А на вас тече ли ви кръв от носа?

  • 2 028
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 424
здравейте момичета . любопитно ми е само на мен ли ми тече толкова често кръв от носа откакто съм бременна или е нормално ? през първите 3-4 месеца всяка божа сутрин се събуждах с кървящ нос  Shocked досега никога не ми се бяха пукали капилярчета или нещо подобно и беше много стряскащо  newsm78 сега от 5 тия нататък ми тече , когато се напрегна нещо, стан еми жега или започна да плача- тогава потича по много , дълго време и не спира, докато не си реши- лежа, стискам носа, слагам тампончета , ужас  #Crazy понеже вчера нещо много се бях разстроила и шурна една ми ти кръв ,сутринта като се събудих пак и сега да се понаведа малко или задъхам- потича по малко . много е неприятно  smile3515

# 1
  • Мнения: 4 700
не си единствената. Отиди на УХГ, има6е някакъв медикамент, който се вzема, но не съм сигурна как се каzва. Май бе6е Рутаскорбин или не6то подобно.  newsm78

# 2
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
На мен ми се е случвало, даже и тема бях пуснала преди година. Казваше се "Кръвотечение от носа", потърси я с търсачката и там имаше линк към статия за странните симптоми на бремеността - много ми беше полезна. Но моето кръвотечение не беше толкова обилно, затова е най-добре и да се консултираш с лекар.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 735
Смята се за нормална екстра на бременността-като хемороидите,запека,крампите.Един ден както си ревях от болка, че ми се беше схванал зверски крака ,ми потече и кръв от носа.Ако тече прекалено много се консултирай с лекар.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 965
Нормално е, заради оросяването и капилярите.
Мисля, че дори на сайта има информация по въпроса.
Не се притеснявай. Stop

# 5
  • Мнения: 4 555
И на мен ми тече, особено миналата седмица, когато бяха жегите, всеки ден ми течеше.
Сега откакто е хладно не ми се е случвало, но очаквам като поотминат дъждовете, пак да започне.

# 6
  • София
  • Мнения: 44 101
и на мен ми течеше, особено като качвах нанагорнището от хемус до кемпински всяка сутрин за да отида на ребота...много смотано, но ми казаха на ЖК, че било нормално, особено щом не е обилно течене....

# 7
  • Мнения: 497
И на мен ми се случва, моя доки ми каза, че ако е силно ще вземем мерки, не каза какви, защото при мен се случва рядко.
Не се притеснявай! Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 522
И аз бях от тия с кървавите носове. Особено в началото беше някакъв кошмар. Течеше често и много обилно, адски неприятно защото се случваше и в офиса, пред клиенти. Питах АГ-то и той ми беше обяснил нещо за капилярите, но не помня вече. С други думи искам да кажа, че е нормално, но ако те притеснява все пак се консултирай с лекар.

# 9
  • Мнения: 6
Сестра ми имаше проблеми с капилярите (не е била бременна) ходи на доктор и и беше казал да си слага тампони от памук натопени в солена вода. Помогна и зашото скоро след това кървенето от носа и спря.

# 10
  • Мнения: 595
А как си с кръвното налягане?Повишило ли се е след забременяването?

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз бях така през цялата бременност - нямаше ден, в който да не ми тече. Като родих спря.

# 12
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И на мене ми течеше много кръв от носа. Слаби капиляри, казват.

# 13
  • Мнения: 173
И аз имах същия проблем, но ми препоръчаха да си пръскам Стеримар всеки ден в носа. Това е морска вода, извлечена от много дълбоко. Заради това, че е солена ли, дали защото се овлажнява лигавицата, но спря да тече. И аз бях всеки ден със силно кървене от носа. Особено нощем.

Опитай, дано ти помогне и на теб.

# 14
  • Мнения: 1 432
Да ,те4е6е ми кръв от носа.Няма стра6но.И внците ми кървяха,то е нормално  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт