Бихте ли се снимали в Плейбой?

  • 3 202
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 475
нямам скенирани снимки тук в работата, те са лuбителски снимки, но станаха много добре, аз си ги изпратих за този конкурс! след което ме поканиха да ми направят те.

# 16
  • Мнения: 1 475
в броя с Алисия е от миналата година

# 17
  • в Низината
  • Мнения: 705
в името на парите бих се снимала, но никой не ми предлага

Тъкмо това щях да кажа и аз. Peace
Ама не се знае, Медуза - надеждата умира последна!

# 18
  • Мнения: 1 475
zabravih da kaja nai-sme6noto - nagrdata be6e 10lv.- taka i ne otidoh da si q polu4a Laughing Joy

# 19
  • Мнения: 1 264
Няма нужда да си блъскам главата, няма да ме вземат.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 488
3 месеца след като бях родила, един доста красив мъж мe заговори в един сайт мисля, че sreshta.bg се казваше.
Харесал ми бил снимките, след раждането ли били, хвали ме, хвали ме...викам тука има нещо гнило.
Дойде си на думата човека : Би ли се снимала в любителската " част" на списанието Playboy. ( Не помня как точно го каза).
Винаги съм си мислила, че мога!
Е, оказа се, че не мога....на мига се препотих 100 пъти , изчервих се едно хубаво, а си бях още на стола в нас, а не пред фотоапаратите.
Значи по време на снимките, резила щеше да е още по-голям  Joy
След три дена пак говорихме питам, колко се заплаща това цялото разголване просто ми е любопитно?
Той : Е то това, то онова...ахам ясно без пари, айде със здраве Simple Smile

# 21
  • Мнения: 636
Не не бих. Само това ми трябва Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 3 099
Не мисля. До сега изявите ми са били с цел дооформяне на сериозен имидж. Имам една папка за поколението, дано някой да иска да я разгледа след години...

# 23
  • Мнения: 5 103
Не , не бих се снимала.

# 24
  • Мнения: 6 417
Ооо, сега разбирам защо персонала на 2 от еротичните bg списания се е абонирал за сайтовете за запознанства. Освен, че търсят кой да им пише материалите, там си набират и безплатни модели.  Mr. Green

# 25
# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
За любителската част на списанието сами си пращате снимки и не плащат. Малко_коте, онзи мъж да не се е опитвал да те метне нещо  Wink
За снимките за корица и за момиче на месеца (или както се казва разделът) се заплаща.  Simple Smile


Аз не бих се снимала - нямам нито фигурата, нито самочувствието, нито ми липсва срамежливост. Blush

# 27
  • Мнения: 4 585
Аз бих, но те не биха ми публикували снимка. Joy

# 28
  • Мнения: 27
Ако попадна в такава среда и ако имах по- голямо самочувствие защо не. И без това с парите ще си купя апартамент и ще отметна поне едно нещо от бъдещите ми планове. След това ще съм много по- спокойна, няма да има всеки месец да плащам вноските за апартамента. Еееееехх.


Значи, да, бих се снимала заради парите и туй то.

# 29
  • Мнения: 6 993
Бих Crazy Мъжът ми твърди, че ставам...Приятелите му, на които беше показал една моя гола снимка, също Laughing Само дето не знам нашите как ще го преживеят, много ще им се струпа Mr. Green Пък и ако Плейбой ме поиска - ок, ама да хукна да ги търся, не , благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт