Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 229 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Кьолн

Много ви моля , мами ако знаете как да премахна миризмата от маратонки и краката ми да не се вмирисват кажете ми как? Аз работя цял ден на крака и сред хора а имам чувствителни крака и не мога да нося друго освен маратонки. Предварително благодаря!
Цитирай

София

В Орифлейм продават една пудра и крим, които помогнаха на моя приятелка с точно такъв проблем.
Опитай! Peace
Цитирай

Пловдив

Спортистите имат най- различни пудри, които могат и да се купят.  Ползвала съм такава, но отдавна. Имаше  страхотен ефект!!
     Ако имаш познати - поразпитай.Smile) За съжаление не мога да помогна с име на препарата.Sad
Цитирай

София

Пудри се продават и по магазините.Не са скъпи.
Цитирай

София

Пробвай с продуктите на sholl, продават се  в аптеките ,много са добри.

http://www.scholl-footcare.com/uk/footcare/index.asp   Peace
  bouquet
Цитирай

Кьолн

Много благодаря на всички! Ще пробвам с пудри и препарати. Дано да има ефект че ме е срам да ходя така
Цитирай

Варна/Бургас

Когато маратонките са от естествена кожа, а чорапите 100% памук няма как да се вмиришат краката. Проблема е, че много трудно се намират такива чорапи, в повечето има и малко ликра. Неприятно е, но дано намериш решение!
 Успех!
Цитирай

Монреал

Стрий аспирин на прах и вечер, след хубаво измиване и подсушаване, напудри само стъралата и леко пръстите с него, но само отдолу, защото горната част на крака е с нежна кожа. Изтупай излишния аспирин, обуй чорапи и спи така. Сутринта не си измивай краката. Повтори на следващата вечер и няма да имаш проблеми вече. Е, след месец-два може пак да се появи проблема, но като повториш лечението няма да има проблем.

Моя мъж всяка зима така си третира краката. Лятото няма проблем заради откритите обувки.
Верно е, че трудно се намират чорапи 100% памук, но все пак ги има! Потърси.
Цитирай

Дезодорант за крака Одор Екс. А за самите маратонки - д-р Шол дезодорант.
Цитирай

София

Пудра и спирт.
Цитирай

Foot care от аптеките!
Успех  Peace
Цитирай

London, Sofia

Пробвай с пудрата на Орифлейм Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.