Познаха ли пола на детето ви,след прегледа от специалист по ФМ

  • 4 421
  • 135
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Много интересно Thinking, към момента 100% са познали,което много ме радва  bouquet

# 31
  • Мнения: 2 332
Да - в 18 г.с. д-р Димитрова го позна - но това си беше екстра, за мен беше по-важно че всичко е наред с бебка Simple Smile.

# 32
  • Мнения: 1 555
С първата бременност ми познаха 4е ще е момче и сега с втората също някъде около 17-18 г.с. дори ходих при 3ма различни лекари, защото не можах да повярвам че ще е момиченце  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Важното е да са ни живи и здрави децата !!!

# 33
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
познаха и още как... всички доктори ми казваха... еййй с такава голяма "гордост"... няма начин да е девойка... Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 5 755
Да. Peace

# 35
  • софия
  • Мнения: 25 458
Да - още в 16 или 18 седмица д-р Томова категорично каза "МОМИЧЕ"  Heart Eyes

# 36
  • Русе
  • Мнения: 2 354
да  Peace

# 37
  • Мнения: 1 044
При мен познаха пола още в 5тия месец. Истината е, че зависи от компетентността на гинеколога и качеството на ехографа. Ако е някой амортизиран ехограф, може  и да не се познае. На снаха ми казаха, че ще има момиче, накупихме розови дрешки с къдрички и тя роди момче! Но истината е, че тя така и не отиде на фетална морфология и посещаваше само консултацията в поликлиниката, където и за персонала и за оборудването добро не може да се каже.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 688
Да познаха.

# 39
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Да, познаха. Аз отидох заради евентуален проблем, и освен че ме зарадваха с това, че проблем няма, потвърдиха и вътрешното ми усещане  Sunglasses

# 40
  • София
  • Мнения: 4 588
Да, познаха. Докторката каза, че е 100 % сигурна, че е момче и такова излезе. Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 5 401
Да, познаха, че ще е момче още на обикновения УЗ. На феталната морфология също се видя хоботче.   bouquet

# 42
  • Мнения: 731
В 12 г.с. познаха, че е момче.

# 43
  • Мнения: 4 717
Моя маймун го видяха май към края на 6м.И познаха.
Ама да ви разкажа една пресна история,за добри доктори,които ако бяха хвърляли боб или гледали на кафе,сигурно щяха да познаят.
Моя колежка с термин 30 май,очакваща момче, отива на 2.05 на преглед и за определяне дата за секцио.Ляга ,преглеждат я и и казват-Какво секцио,ти раждаш  ShockedВече си с 4 см. разкритие.Тя и с първото не усещаше контракциите.Решават ,че ще е нормално раждането,но все пак я подготвят за секцио,ако стане нещо проблем.И така към по-късно се ражда едно бебе-момиченце.Тя  Shocked,но живо и здраво да е-каквото дал господ.Ама докторите и казват-я лягай,нещо не е наред,коремът не трябва да е така  Crazy.И хайде след малко още едно момиченце,ама седалищно.До този момент нито един от присъстващите не е и предполагал,че децата са две ,а не едно.За пол не говорил изобщо.
И аз се чудя при съвременната медицина как става така-да сбъркаш пишка с пъпна ръв е едно,но да не видиш близнаци?!


моя приятелка пък до последно я шашкаха, че детето й ще има проблеми със сърчицето, защото имало някакъв шум.По същия начин легнала да ражда и родила ... близнаци, доста голям шок било за докторите, но тя е на 7мото небе, защото този шум бил не от увредено сърце, ами просто от още едно Hug. Мъжа и веднага се обадил на свекървата за да съобщи радостната новина, че има 2 внучета вместо едно, а тя отговорила "ее, хубава работа, ми сега второто какво да го правим..." и доден днешен, вече 3 години, моята приятелка не позволява на тая баба да вижда децата Naughty

# 44
  • Мнения: 1 371
Познаха го в четвърти месец на обикновен ехограф.
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт