Есен тука щом почука, СЕПТЕМВРИЙЧЕ ще ни гука!

  • 13 689
  • 313
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 99
Здравейте мами!
 Честит рожден ден на двете ни празнуващи мами! Да сте живи и здрави, всички много да ви слушат и на есен най-сладките бебчета ви желая!!!
На кокошчица желая на-приказния утрешен ден и много да се обичате!!!
Радвам, се че варненки са си изкарали супер.
Лека работна седмичка на всички!

# 76
  • Мнения: 690
St.Anger, огромно мерси за инфото за болничния - аз съм бременна, пък те ще ме водят общозаболяла  Rolling Eyes
ЧРД, момичета   bouquet да сте здрави и много щастливи наесен   bouquet
алоооо, Варната - брех, че сте убави брех  Mr. Green не стига, че изядохте всичката пица на ресторанта  Joy Joy Joy, ама ся и пастите на Варна ша опустошите  Joy Hug
А на Кокошленцето   пожелавам хубав празник утре и мноооого семейно щастие  smile3525
А бре мацки ква ще да е синоптичната прогноза за края на седмицата по моренцето, а  newsm78

# 77
  • Мнения: 17
Здравейте, тумбалани, аз реших така малко нелегалничко да вляза във форума, първо да честитя на рожденичките- да сте ни живи и здрави, на младоженката - честито и безкрайно семейно щастие. Засега тази темичка успявам да прочета, но с предишните не мога да насмогна, но нали трябва да лежа, мъжо не ми дава много да щъкам - а и той си е прав, че малко като поседя нелегнала, веднага ме започват едни контракции, едно чудо, да се чуди човек как пък толкова бързо става тая работя, чудничко, но мъжо ми сега е на избори - пази на бабите бюлетините, та се обади, че доста ще закъснее тази нощ - вчера се прибра в 16, 00ч. и тръгна на избори в 17, а утре е на смяна през нощта - изобщо удари го мал шанса, та гледам поне аз да не му създавам главоболия с болежки и доктори, та пазя леглото. Хайде целувки от мен и се пазете всички мами и бебета.

# 78
  • Мнения: 104
Добрютро  Hug
Ей, Кокошчицата .... що се спотайваш така, бе  smile3516
Това за спотайване ли е  Crossing Arms
Да си изкарате супер, днес е вашия ден  Hug
Бъдете мнооооого щастливи (отивате си  Wink ) ... Mr. Green
И на есен да му туриш на мъжо ти едно червенобузесто пакетче, което да осмисли живота ви  Hug Mr. Green
Ех, че готинко;)
Срещичката беше супер ( предпочетох я пред гласуването ....  Embarassed , ама не съжалявам  smile3534 )
Бях обещала на мъжо да излезем после .... че не можахме да се засечем цял ден в къщи ...  та трябваше да ръфам некви ми ти настъргани моркови, че да съм гладна за после  smile3515
Ама всички бременлийки много готини, весели, сладкиии  Mr. Green
Въобще ... големи бонбони  Mr. Green
Чакаме фотосите и на Людмилка  Mr. Green

Киссес, аз отивам да свърша малко работа и се връщам послЯ  Hug

# 79
Добро утро на всички мами и тумбачета  Hug. Като гледам какво е гадно времето навън, не помян кой точно питаше за прогнозата във Варна за края на седмицата, ама май ще си вали и тогава, но  Stop споко, обещавам да ви държа в течение за времето, акто една синоптичка ще се изявявам  newsm68.

Коки, пожелавам ти да си прекараш страхотно днес и от тук нататък да имате само хубави моменти и много много да се обичате, а през септември ти си знаеш- най-сладкото бебе  newsm30.

Ани, с тия пастички ................, мисля че в скоро време ще зарежа работата и ще отскоча до близката сладкарничка, ако искаш свиркай и на теб да взема  smile3534

Лека работа на работещите, добре че седмицата е кратка, на всички други мами да си почиват и да си мързелуват. Целувки по тумбите   love001

# 80
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Привет и от мен в тоз дъждовен ден!!!   bouquet   bouquet   bouquet

ЧРД на Силвето-Н и Трекси "на патерица"!!! Много  любов и здрави бебчета наесен!!!

