Първа лятна темичка 04-10 юни

  • 2 892
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 914
привет , момичета,
 седмицата преполови а аз едвам сега успявам да се запиша...

но сега гледам да наваксвам със съня, че си отспивам ( разбира се между кърменията) до към 13-14 часа благодарение на мама, после на разходка и опаа тати си дошЪл....и така деня заминал ...

винаги съм обичала да се излежавам и поспивам...ама не съм предполагала, че като видя леглото си или си помисля за чаршаф и ще съм за секунда мъртво заспала Mr. Green Crazy Mr. Green...
 да ви се оплача в поеделник ми свърши антибиотика за цистита и днес пак съм с цистит  #Cussing out #2gunfire и сега ми изписаха по агресивен антибиотик  Tired ooooh! Rolling Eyes

ето и албума на малкото ми съкровище паролата е *****(на лични ) , още в неделя беше готов, ама докато стигна до форума то... сряда стана Rolling Eyes

да ви се похваля днес е теглихме и сме почти на килограмите от раждането - за една семица сме наддали 300 грама Mr. Green

до скоро
 цунки Hug

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 12:44 от звездичка

# 31
  • Мнения: 5 475
Звезди,чудно кукленце е малкия Ерик. Heart Eyes
 Да го нагушкаш и нацункаш! Hug  bouquet

  Дано новия антибиотик ти помогне! Praynig
 Почивай си,спинкай  и се възстановявай.  Hug
Знам ,че сега е топличко при вас,така че разходките са просто задължителни!  Wink

 

# 32
  • Мнения: 5 183
Привет, банда!
Аз см се разсополивила, разкиснала, една никаква съм! Само ме е страх да не лепна нещо на Томи.
Калида, Тали я уволниха, така 4е няма нови бисери около нея. Май много й знаеше устата наистина, а малко "през пръсти" гледаше на работата си. не са я уволнили в прекия смисъл, а имаше предупреждение, а после и наказание - две седмици да не идва на работа, и съответно да не й се плаща. Тя се обиди, защото била с дългогодишен стаж, и пове4е не се върна.
А със Светлето ще се видим в родината. Тя ще си ходи с юнаците, а татитата ни може да се съберат заедно да отпразнуват Коледа с други наши приятели тук или в Оз.
Оооооооох, цялата съм се схванала. Уж ни ваксинираха цялата фирма против грип, а редиците ни напоследък толкова са оредели. Лоша работа!
Отивам да гледам снимките на Ерик  Hug
Разгледах ги. Леле, той голям сладур и едри4ък, ококорен, прили4а на отгледано 3-4 месе4но бебенце. Пу да не са му уроки, да ти е жив и здрав, Звезди. Много е 4аровен!

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 14:42 от МАЙКА

# 33
  • Мнения: 1 909
Здравейте, девойки!

Да ви успокоя, че и при нас плажа не е дошъл съвсем. Още се ядосвам, че в неделя не послушах Сашо и не се цопнах в морето. После валя, духа и в момента било пълно с медузи, отделно че продължава да превалява. Не иска да дойде това лято, та не иска! Close

Абе я ми кажете - трябва ли да се притеснявам, че моята хубавица изобщо не се интересува от кукли?  Единствено с количките на батко си играе, с гаража му, с камионите и багерите, даже повече и от него, а на кукли и бебета - нула внимание newsm78 


# 34
  • Мнения: 1 049
chumbi, не дей така, моя малък мъж като играе с кукли аз какво да кажа? ooooh! Баща му отказва да го води по площадки като малкия си замъкне куклата с него ...............ooooh!, па ако ще куклата да има пишка ... #Crazy newsm78Да не ти обяснявам свекъра какви  теории развива  #2gunfire
звездичка, звездният принц е прекрасен  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 16:56 от Zai4enze

# 35
  • Мнения: 3 521
Звеzди, раzкошен е бебока...Иzобщо не иzглежда като новородено, добре си го охранила, пу пу Heart Eyes  bouquet
Чумби, моята мацка също не си пада по кукли. Бръмчи с един боклукчийски камион по цял ден.
Калида, беше питала как сложих очилата на Симона. Иzобщо не съм и ги слагала тя си ги надена, че даже и се раzрева, когато се опитах да си ги вzема...сега и търся детски цайси, но нещо няма подходящи zа нейната големина Rolling Eyes. Иначе zъби вади като луда, баща и zапочна да се притеснява дали няма да zапочне да иzлиzа и втори ред скоро, ходи, пада, става, катери се...пълна програма има вече.
Джорджи, много тежка програма на ученичката. Ще стискаме палци в края на месеца Peace
Зайче, много са гадни ремонтите, но пък после на новичко е гот....мххххмммм bowuu
kariluis, хайде давайте снимки на отремонтираните къщи Wink

Весел следобед на всички  bouquet

# 36
  • Мнения: 3 388
Звезди, много сладко бебче е Ерик! Да го нацункаш по сладкурските бузки  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 1 909
Звезди, точно такъв си го представях твоя звездичко! Най-красивия! Правилно ли ми се струва, че е рус?

