ПАЗАРДЖИШКОТО дете се приготвя за море 2 (11)

  • 11 149
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 938
Ted нещо се загуби.  Rolling EyesДали бебо не я е изненадал и да е дошъл по-рано? Grinning
Тед, къде сиииииииииииии?

# 16
  • Мнения: 1 938
Привет!  bouquet
Днес си направихме страхотна разходка. bowuu Видях се с приятелката ми от студентските ми години от Пловдив, с която не се бях виждала мнооооооооооооооооооооого време.  ura lalalala  ura cheers Mr. Green

# 17
  • Мнения: 186
След сватбата вчера съм гроги.  Wink  Танци, купон и всичко останало. Малкия дори спа в ресторанта на целия шум, гушнат в татко си , а мама танцува  Mr. Green . Лека и успешна седмица, предстоят ни важни неща.

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Малкия дори спа в ресторанта на целия шум, гушнат в татко си .....
Laughing На брат ми треньорите имат бебче на 3месеца. По цял ден е в залата, а на състезанието преди 2 седмици как сладко си спа в залата точно до тон колоната.......да му се не начудиш newsm78

# 19
  • Мнения: 186
Момичета, утре в 11 ч. в Градската градина е акцията по почистване и боядисване.Материалите за боядисването са от общината, те ще кажат и какво ще мажем   Mr. Green .Ще и и техни хора.Въпроса е да има наши, нали и ние самите искаме градинката да е чиста и хубава.Заповядайте с децата и на тях ще им е интересно да се включат. За по-работливите ще има изненади.  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 938
Там съм утре! Peace

# 21
  • Мнения: 134
Момичета, знам, че не ви е все едно в какви градинки играят децата ни!
Явно организацията ни е за присмех, но нека поне дадем пример - ако поне някой се замисли къде и какво хвърля, ще има смисъл от утрешната акция.

# 22
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 651
Аз може и да заспя на някоя пейка там, ама ще дойда.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 511
Nellina,
имаш най-хубавия подарък,който една учителка може да получи!
 Grinning

Моля да стискате палци утре на моята особа,защото ще се състои годишното ни тържество. Поводът е завършването на учебната година. Нямам търпение да мине утрешния ден...егати напрежението.
Нощем сънувам репетиция след репетиция,денем изрязвам маски и коронки ...  Mr. Green

crazybrat,
поздравления за прекрасната тема!
  bouquet

# 24
  • Мнения: 529
 Embarassed Аз сега видях новата тема

Поздравления Нели   bouquet  беше чудесна на празника в оранжавото костюмче   Wink

Gwen стискам палци и ти пожелавам много незабравими, щастливи мигове утре  Grinning

# 25
  • Мнения: 1 938
Поздравления Нели     bouquet  беше чудесна на празника в оранжавото костюмче   Wink

Къде ме съзря? Laughing
Защо не се обаждаш? Party

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 1 511


Gwen стискам палци и ти пожелавам много незабравими, щастливи мигове утре  Grinning

Благодаря ти от сърце!  Hug

# 28
  • Мнения: 1 938
Кате, и аз ще ти стискам палци!  Hands Thumbsup
Всичко ще мине страхотно, ще видиш!  Peace Обещавам ти! Wink
След тържеството можеш да доведеш най-големите ентусиасти за награда, че са слушкали през годината и много са учили, да ни помогнат с почистването! Laughing

# 29
  • Мнения: 134
Аз, Nellina и petjah ще бъдем в 10.30 в жълтото кафе в градската градина.
Който желае, да заповяда!

Общи условия

Активация на акаунт