Жарко слънце вън напече, ХАСКОВлийчето се разсъблече

  • 13 532
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 319
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЦА!
И НА ТЕЗИ, КОИТО ВСЕ ОЩЕ СЕ ЧУВСТВАТ КАТО ДЕЦА!

# 31
  • Хасково
  • Мнения: 79
Привет на всички!Аз съм една бъдеща мама от Хасково. Току-що се регистрирах и искам да ви питам нещо.. Но първо:
честит празник на всички дечица и от мен!!Да са живи и здрави!

А сега към въпроса: Откъде си купувате дрехи за бременни в Хасково? Благодаря ви предварително и слънчев ден на всички!!!

# 32
  • Хасково
  • Мнения: 726

Последна редакция: пт, 01 юни 2007, 14:20 от tony_nm

# 33
  • БГ
  • Мнения: 1 161
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ НАС!



Бъдете здрави и щастливи!



Ей, tony_nm, страхотни снимки! Днес, като ви видяхме, бяхме с бабата, но ако се видим довечера, ще се радвам да е по за дълго!

Y a n a, много са ти сладки дечицата!

serendipiti, добре дошла! В старите теми бяхме писали, но ето ти пак инфо за магазините - май всички са в центъра - единия е в магазините над реката, точно по средата, от страната на зала Дружба, другия е в блока до пицарията, която е до детския парк, срещу Булбанк, а скоро в детския магазин, зад ХЕИ, също се появи табела за дрехи за бремени! Дано си ме разбрала, ама незнам името на нито един от магазините. В кой месец си? Леко бременеене!

# 34
  • Хасково
  • Мнения: 79
Благодаря ви за бързия отговор! Сетих се за всички магазини. В този над реката ходих преди близо месец, но не си харесах нищо, а останалите ще ги посетя в най-скоро време.
Аз съм в 4 месец, но коремчето ми личи отдавна  Laughing

# 35
  • Мнения: 319
serendipiti , привет!
Аз съм си купувала дрехи предимно от магазина, който е над реката.
Ако отиваш в Пловдив до клиника "Торакс" има един магазин специално за бременни с невероятно голямо разнообразие на панталони.
Приятен ден на всички!

# 36
  • Хасково
  • Мнения: 79
Като съвсем нова тук  Embarassed и с първа бременност имам доста неизяснени неща, с които ми е неудобно да занимавам лекари.
Позволявам си да ви попитам и още нещо: Мога ли да ходя на море (за прекомерното излагане на слънце знам че не е полезно), мога ли да влизам във водата изобщо newsm12

# 37
  • Мнения: 319
Аз бях в първия месец когато бях на море. Но се получи така, защото там разбрах. Ако знаех, че съм бременна не бих си позволила да отида на море. Но ако решиш да идеш трябва  да внимаваш къде, какво ядеш, защото лятно време храната бързо се разваля, да не се излагаш на силно слънце.  Прегряването е много опасно защото може да доведе до аборт. За водата не знам, може би зависи дали е чиста или не, ама това кой може да разбере. Аз нали ти казвам 10 дни бях на море още съвсем в началото на бременността ми и (да чукна на дърво  smile3538) нямаше проблеми.

# 38
  • Хасково
  • Мнения: 726
serendipiti с дъщеря ми изкарах море през август в 4-5  месец, говорила съм с гинеколожката си и според нея няма проблем ако не прекаляваш със слънцето и водата. Все пак зависи и каква бременност караш и няма нищо неудобно да попиташ лекар.

# 39
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Честит празник на всички дечица!

Да растат здрави, весели, щастливи!

Tony_nm,

аз най-вероятно утре ще пусна снимковия материал, че ние ей сега се прибрахме и пак ще излизаме.

# 40
  • Мнения: 1 103
 :hug:4естит празник  деца .Весели засмени и щасливи.  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 190
Здравейте и Честит Празник    baloni

Аз нещо май не схващам, днес да не е имало среща и да не сме разбрали newsm78

Приятен ден Hug

# 42
  • Хасково
  • Мнения: 726
не, случайно се видяхме на площада...а за среща хайде казвайте кога и къде- ние сме на линия.

# 43
  • Мнения: 115
Аз нещо май не схващам, днес да не е имало среща и да не сме разбрали newsm78
    Да, Тони4ка имаше няколко срещи, случайни и непланирани мини срещички. Но бяха приятни! Hug
    Хайде, предложете кога и къде да си организираме среща.
    Моето предложение е утре в 10.30 в парка на "Версай".

# 44
  • Мнения: 79
ЧЕСТИТ 1-ВИ ЮНИ НА ВСИЧКИ ДЕЦА И ВСИЧКИ НЕПОРАСНАЛИ (ВСЕ ОЩЕ) ДЕЦА!!!
Бъдете живи и здрави, весели, усмихнати и много игриви:)

Общи условия

Активация на акаунт