Честито бракуване на кокошчица!!! Да се обичате много и да преживеете най-страхотните моменти заедно!!!

Честит имен ден на всички с името Елена, както и на Константиновците!!!

Варненки, много хубава срещичка сте си спретнали и всички сте големи сладурани  Hug !!!

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 09:12 от Inna

# 81
  • София
  • Мнения: 6 264
Добро утро и хубава седмица!  bouquet Аз нямам никакво време да пиша, само набързо препрочитам. Сега пак бързам и само да помоля да ми сложите едно синьо мече до името. Wink Докторът не беше сигурен, даже и не искаше да каже, ама аз нали съм любопитка, та засега поне съм пак в отбора на мъжките майки. Всичко е ОК с бебо, дълъг бедър каза чичо доктор. Laughing На мен хемоглобинът продължава да ми пада, въпреки че пия желязо, та ми увеличи двойно хапчетата + и магнезий за контракциите... И ми се кара естествено за кг, които са +10 вече. ooooh!
Бай и целувки на всички бебоци! Hug

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 145
Добро утро и от мен,
Честит имен ден на всички именници!
На кокошчица и пожелавам днес да е най-прекрасния й ден, много да се обичат и разбират и на есен със едно хубаво бебче подарък!
Времето днес тук е толкова гадно, от сутринта един дъжд вали, много гадно.
Говорихте за схващанията, на мен ми се схващат, само че не прасците, а ходилата  - свода. Някъде бях чела, че схващанията се получавали от липсата на магнезий в организма, но аз пия магнезий, така че не знам каква е причината. И друго да попитам от една седмица имам едно тръпнене в дясно под гърдата точно, вече откачам направо, не мога да лежа на дясно, но от снощи и на ляво като се обърна пак ми трепти. Някой да има такива оплаквания. Аз исках да отида на консултация, ама доктора тази седмица не работи. Изобщо думи нямам за тоя доктор дето ми води консултациите. Как може веднъж седмично да работиш само. И вечно няма часове, та много почнах  да се нервирам вече. Добре, че поне ще си ходя при нашите за празниците и там ще ме погледне съседа, който е гинеколог.
Чао за сега, до после

# 83
  • Мнения: 262

Гретхен-ти найстина къде зачезна ..скри се в дън земя Naughty
Включвай се по честичко де  Hug Hug Добре си ни дошла ,имам чувството че се притесняваш нещо да пишеш тука  Thinking


Притеснението ми се казва Димана. Сега за малко е отишла при баба си, та аз се включвам. Иначе компютъра е неин. Не дава да се докоснеш до него. Мога да пиша само докато спи, ама тогава и аз спя.

Хайде да ми сложите едно синьо меченце и на мен, засега.  Laughing

Lexi, ще те чакаме в Плевен през август.

А някой стяга ли се за море и кога. Аз мисля да ходим с Димана в началото на юли. Ама дали ще ми се отрази добре? newsm78

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 09:50 от Гретхен

# 84
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Готово, Гретхен, Ваня - честити ви ергенчета Wink А така, колкото по-голям избор има на зетьове, толкова по-добре Wink Имате си вече сини мечета!

Лекси, и на мен ми се схващат сводовете, ама досега не съм го свързвала с бременността, защото и преди ми се е случвало...

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 09:39 от Inna

# 85
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Привет мили майчета!  bouquet
Лека и спорна седмица на всички!
Друго си е вече като знаеш как изглеждат поне част от тези, които присъстват всеки ден в твоя живот!
Супер срещичка! Щастлива съм, че се запознах и с варненските браменлийки! Grinning Grinning Grinning
Другият месец пак ще се срещнем , нали?
А за снимките-ще се постарая утре да са готови. Но не мога да ги пусна на моя комп, защото е скапан. Ако някоя има желание , нека ми прати ел.си адрес на лични и ще й ги пусна, за да ги покаже на всички. Предварително се извинявам за неудобството! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Честито на тези, които вече са празнували! Много щастие им желая!
Кокошчице, приказен ден и много , много любов ти желая! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Обичайте се и бъдете неразделни!  bouquet  bouquet  bouquet