Зайченце, а Крис помага ли в ремонта?

Сърфлайн, твоята мацка май от същия отбор! Не очаквах от момиче да е такава лудетина! И моята девойка уж не ходи съвсем, ама не може човек да я стигне - само ходим да я търсим из къщи, а тя си трае, при това затваря вратите след себе си.

Слави, а колко студено става при вас през зимата?

# 38
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Добро утро от края на света!
Аз се затрих, ама не знам как успява да мине целия ден. Даже миналата седмица не съм чела темата.
Иначе Калида имам два завършени коня този и този Почнах и 3  нови. Дето вика мъжа ми айде конюшнята е готова. А една приятелка ме пита къде ще слагам толкова коне, казах и че ще направя конюшня.
Аз в събота си имах рожденик, мъж ми одъртя, сега сме с 2 години разлика и го дразня /ама само до ноември/
Пак в събота правихме и прощапулник. Като тръгнах да търкалям питката, моето диване, се запъна и не мръдна. Реши, че трябва да суче. Бая време го почакахме, да се престраши да иде до нещата. Е взе си пиано, и не пожела да го смени за каквото и да било.
Звезди младежа има почти усмихната снимка бре. Много е готин, ама аз вече го казах.
Мамо Б, ти направо почти ме разрева. Обожавам Монреал Sad Искам си  тааамм. Искам и бели нощи и риболов.
Ели много се радвам да те видя, бях се притеснила защо не идваш, да не би аз да съм причината.
Отивам да чета старата тема.
Пепи и ние бяхме слингозавсими, ама колко отдавна бешеее.
Мда, Мартин пък си играе с кукли, е като оставим на страна, че е луд на тема гуми. Аз стигнах до извода, че зависи какъв пол е голямото дете.

# 39
  • Мнения: 5 475
Кита,браво ,страхотни гоблени! Hug
 Честито на половинката ти ,много здраве и все на ръце да те носи.  bouquet
  Wink И пиано не е лошо ,помня на прощъпулника на дъщерята, как тя се отправи с бодра ,клатушкаща се, стъпка към балкона,където майстора по остъкляването си беше оставил инструментите,върна се нарамила бормашината.  Laughing  За наш ужас ,де... Crazy

# 40
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Giorgia, мерси.
Точно се връщах да пожелая успех на щерка ти. Това което съм чела за нея обаче, изобщо не се връзва с бормашината или греша??
Само да поясня, че Марто проходи на 19 януари, известно време го изчаквах да стане по-стабилен, после така се завъртяха нещата, че чак сега стигнахме до това събитие славно.

# 41
  • Мнения: 5 475
 Winkизобщо...но в интерес на истината се справя и с нея. Simple Smile
Като се местихме в новото жилище пробива дупки на секцията,за да преминат кабелите ,под учудения поглед на мъжа ми и свекър ми. Laughing

# 42
  • Мнения: 1 909
Джорджа, успех на твоята девойка с бормашината! С глас съм се смяла!
Много интересна тема си е избрала, браво на нея, сигурна съм че ще се справи, както се справя и с пробиването на дупки!

Значи така, от  девойките може всичко да се очаква!

А пък младежите - на пианото! Кита, честито!

# 43
  • Мнения: 5 475
 Simple Smile chumbi ,темата я избра,защото е нещо,което я отличава от съученичките й.
Пък и е хубаво да понаучат нещо за Бг историята .  Flutter Peace

Така де,за пианото и бормашината - това е то еманципацията!  Laughing

# 44
  • Мнения: 1 049

Зайченце, а Крис помага ли в ремонта?
Ами мъжо му даде четката да боядисва, да се учи като прави бели , да си носи последствията ooooh!, но му се качи кръвното като видя половината боя на пода #Crazy и ни изстреля на двора и боядисва сам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт