"Движение на българските майки"

  • 78 459
  • 1 310
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 39 759
Днес с Мамма и Татти бяхме в Доганово. Повода беше рожденният ден на кръщелника на Мамма.
Туй хубаво 17годишно момче, което е надуло бузи за да духне свещичките Simple Smile



Мамма бяха купили три торти, аз занесох доста сладки неща. Разбира се рожденника получи и своите подаръци Simple Smile С нас беше и Ади (щерката на мамма и татти).
Децата много ни се зарадваха, направихме си едно хубаво тържество. Ние черпехме с локумчета, а децата ни почерпиха с торта Simple Smile

Хлапетата пяха "happy birthday", пожелаха само хубави неща на Краси.
Малката Гина щом ме видя веднага ме попита "Къде е Дияна? Водиш ли я? Защо не я доведе?" и след това веднага "Кога пак ще дойдете?". Всички деца м/у другото ни питаха това.

Доволна съм. Още малко усмивки по детските лица Simple Smile
Шапка свалям и на директора им, който успява да усмири малкия кошер, който управлява Simple Smile

Ето и малко снимки (оператор - агейн Татти) от моя апарат. На някои от тях ще видите мама вглъбена в урок по геометрия Simple Smile Моя кръщелник каза, че има за домашно цели пет задачи, а нейния каза "аз днес нямам домашно" Simple Smile

Има и две клипчета, 1вото е където Краси се мори над свещичките Simple Smile Чух Мамма да казва "защо ли не ти взех от тез дет не се гасят" Simple Smile На 2рото децата пеят Simple Smile

# 181
  • Мнения: 3 663
Много мило ми стана като гледах снимките  Hug явно ви се радват децата много Simple Smile

# 182
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ey,bravo za hubavia kupon Hug

kak sa vsichki?

# 183
  • София
  • Мнения: 39 759
Добре са. Г-н Дунчев много добре дирижира хора Simple Smile
Имаше малки дечица, които не бях виждала, не знам дали са нови, или просто преди не съм ги засичала. Малко им нарушихме дневния режим, но пък беше за хубав повод Simple Smile
Предадох и поздравите, отговора беше дружен "благодарим" Simple Smile

# 184
  • Мнения: 2 249
браво за купона Hug
Таня ,така готино разказваш винаги ,че много се забавлявам да те чета!
аз мисля да отскоча тази събота да си видя кръщелницата и другите сладури-има ли още навити ???
ако "да"-имам място в колата-айде! Hug

# 185
  • София
  • Мнения: 39 759
Аз нямам нищо навъпреки Simple Smile

Днес Веско ми се обади. Искал само да ме чуе детето и да ме пита как сме  Hug Аз веднага го попитах "учиш ли?" и му се накарах да не ми се обажда по време на заминална Simple Smile Страшно добри деца, даже за миг не съжалявам, че станах кръстница

Последна редакция: ср, 05 окт 2005, 18:07 от AnMary

# 186
  • Мнения: 2 249
днес им бях на гости-всички са добре и много се зарадваха Hug
пращат ви поздрави!  bouquet
а на Филип на Роси специални от Карамфил Laughing
п.с. сподели ми ,че харесвал "руси мацки"  Shockedи му обещах да се боядисам- Joy Joy Joy

# 187
  • София
  • Мнения: 39 759
Той беше малко болен? Добре ли е сега?

# 188
  • sofia
  • Мнения: 7 477
днес им бях на гости-всички са добре и много се зарадваха Hug
пращат ви поздрави!  bouquet
а на Филип на Роси специални от Карамфил Laughing
п.с. сподели ми ,че харесвал "руси мацки"  Shockedи му обещах да се боядисам- Joy Joy Joy

ey ,mersi Tanche. Heart Eyes
shte kaja na Philip Grinning

koi haresval "rusi matzki",Karamfil li?Mi ti nali si rusa bre.........nakade poveche newsm78

radvam se ,che sa dobre.
to i az sam se raztajila za vsichki,obache toi a kokteil i predstaviane mi vzeha zdraveto,a i vremeto.
nishto demkato mina shte otidam da gi vidim.
m/u drugoto-ot Doganovo v sriada shte doidat 15 detza,2 ot Tran i 3 ot Pernik.

# 189
  • Мнения: 2 249
днес им бях на гости-всички са добре и много се зарадваха Hug
пращат ви поздрави!  bouquet
а на Филип на Роси специални от Карамфил Laughing
п.с. сподели ми ,че харесвал "руси мацки"  Shockedи му обещах да се боядисам- Joy Joy Joy

ey ,mersi Tanche. Heart Eyes
shte kaja na Philip Grinning

koi haresval "rusi matzki",Karamfil li?Mi ti nali si rusa bre.........nakade poveche newsm78

radvam se ,che sa dobre.
to i az sam se raztajila za vsichki,obache toi a kokteil i predstaviane mi vzeha zdraveto,a i vremeto.
nishto demkato mina shte otidam da gi vidim.
m/u drugoto-ot Doganovo v sriada shte doidat 15 detza,2 ot Tran i 3 ot Pernik.

Роси newsm78-май верно си се побъркала покрай коктейла-тва съм го писала аз ,а не Танчето Joy Joy Joy
 LaughingКарамфилчо е здрав вече!