# 86
  • София
  • Мнения: 245
Леле, леле, тук човек трябва да е много редовен, че иначе не може да смогне да изчете  Simple Smile
Кокошчица, желая ви слънчев семеен живот, а то както се вижда, ще ви върви по вода  Grinning Бъдете щастливи и се обичайте вечно   bouquet   bouquet   bouquet
Честито на всички рожденнички със закъснение, да сте здрави, усмихнати и обградени с много любов  Hug
Варненки, големи красавици сте, добре че сте си имали един малък мъж да ви пази  Wink
Опс, щях да забравя днешните именници, със здраве да си носят имената  Grinning
Лекси, не се тревожи за трептенията под гърдата, и мен ме мъчат, доста е гадно, но като родим ще ни мине  Wink Знам го, защото имах същите оплаквания и при предишната бременност. Аз вече изобщо не мога да спя от какви ли не болежки и побърквам мъжа ми, защото само пъшкам и се въртя. Но това е то, не случайно са го кръстили бременност, не лекост  Confused

# 87
  • София
  • Мнения: 6 264
Мами, някои от вас бяха по-запознати като ставаше въпрос за шофьорските книжки. Знаете ли какви са изискванията за пътуване до Гърция? Знам, че ние минаваме вече само с личните карти, но за Емко май трябва паспорт? newsm78 И можем ли да го извадим от тук (София), при положение, че по л.к. сме в Пазарждик? Май не. Thinking

Ние от 04.06. си взимаме с Иво по една седмица отпуска, че после в големите жеги не знам как ще ми се отрази дългия път, а и тумбакът ще е по-голям (пък моя милост е шофьора на фамилията). Решихме за 2-3 дни в Сандански при приятели и после при свекървата в Гърция. Не знам дали ще се престраша да се опъна по бански, че вече съм шишо, ама поне Емко да си поиграе във водата (дано да се оправи времето до тогава).

# 88
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
юхууууууу  love001  love001

Ко си прайте бе сладурки wavey
Аз днеска са излюпих мнооо късно- та да не повярваш и то ме събудиха по телефона и нъче сигурно още щях да сънувам за пастичката cry

Ей направо ви казвам другия път като забременея (аз вече родих та за друга мисля smile3532) ще кажа на мъжъ ми да ме заключи в килера и да не ми дава думата изобщо-да ми фърля по една коричка хляб и туй то.Белким бъда по фешън бремелинка preggo

Абе Феми -ти за туй ли паса тез моркови -да устискала гладна до довечера  newsm08...аз ако бях щях да си хапна и тогава и после  newsm53 ,нали съм си ламята спаска smile3535

Аз като се прибрах и към 8 .30 ай пак на вечеря-че половин кутия сладолет изплющях та да ми е арно на корема  Animal Pig
После  цяла нощ пръхтях  Animal Pig  261uu,ама важното е че корема ми беше пълен newsm36

Днеска ще си имам пак гости -на мъжо сестра му-тя нали идва милата да чисти и да помага с готвенето и ще води и племеника та ще падне игра с него #Milti
Последния път ми се хвърли отгоре ми да ме целува че много ма обиичал милия  angel008

Веселче-ти ли щеше да одиш на море???

Ами да ти кажа трябва да слушаш Дундаланка .Като си простре прането  значи ще вали smile3532.Кажи и накрая на седмицата да не простира -занчи ще е слънчево smile3532 smile3532 smile3532  Nature Sunny

Ама и тя как ме дразни с тез пасти до нейната работа-другия път отиваме на сладкарница Неделя и ще и кажа аз на нея "кон боб яде ли"  Hands Clap Hands Clap


Коки-честит ти семеен живот мила......много да се обичате,много да се радвате един на друг и лИбоФффта ви никога да не угасне newsm51 newsm51

И не на последно място честито на Именниците ако имаме такива

целувки и бай до нови срещи

ЛЮдмилка давай ги мила  anita_go@mail.bg

# 89
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
само едно уточнение след anitaима долна черта и след не я  e go

че нещо не е излязло

Общи условия

Активация на акаунт