, успех на всички Simple Smile

# 56
  • Мнения: 3 647
ANGYA, защо без фъстъци- понеже са канцерогенни ли?
освен, че може да са канцерогенни - фъстъците са като мидите -> филтри на земята - пречистват я от  азотните натрупвания - в продовете и зеленчуците се натрупват под формата на нитрати и нитрити

roxxy грейпфрутите и лимоните  са естествени антиоксиданти  и спомагат за изчистването на  организма   от  нитрати и също така укрепват  стените на кръвоносните съдове
 Hug Hug

# 57
  • Мнения: 3 647
ANGYA чета Ви, но вие много пишете. На работа съм и докато ви изчета ми изникне някоя работа и после пак сте писали... и за това пиша по-рядко. Добре се справям, само че нямам кантар да напиша резултати, но като садя по дерхите определено има резултат. Имах малък проблем със световъртеж, но това го оправих вече, успех на всички Simple Smile
Embarassed ами пишем не е като да не пишем  Embarassed Embarassed
 браво за резултатите - и аз по дрехите се ентосиазирам - понякога не губя килограми а само сантиметри  Blush Blush

пиши от време на време - да не се забравяме   Hug Hug Hug

# 58
  • Мнения: 36
ок  Wink обещавам да съм по-редовна Simple Smile

# 59
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ехо, здравейте, аз съм тук, но от днес си давам малко почивка!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт