ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ!!!

  • 20 918
  • 491
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 453
ОСТАВА ЛИ УГОВОРКАТА ЗА УТРЕ НА ГРЕФИТИ В 19Ч?

отложих си фризиора за събота  bouquet

# 481
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Да се отчета и аз,макар че съм малко несериозна с писането,но пък поне ви чета редовно.Свалих още един килограм и с него стават общо 4 свалени от 1 месец насам може би.Сега съм 63кг.,а бях 67 при ръст 165см.Искам да стана около 60кг,но внимавам много при свалянето защото съм бременна и не искам с нещо да навредя на бебето.Всъщност аз заради него започнах да ограничавам вредните храни и да се храня много леко вечер и като страничен ефект,така да се каже,започнах да свалям по малко.

# 482
  • Мнения: 2 099
Жижи , браво за резултата. Хубаво си направила, че внимавам, децата са на първо място.
Крисси аз съм за, още повече и като е от 7ч., тъкмо няма да закъснявам. Пуснах 2 лични на Ася и Лени за срещата, дано да дойдат и те. Ще правим ли резервация?
Добър ден   bouquet
За утре съм намислила да лунувам Thinking и ще подкарам после на  месо, зеленчуци и плодове.  smile3514 Искам да съм слабаааааааааааааааааааааааа
И аз, и аз искаааааааам, ама много искам. Laughing

Замислила съм се сериозно днес да отида до Технополис и Техномаркет /Метро ще го пропусна, че с Викито на ръце не ме пускат, трябва с кенгуру или столче за кола, а тя отдавна ги израстна, много са гадни/, да видя кантарите, които продават че моят нещо много ме ядосва, а и тези половинки все където ми ги дава ме вбесяват, сякаш никога не мога да застопора на цяло число, пр.55кг., сега пак си ме дава 55.5, а уж се води електронен- дръжки. Ох, ако си купя с Валето не знам какво ще правя, че в къщи са ми вече 2, но старият изобщо не може да застопори на 0-та така че изобщо не е верен, а електр. от преди 5 год. ще го  #2gunfire и по-миналата седмица, като му казах че ще си вземам нов ми каза, че откачам, то не че не е съвсем вярно де. #Crazy Laughing

# 483
  • Мнения: 3 453
Да се отчета и аз,макар че съм малко несериозна с писането,но пък поне ви чета редовно.Свалих още един килограм и с него стават общо 4 свалени от 1 месец насам може би.Сега съм 63кг.,а бях 67 при ръст 165см.Искам да стана около 60кг,но внимавам много при свалянето защото съм бременна и не искам с нещо да навредя на бебето.Всъщност аз заради него започнах да ограничавам вредните храни и да се храня много леко вечер и като страничен ефект,така да се каже,започнах да свалям по малко.

Мила хубаво правиш, че ограничаваш вредните храни,но защо реши да сваляш точно когато си бременна? newsm78 Дали не е вредно за бебчо?

# 484
  • Мнения: 3 453
Мими, на връщане можеш ли да запазиш маса в Графити?Успешна покупка ти пожелавам Peace Hug 

# 485
  • Мнения: 2 099
Оле, Жижи аз чак сега загрях, че си бремена, помислих че си кърмачка. Недей бе мила, има време да сваляш, ще си върнеш теглото като родиш, иначе е хубаво че си започнала да се храниш здравословно, но не мисля че целта ти трябва да е отслабване. Не ми се сърди, но се притеснявам за бебчо.
Крисси, няма проблем, но незнам за колко човека да запазя. А и за вътре нали, че може да вали утре, поне така го дават времето, но то много не може да им се вярва.

# 486
  • Мнения: 3 453
Оле, Жижи аз чак сега загрях, че си бремена, помислих че си кърмачка. Недей бе мила, има време да сваляш, ще си върнеш теглото като родиш, иначе е хубаво че си започнала да се храниш здравословно, но не мисля че целта ти трябва да е отслабване. Не ми се сърди, но се притеснявам за бебчо.
Крисси, няма проблем, но незнам за колко човека да запазя. А и за вътре нали, че може да вали утре, поне така го дават времето, но то много не може да им се вярва.

Мими, вътре може в ъгала най-вляво има едно огромно черно.апази него...там може и 4 да седнем може и 10 има място.

# 487
  • Мнения: 2 099
Добре, още на излизане ще запазя и като се върнем ще пиша.

# 488
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Да се отчета и аз,макар че съм малко несериозна с писането,но пък поне ви чета редовно.Свалих още един килограм и с него стават общо 4 свалени от 1 месец насам може би.Сега съм 63кг.,а бях 67 при ръст 165см.Искам да стана около 60кг,но внимавам много при свалянето защото съм бременна и не искам с нещо да навредя на бебето.Всъщност аз заради него започнах да ограничавам вредните храни и да се храня много леко вечер и като страничен ефект,така да се каже,започнах да свалям по малко.

Мила хубаво правиш, че ограничаваш вредните храни,но защо реши да сваляш точно когато си бременна? newsm78 Дали не е вредно за бебчо?
Ама нали ви казвам,че без да искам започна да се случва,сега какво да правя,да започна нарочно да се тъпча само и само да спра да свалям ли?Питах гинеколожката ми и тя ми каза,че до 6кг.било нормално да се свали,така че явно не съм само аз.А не искам да кача прекалено мн.кг.защото не е полезно нито за бебето,нито за майката,а и по-трудно минавало раждането съм чувала.Така или иначе внимавам,благодаря ви за съветите!

# 489
  • Мнения: 2 099
Е, щом е от по-здравословното хранене е добре и без другото разните му тестени неща и шоколади не носят нищо хубаво на бебето. Иначе наистина не е хубаво да се качват много кг. по време на бременоста за теб /после ще се мъчиш да ги сваляш/ а на бебето не му е нужно кой знае колко, до колкото знам най-добре е да се качи теглото на бебето+ 3-4кг., които са запас за кърмата, така че нормално го дават до +10кг. Peace

# 490
  • Мнения: 3 453
Мими, Ася е на Несебър и няма да може да дойде.Пиши като се върнеш какво е станало с масата?

# 491
  • Мнения: 3 453
Сладурки много изписахме и затова направих нова тема.Моля Ви пишете вече в нея!


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=198612.new#new

Общи условия

Активация на акаунт