# 190
  • София
  • Мнения: 39 759
офф: объркала се е, ама й е простено Simple Smile
бтв, ша зема сладки и соленки за коктейла, ама немам кьорав поднос у нас, трябва да измислим нещо, ша видя кое мога да ползвам и кое не

# 191
  • sofia
  • Мнения: 7 477
днес им бях на гости-всички са добре и много се зарадваха Hug
пращат ви поздрави!  bouquet
а на Филип на Роси специални от Карамфил Laughing
п.с. сподели ми ,че харесвал "руси мацки"  Shockedи му обещах да се боядисам- Joy Joy Joy

ey ,mersi Tanche. Heart Eyes
shte kaja na Philip Grinning

koi haresval "rusi matzki",Karamfil li?Mi ti nali si rusa bre.........nakade poveche newsm78

radvam se ,che sa dobre.
to i az sam se raztajila za vsichki,obache toi a kokteil i predstaviane mi vzeha zdraveto,a i vremeto.
nishto demkato mina shte otidam da gi vidim.
m/u drugoto-ot Doganovo v sriada shte doidat 15 detza,2 ot Tran i 3 ot Pernik.

Роси newsm78-май верно си се побъркала покрай коктейла-тва съм го писала аз ,а не Танчето Joy Joy Joy
 LaughingКарамфилчо е здрав вече!


lele,lele......... Embarassed
nema da govorim poveche Crazy

# 192
  • sofia
  • Мнения: 7 477
офф: объркала се е, ама й е простено Simple Smile
бтв, ша зема сладки и соленки за коктейла, ама немам кьорав поднос у нас, трябва да измислим нещо, ша видя кое мога да ползвам и кое не

ti gi donesi,a tam shte gi opravim na miasto

# 193
  • София
  • Мнения: 39 759
Давайте да пиша докат не съм заспала, че нещо съм болнааа Sad Пия Фервекс и се успивам, днес почти навреме станах, че да стигна до градината и да прибера малката.

Вчера беше хубаво. Като за 1ва голяма проява мина доста добре. Имаше малки неуредици, но мисля, че някои от присъстващите не разбраха.
Роси нормално е да си била панирана, и аз преди хич не обичах да говоря пред хора.

За децата си беше празник, хубав празник Simple Smile Децата от Доганово ни изнесоха цял рецитал, а малчуганите от Перник попяха. Ама хубаво пяха дребчовците Simple Smile Само да видят свободен микрофон и веднага го окупират. Хлапетата от Доганово като ги видеха пред микрофона и казваха "хайде пак Катерино моме, че не сме я чували" Simple Smile
Най интересно им беше да гледат клиповете от посещенията по домовете. Веско веднага ме информира, че момчетата от Доганово по0хубаво танцували (това беше по повод на хубавите танци на децата от Калотина - мисля, че и аз бях пускала линк към тези клипчета).

Елка и Гинка като пристигнаха веднага ме питаха "Пак я няма нали?" (демек що Дияна я няма) Simple Smile Вечерта като гледахме снимките в къщи Дияна каза "мамо айде градината да почива утре, и да ходим до Доганово". Ми ... ще отидем ... само малко да се оправя.

Благодаря на всички мами, които осигориха кетъринга. Ние с Дуци бяхме купили 4кг сладки, имаше и още много неща  Hug... и нищо не остана Simple Smile Аз само тичах след децата и ги питах дали са яли Simple Smile

И се запознах с Мамица Simple Smile Тя милата оставила врабчо навън на някаква съседка, че да може да дойде до Интерпред  bouquet

Пускам малко снимки от снощи (от моя апарат) и лягам.

Жалко, че нямаше медии. На децата им трябва повече гласност. Ние ходим по домовете, виждаме какво е, разказваме на вас, понякога показваме и снимки. Явно за медиите не сме атрактивни.

Последна редакция: чт, 13 окт 2005, 21:16 от AnMary

# 194
  • Мнения: 4 176

И се запознах с Мамица Simple Smile Тя милата оставила врабчо навън на някаква съседка, че да може да дойде до Интерпред  bouquet

Пускам малко снимки от снощи (от моя апарат) и лягам.
Само да кажа, че бях пред нервна криза. цял ден помагам на една приятелка да подрежда апартамента си, че щяла да има гости от чужбинско....
Имах спукана гума гума. Моя взе да я оправя предния ден, но не я направил ( мъжка му работа).
После малкия легна да спи късно на обяд и се събуди в 5, а аз трябваше да занеса сладките в 5:30 най-късно.
Та накрая го грабнах спящ, сложих му обувките и го метнах на улицата . Карах със спукана гума до Интепред, не можах да намеря паркинг 15 мин. Абе инфаркта ми беше сигурен.
Нямаше как да остана, защото :
1. детето ми на произвола на съседката беше Simple Smile
2. бях по домашни чехли
3. бях спряла  така, че бях запушила 2 коли....
Оххх добре,че не се изложих и да ви вържа тенекия. И добре че направих сладките предната нощ.
Следващият път, ще се постарая да присъствам, въпреки че и без мен може да мине.
 Офф темата: Ан много си готина:)

Общи условия

Активация на акаунт