ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ!!!

  • 20 927
  • 491
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 453
Запомни едно
Корем спада само с кардио
Нито коремни, нито друго.
Ако караш кроса на 1 степен максимално бързо,с повишен пулс-80% от нормалния ти,ефект ще има в корема Peace

Благодаря Поци ще пробвам.До сега карах на трета.Като сляза пулсът ми е 140 до 156.Колко трябва да ми е?Аз между другото не пия л-карнитин.Като карам бързо пак си се потя.Да пия ли от карнитина за по-голям ефект?

# 76
  • Мнения: 4 678
Запомни едно
Корем спада само с кардио
Нито коремни, нито друго.
Ако караш кроса на 1 степен максимално бързо,с повишен пулс-80% от нормалния ти,ефект ще има в корема Peace

Благодаря Поци ще пробвам.До сега карах на трета.Като сляза пулсът ми е 140 до 156.Колко трябва да ми е?

Една идея преди инфаркта Joy

# 77
  • Мнения: 4 678
Майтап!
Кажи колко ти е в споко състояние

# 78
  • Мнения: 3 453
Майтап!
Кажи колко ти е в споко състояние

Шашна ме бе човек Joy с тия инфаркти.Ами 79-89..зависи.+80% това прави около 160. newsm78 Добре ли е 156?

# 79
  • Мнения: 4 678
Мери го по време на натоварване.Но мисля ,че е добре
Аз пия преди и по време разни напитки с карнитин и бърнъри!
Добре действат и повишават издръжливоста

# 80
  • Мнения: 3 453
Мерси Поци,значи ще гледам като тренирам да е между 155 и 165.Последен въпрос само на първа степен ли да тренирам за да сваля корема?

# 81
  • Мнения: 4 678
Абе повечето специалисти твърдят,че 60% треа да е пулса ,но аз съм за 80%
ТАка че си реши,аз съм малко брутален,но и жената така я тренирам
Казах ти за 1 степен защото е най лесно на нея да въртиш бързо!
Но ако можеш и на 3-4 да въртиш с голямо темпо,няма проблем,но вече тренировката от кардио ,минава нмалко към силова newsm10

# 82
  • Мнения: 3 453
Абе повечето специалисти твърдят,че 60% треа да е пулса ,но аз съм за 80%
ТАка че си реши,аз съм малко брутален,но и жената така я тренирам
Казах ти за 1 степен защото е най лесно на нея да въртиш бързо!
Но ако можеш и на 3-4 да въртиш с голямо темпо,няма проблем,но вече тренировката от кардио ,минава нмалко към силова newsm10

Ако на първа се сваля по-бързо ще въртя на нея newsm78 ИСКАМ ДА ГО СВАЛЯ ПУСТИЯ КОРЕМ.

# 83
  • Мнения: 4 678
Абе повечето специалисти твърдят,че 60% треа да е пулса ,но аз съм за 80%
ТАка че си реши,аз съм малко брутален,но и жената така я тренирам
Казах ти за 1 степен защото е най лесно на нея да въртиш бързо!
Но ако можеш и на 3-4 да въртиш с голямо темпо,няма проблем,но вече тренировката от кардио ,минава нмалко към силова newsm10

Ако на първа се сваля по-бързо ще въртя на нея newsm78 ИСКАМ ДА ГО СВАЛЯ ПУСТИЯ КОРЕМ.

Целта ти е да се потиш,ако на моменти спираш потенето,стресирай го с рязка смяна на темпото и степените с по 30-60 секунди Peace

# 84
  • Мнения: 3 453
Благодаря Поци Peace

# 85
# 86
  • Мнения: 2 099
Ехо, къде сте всички? Аз сега си направих фрапенцето и седнах да си пишем, ама сама ще ми е малко скучно.

# 87
  • Мнения: 3 453
Ехо, къде сте всички? Аз сега си направих фрапенцето и седнах да си пишем, ама сама ще ми е малко скучно.

Мимиииииии къде ти е снимката? Sad CryМного ми липсваш така.  Naughty И папагалът е много красив ама ти и мъничкото повече Hug
Аз тъкмо хапнах, че цял ден съм на пъпеш и вода.Вечерята беше около 200гр домати с краставици и многооо риба.Шаран и каракуда.Не ми е тежко защото рибата е лека храна,та си хапнах с удоволствие.

Последна редакция: пн, 04 юни 2007, 19:47 от Kpuccu

# 88
  • Мнения: 3 453
Какво вечеряте?Нищо не казвате Cry потайнички такива Laughing

# 89
  • Мнения: 552
Аз днес реших да се поугоя малко, че нещо усещам тежест в стомаха и гърдите, та хапнах пилешко месо, малко картофи на фурна, малко ориз с гъби и около 100 гр сладолед  Joy Joy Joy
Такова пиршество отдавна не си бях спретвала, ама имах нужда и го направих съвсем съзнателно и сега, когато си изчислих погълнатите калории се оказа, че са само 951  #Crazy
На всичкото отгоре когато натиснах копченцето как трябва да изразходя останалите, страхотния калкулатор ми отговори, че трябва да продължавам да ям  Joy Joy
Е, казвам ви, отдавна не се бях смяла така.
Крисси, ти направо ме побърка с тия твои пъпеши, та изпратих мъж ми да ми купи  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт