Движение на българските майки -ВИДИН тема 12

  • 14 303
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ми...мога само да ви се поклоня Heart Eyes  bouquet-да ви стисна ръката и да се ядосвам ,че този път пропуснах...а на Дамаянти ако съм на мястото-ще си ръфам дупето то яд Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 smile3501 smile3501 smile3501

настръхвам само като ви 4ета Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 176
ехо вече съм на линия
Много ме е яд,чехванах проклетият летен вирус Mr. Green Mr. Green Mr. Green
разбрах,че купона е бил повече от супер newsm68
Ей Рени ти скри ли им шапките с твойте умения?
Направо малко ви завиждам за след концерта Mr. Green
Ей видяхте ли децата колко бяха щастливи.Това е най-важтото нещо.СТРАХОТНИ СМЕ

# 17
# 18
  • Мнения: 2 653
Момичета, отново ви поздравявам с невероятните неща , които правите!!!Независимо от трудностите продължавате само напред.И най-важното е , че слагате усмивки на много детски личица!

Съжалявам много че не можах да дойда.ЗА следващото мероприятие се надявам всич1ко да е наред и да мога.

# 19
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Среща има-децата ни стъркаха нервите, както обикновено!Щехме да биеме Мими-тя си знае, ама бехме на публично място...Сега-кво ще правиме newsm78 преди малко гледах, че дават кмета на Белоградчик по една тв, ама не разбрах коя-много говори човека, трябваше да слушам внимателно, ама имах работа

# 20
  • Мнения: 2 249
еееее толкова ли 1 снимка не ви се откъсна от сърцето да покажете Cry Cry Cry

# 21
  • Мнения: 484
снимки има бол  ooooh! ама фотото забегна вчера сутринта на Брегово и го чакаме да се върне,а иначе Диди е направила видео филмчета,ама няма кой да ги качи във vbox7-а Sad

# 22
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Мимииииииии, цела нощ айлове ви пусках, па немате ли срамммм

# 23
  • Мнения: 176
Нещо повече за срещата моля Embarassedзнам,че трябваше да дойда но........... Embarassed

# 24
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Нищо необикновено.Среща като среща-некаква летаргия, отчет коя какво направи...сега търся програма за промяна на видео файловете, щото не мога да ги кача на в-бокса

# 25
  • Мнения: 2 910
Лъки, ти как си, мина ли гадния вирус? Съжалявам, че изпусна купона в Ривиерата Sad

Диди, аз немам срам Mr. Green, имаш да ми пускаш още един файл, постарай се още малко, моля те Grinning Twisted Evil

# 26
# 27
  • Мнения: 302
mille - мацка, моля те кажи ми че имам снимка с Алфредо  Praynig

# 28
# 29
  • Мнения: 484
mille - мацка, моля те кажи ми че имам снимка с Алфредо  Praynig
забрави,нямаш и аз нямам #Cussing out #Cussing out
абе момичета я аз да питам защо снимките от концертните ни изяви винаги стават по лоши от колкото тези в кръчмата после  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт