Мамите от Овча купел може срещичка да спретнат

  • 12 560
  • 266
  •   1
Отговори
# 210
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
не знаех къде е посолството  Embarassed Мерси за обясненията   bouquet

# 211
  • Мнения: 4 970
не знаех къде е посолството  Embarassed Мерси за обясненията   bouquet
МОляа GrinningДано си ме разбрала.
Хйаде сега помогнете ми за  фризьор и козметик Praynig  Praynig Praynig Моляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя Blush

# 212
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Фризьор и козметик има в два салона в Търговския център. Но не мога да дам препоръки, защото на фризьор съм ходила миналата година 3 пъти да ми хване връхчетата, а на козметик ходих преди 2год и то другаде Blush Но в търговския на първия етак в салона работи като фризьор една мацка, слаба с нещо русоляво-червеникаво на главата, която постигна много готин рус цвят на главата на едно момиче. Беше с няколко нюанса, стоеше много естествено и красиво. Макар винаги да съм била против изрусяване и боядисване, завидях за този рус цвят Grinning

# 213
  • Мнения: 115
наши съседи имат салон, но не съм ползвала услугите. Девойката се казва Ваня и е фризьорка, имат и козметичка. Казаха ми, че наскоро са си купили нов апарат за фотоепилация. Мисля. че салона е в блока зад това заведение - май беше Портокал - на Монтевидео (май е най - лъскавото "барче" в района, намира се на втори етаж). За по- сигурно ще питам пак за салона и ще ти кажа допълнително.

# 214
  • Мнения: 4 970
Ок.Мерси, Тоди HugЩе чакам повече инфо от теб Peace

# 215
  • Мнения: 829
здравейте, мами!

моля ви да споделите с мен отзиви (ако имате) за някои детски градини в Овча купел. Предстои ни да подаваме молби и затова се интересувам как да подредя желанията.

спряла съм се на следните градини:
   161 ЦДГ Ласка
   72 ЦДГ Усмивка

ако знаете нещо - добро или лошо за тях, моля ви, пишете тук или на лични! Предварително ви благодаря!  Hug

# 216
  • Мнения: 1 006
Здравейте!Аз за срещичка в клубчето.Но хайде да се организираме,но този път сериозно LaughingЕто това намерих в бгмапс www.bgmaps.com/map.asp?sid=75a13b500db56954f3057dbfe792c8ab& … DF%CD%C0&num=Клубчето се намира на ул.Боряна,но не помня,кой номер беше.Намира се в една нова голяма розова кооперация точно срещу Украинското посолство.Има химическо чистена на първия етаж на кооперацията а за клубчето се слиза по едни стълбички надолу.Автобус 73 спира точно до посолството.Дано да съм обяснила добре,че много не ме бива в това Simple Smile
На вризъор ходя в Търговския на първия етаж,фризъорката се казва Гери и съм доволна.

# 217
  • Мнения: 1 321
Ок и аз съм за срещата само да уточним пак Събота 16.00 така ли?
Уф дано не ходим някъде събота и неделя че скоро не сме напускали София и може да ни хрумне нещо.Но ще предупреда ако няма да идвам.
Иначе ще дойдем.. Peace

# 218
  • Мнения: 791
Здравейте, мами и дечица!
Преди да легна да ви се обадя, че не съм ви забравила  Hug  Ходя на лекции вече втора седмица по цял ден и направо съм гроги  Mr. Green
Операцията на палеца на каката мина чудесно, от вчера е без превръзка и така... Вече остана в миналото  Grinning  Сега ми предстоят яко изпити, но нещо ме е прихванало и съм се амбицирала, дано ме държи поне още месец два  Joy
За среща не мога да се включа, просто имам много да уча... Но и аз не знаех, че там има клубче  Thinking  Пускайте снимчици после  Flutter  да ви се порадвам!

Лека нощ и си мислете, че утрешният ден ще е по-хубав от днешния! Бъдете усмихнати и тогава ще ви се усмихват повече!   bouquet

# 219
  • Мнения: 283
Здравейте, мами!!! Hug  bouquet Приемате ли още овчакупелски чада?

Аз се казвам Таня, имам син на 3 месеца и много ще се радвам да се запознаем!!!

Може ли някой да ми обясни по-подробно къде точно е клубчето? Може ли и ние с Косьо да дойдем, трябва ли да купим нещо (някоя играчка за томбола, например) има ли вход?

# 220
  • Мнения: 283
Посолството е на № 29
Ще се радвам, ако се запознаем!!
И още един въпрос: За утре в 16.00ч. ли е срещата?

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 18:51 от Bulechka

# 221
  • Мнения: 115
Срещата за днес остава, нали?
Току-що се обадих в клуба дали има свободен достъп днес следобед, казаха, че има, нямат организирани тържества. Като се събуди малката ще отидем. Ще чакам да дойдете!!  Grinning
Дано този път се срещна с някоя мама и детенце.
Булечка, заповядай, няма никакви специални уговорки между нас. Плаща се само таксата на клуба за децата, предполагам около 2-3 лева на час.
Надявам се да се видим  Praynig

# 222
  • Мнения: 1 006
За съжаление ние сигурно няма да можем да дойдем,защото малкия е много кисел днес и сега спи.Евентуално можем да излезем за малко около Дайски,но до клубчето едва ли ще се замъкнем.Иначе за тези,които живеят в старата част ние се събираме с много други майки с дечица всеки ден през седмицата пред детския магазин на ул.Народно хоро.Там има градинка, пейки и люлка.И ако искате може да идвате при нас.

# 223
  • София
  • Мнения: 171
и аз съм от овча купел 1 старата част

# 224
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
За мой най-голям ужас тъкмо като се наканих за срещата и ме хвана стомашно неразположение. Та си останах в къщи.  Чакам снимков материал.

Общи условия

Активация на акаунт