Грижите ли се за мъжа си след като ви е изневерил?

  • 7 427
  • 221
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Искам да разбера как практикуват другите жени,на които са изневерили.Продължавате ли да го перете,готвите и да му гласите храна за работа и др.Казва, че е спрял,а току видя че си пишат.Вече не знам какво да правя?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 135
Да му събереш багажа?

# 2
  • Мнения: 21 473
Как ли пък няма да му глася храна за работа.

# 3
  • Мнения: 5 248
Да, даже краката му мия на  такъв аз.

# 4
  • Мнения: 2 630
Аз бих го изритала,не да му чистя и да го пера,че и да го "глася" за работа.Самоуважението ми е по-важно!

# 5
  • Мнения: 1 847
Дай малко предистория-кое, как , защо.

Иначе НЕ, онази да му пере гащите и да му приготвя храната.

# 6
  • Мнения: X
Ся, едно е да е изневерил еднократно, съвсем друго е да стои с мен, защото съм му удобна да го пера, гладя, че и храна за работа да му слагам, пък да си има паралелна връзка.

Да, даже краката му мия на  такъв аз.

И изпивам водата след това.

# 7
  • Мнения: 3 492
Вие как успявате да не го изритате?!
Как ще постъпя аз, втори, трети - няма никакво значение. Вие живеете с този мъж, Вие сама ще прецените как да постъпите.
Аз бих си тръгнала, другото е унижение.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 530
Въпреки че уж съм широко скроена, всъщност съм доста ревнива и териториална и именно това последното писане ще ми е спусък направо да го изритам.

# 9
  • Мнения: 6 589
КАжи честно, че се шегуваш Scream

Чак получавам комплекси понеже аз не го обгрижвам моя така, въпреки че е верен Joy
А пък на системно изневеряващ - адиос.

# 10
  • София
  • Мнения: 19 250
Искам да разбера как практикуват другите жени,на които са изневерили.Продължавате ли да го перете,готвите и да му гласите храна за работа и др.Казва, че е спрял,а току видя че си пишат.Вече не знам какво да правя?
Ако сте решили да си продължите съвместния живот - ще трябва някак да я карате. Макар че щом си толкова наранена - разреди прането, разреди готвенето, той да си прави храна за работа.
У нас перем и двамата, готвим и двамата, та не може да се каже точно кой кого.

Последна редакция: вт, 12 юли 2022, 17:12 от Cuckoo

# 11
  • София
  • Мнения: 35 117
За умрелите или добро, или нищо.

# 12
  • Мнения: 1 281
Ако е толкова тъп да ме остави да разбера или още по-тъп да дойде и да си признае, го наритвам на момента.

# 13
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 287
Ся, едно е да е изневерил еднократно, съвсем друго е да стои с мен, защото съм му удобна да го пера, гладя, че и храна за работа да му слагам, пък да си има паралелна връзка.

Да, даже краката му мия на  такъв аз.

И изпивам водата след това.
Що ти, той трябва да си я изпие. По възможност наведнъж.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 992
Бавно паля, но после да не си ми пред очите. Да ми е изневерил, да съм разбрала, по някаква случайност да не съм го изхвърлила и да се правя на домакиня, а той да си чати с Дулсинеята....е няма начин.

Общи условия

Активация на акаунт