ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ!!!

  • 20 943
  • 491
  •   1
Отговори
# 465
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 231
Оф , кичука това не е много добре за моята челяд ,но ще видим .Няма сега една рота хора да се съобразяват с мен  Laughing Laughing

# 466
  • Мнения: 3 453
ДОБРО УТРО, СЛАБУШКИ!


Заповядайте на сутрешното кафе и мухабет:


И Тедъ е съгласна за Графити Laughing 

Зечова ти не можеш ли да дойдеш самичка?Защо да се мъчат и децата и мъж ти да се чудят какво да правят?

# 467
  • Мнения: 3 453
Какво правите?Лелеееееее колко мног оспите всички  #Crazy #Crazy Хайдееееее време  еза ставане!Кафето ще изстине!!

# 468
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 231
добро утро и от мен!!
Ами Криси не мога защото първо сама с колата не мога да ес оправя в Пловдив много съм дезориентирана  Mr. Green , и второ малкото ще присинее от  рев ако ме няма .Но пак казвам никой няма да се съобразява с мен , ако дойда дойда  Hug
Аз да се оплача малко -хремава съм  и ме боли гърлото  и едвам ходя и синозита ме е натиснал ............. ама че гадост.

# 469
  • Мнения: 2 099
Добро утро,
Криси мерси за кафенцето.
Мойто кафенце всяка сутрин си изстива, такъв карък съм, че като си го направя в 7.30ч. и тъкмо седна да си го пийвам пред компа и Вики се събужда. До сега се опитвахме пак да се приспим, та след малко пак ще продължаваме с опитите, че 8ч. сън на нощ изобщо на са достатъчни и сега няма да спре да мрънка. Използвам момента да ви прочета, докато се е заиграла с едно пластм.шише и ровичка в шкафовете.
Иначе днес пак май съм скарана с кантара, показа ме 55кг., надявам се по-късно да се е оправил.
Уф, не съм в настроение и дано не съм развалила и вашето с моите оплаквания.
Лек ден на всички

# 470
  • Мнения: 3 453
Еееееее Мими, не така де мила Praynig То не може по 2-3 кила на седмица да се смъкат.Спокойно всичко ще е наред.До неделя ще си твърдо 54! Heart Eyes Hug Даже 53 ти пожелавам,които другата седмица да са трайно свалени.Много те гушкам! Hug Heart Eyes  bouquet

# 471
  • София
  • Мнения: 10 858
Мименце, струва ми се, че си си докарала здрав застой. Нищо не ядеш, така няма да можеш да сваляш. Поне салати яж, но не по две три хапки, а по-така Mr. Greenобилно Mr. Green
Не си ни заразила, споко! Ние сме за това, да си даваме кураж Hug

# 472
  • Мнения: 2 099
Ама аз си ям, от началото на седмицата съм предимно на салати, вчера даже си хапнах 2 -една шопска следобеда- с малко сирене и за обяд- 200гр.пилешко със салата от 1 домат. Даже прегреших с 2 бонбона, 3 мини шок.бисквитки и няколко солети, та вечерта кал. ми бяха около 700/салатите са много малко кал. и затова тази седмица все ми се събират по малко кал. на ден/. Явно наистина ме е хванал пак застоя, дано след лунуването малко се пораздвижат нещата, че наистина имам още за сваляне в горната част и лицето и това определено ме тормози.

# 473
  • Мнения: 3 453
Мименце, струва ми се, че си си докарала здрав застой. Нищо не ядеш, така няма да можеш да сваляш. Поне салати яж, но не по две три хапки, а по-така Mr. Greenобилно Mr. Green
Не си ни заразила, споко! Ние сме за това, да си даваме кураж Hug



А днес преди лунуването,сресирай с нещо, я пица, я голям слядалед Hug Peace

# 474
  • Мнения: 103
Как сте момичета?Simple SmileНе ми остава време напоследък да влизам във форума Confused Иначе заковах кантара вече на 83,така че стават 8 свалените кг Sunglasses Има още толковаааа много,ама се надявам да се справя!
Много учудващо,че днес имам кила в минус,щото вчера се поизложих и хапнах 2 вафли обикновенни и 1 ладолед и си мислех че кантара ще отчете поне 0.5 кг в + , и затова направо се изумих като се качих сутринта Shocked Shocked
Лек диетичен ден!:)

# 475
  • Мнения: 3 453
Как сте момичета?Simple SmileНе ми остава време напоследък да влизам във форума Confused Иначе заковах кантара вече на 83,така че стават 8 свалените кг Sunglasses Има още толковаааа много,ама се надявам да се справя!
Много учудващо,че днес имам кила в минус,щото вчера се поизложих и хапнах 2 вафли обикновенни и 1 ладолед и си мислех че кантара ще отчете поне 0.5 кг в + , и затова направо се изумих като се качих сутринта Shocked Shocked
Лек диетичен ден!:)

Браво,браво!!!Не се отпускай Hug с Вафлите може да си стресирала метаболизма Peace Продължавай в същия дух  bouquet

# 476
  • Мнения: 2 099
debelankata браво за резултата, продължавай в същият дух.

# 477
  • Мнения: 657
Добър ден   bouquet
За утре съм намислила да лунувам Thinking и ще подкарам после на  месо, зеленчуци и плодове.  smile3514 Искам да съм слабаааааааааааааааааааааааа

# 478
  • Мнения: 4 111
Нали знаете, че сутин сме по-леки, така че не се теглете вечер  Wink

Kpuccu На снимката изглеждаш доста добре - слабичка, хубава, да изчезнеш ли искаш с тези диети...

# 479
  • Мнения: 3 453
Нали знаете, че сутин сме по-леки, така че не се теглете вечер  Wink

Kpuccu На снимката изглеждаш доста добре - слабичка, хубава, да изчезнеш ли искаш с тези диети...

Благодаря, няма страшно HugНе мога да изчезна...корема ми ме издава Joy

Общи условия

Активация на акаунт