Правили ли сте секс с бившия?

  • 12 974
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 17 281
Абе то хубаво колегата, ама не ми стиска  Mr. Green
Което, според мен, значи, че не съм готова, така че си пасувам  Whistling
Засега  Blush

# 31
  • София
  • Мнения: 1 751
Няма начин  Naughty и никога, вече близо девет години, не ми е минавало през ума. Няма как при положение, че съм понесла толкова психически тормоз и мъка от този човек. И много тежко житейско разочарование.   Tired Face

# 32
  • Мнения: 451
бърди,май и ти си прясна...на мен ми е минавало през ума и се боря с това,особенно ако има привличане.добре поне ,че имаш вариант с колегата,добра идея. а мойто мнение е ,че свестни мъже дори и само за секс трудно се намират. ами ,асо се влюбиш и се натресеш още по-яко newsm78. а пък за елмаза не ми се говори,аз лично след 1 м.престой се изтрих от там.   най-добре е да не се прави с бившия,зацепваш и няма измъкване,ама хормони ooooh!  гадна работа.нали я знаете приказката, че всички мъже са женени,глупави или грозни......де го тоя новия...отчайващо

# 33
  • София
  • Мнения: 17 281
Няма няма нови.
Поне една година след раздялата мисля, че ще е разумно да не се захващам с мъже.

# 34
  • София
  • Мнения: 8 348
ади сега без мъже
аз мъжете точно след развода ги открих
и да ти кажа, по забавно е, щото не съм си и помисляла за семейство и още деца, а това прави връзката по-приятна и ненапрегната

а по темата - точно с въпросният бивш баща на детето ми не, но още употребявам по предназначение едни двама други бивши. и един дето никога не стана настоящ, за да го определя като бивш

А с БНД не, щото ми е органически непоносим. Сигурно съм била нещо не на себе си, за да го пипна и първият път.

# 35
hora, bqh mnogo silna...mrazih go, posle bqh bezrazli4na, posle dobra kam nego, za da moga da mu go varna nqkaksi...no dnes bqhme da se razhodim s deteto i nego i kato go vidqh kak se e sma4kal(uz ot taga), a i prosto taka kato se doblija do nego ima nqkakva himia mejdu nas, makar 4e ne se razbirame. i doide toi u nas, qdohme i toi ve4e na vratata da si tragva...i az go pregarnah (izpitah ogromno jelanie) i mu se nasalziha o4ite i si si tragna...a az posle bqh tolkova obarkana...ne mojete da si predstavite.

Пиши на кирилица!!!

Последна редакция: сб, 02 юни 2007, 22:23 от Бейб

# 36
  • Мнения: 4 458
Доста хора тук са се измъкнали от един порочен (за мен) цикъл, при това често не благодарение на собствените си усилия, а по стечения на обстоятелствата и поради чужди решения. Явно някой хора цикъла си им харесва и пак си влизат в него въпреки всичко което им се е случило. Аз лично не вярвам, че като виждаш един човек редовно и правиш любов/секс с него ще дойде изведнъж момент когато ще "узрееш" да скъсаш всичко. Още повече че доста хора тук са прекалено емоционални и лесно привързващи се. За мен да се връщаш обратно към такива отношения (всеки да си ги определя както иска) е глупаво. Лично мнение.


Мммм ДА!!! Пантер много хубаво си го казал!


Аз лично никога не съм се връщала, но не защото не съм искала а защото осъзнавах, понякога с помощта на приятели ( в това число и тези от форума), колко вредно е това за мен самата и как връщайки се правя крачка назад и колкото повече се връщаш толкова повече се връзваш. Това води до порочния кръг описан по-горе което от своя страна довежда до много болка и терзания.

Ако една връзка е тотално приключила няма смисъл да се връщаш назад само заради секса колкото и да е добър той. Повярвай ми има и други мъже с които ще ти поне толкова хубаво ако не и повече.

# 37
  • София
  • Мнения: 17 281
Така се оказва, kiara  Embarassed

# 38
  • Мнения: 1 732
Така се оказва, kiara  Embarassed

Бърдиии, това какво означава?
Че поляхте книжката с бившия ли?  Thinking
Ох, моля те, не го прави, недей!
Причиняваш си голяма болка по този начин...От личен опит ти го казвам...И с най-добри чувства.

# 39
  • София
  • Мнения: 17 281
Мне, не с бившия  Embarassed
Повярвай ми има и други мъже с които ще ти поне толкова хубаво .



това визирах  Blush

# 40
  • София
  • Мнения: 4 493
Няма няма нови.
Поне една година след раздялата мисля, че ще е разумно да не се захващам с мъже.
PeaceНе бързай, остави си време само за теб  Peace
Когато се почувстваш готова за флиртове и т.н. тогава започни със забавленията - флиртчета и т.н.  Wink

# 41
  • Мнения: 2 327
Охо... Не с бившия, а с колегата може би? Simple Smile
Раздуй клюката де Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 6 477
 Joy Joy Joy Ама какви сме клюки значи....Веднага да фанем какво е станало, ама бърди си трайка Crossing Arms като партизанин на разпит Wink Wink Wink
ади сега без мъже
аз мъжете точно след развода ги открих
и да ти кажа, по забавно е, щото не съм си и помисляла за семейство и още деца, а това прави връзката по-приятна и ненапрегната
Мими, радвам се, че поне ти след развод/раздяла не си била толкова отвратена от мъжете, че да имаш сили и желание за нови връзки. Щот аз лично никви мъже вече не искам.....само приятели - тогава е ноу гот, но ясно и точно се знае, че не бива да ме доближават на по-малко от половин метър (май толкова беше индеферентната зона между хората, по-натам идеше интимното пространство)! И човек си пие биричка с тях и приказка може да си каже, абе чудничко!
А за секса с бившия - аааа #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 43
  • София
  • Мнения: 17 281
Ми не ми се раздухва още.
Пък и знам кой още чете тук отвреме-навреме.
С две думи - не е колегата; тръпката е голяма и приятна  Laughing

# 44
  • Мнения: 451
шофьорска книжка,кола и флирт.....колко малко му трябва на човек,за да се почувства добре  Joy Joy Joyза последното завиждаммммм Hug

Общи условия

Активация на акаунт