Лято е, но плетачка се не отказва и плете ли плете

  • 77 850
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 13
И аз за първи път чух и видях, но е страхотна. В този магазин има и обръчи и игли от бамбук, които били много добри, казват продавачките.

# 286
  • Мнения: 9 903
имам черна тънка мека прежда. Хубава е, но какво да оплета от нея? Не си виждам бримките, повечето мотиви не си личат, черното попива всичко.
Нишката от две става ли да спрегнеш?
не.

Снимайте я тази прежда от бамбук, стана ми интересно. Цветовете различни ли са или се придържат към естествените?

понеже темата е на свършване, предлагам заглавия за следващи:

Купя ли си нова прежда, някой с шалче се урежда  това тъкмо за новата колекция на кравата
При плетачките се спри, за да видиш красоти!
Ела при нас с кълбо и кука - плетаческият клуб е тука!

# 287
  • Мнения: 1 072
Супер са и трите, особенно първото.  Mr. Green Но гласувам за това - Ела при нас с кълбо и кука - плетаческият клуб е тука!

# 288
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Здравейте дами, чета ви аз но май не творя... Сина ми се влачи още с кашлица(май стана вече 3 месеца)
Та за преждата от бамбук - не съм виждала, но пък мъжа ми има чорапи от бабукова материя. Страхотни са!

Тити, искаш ли ти да пуснеш новата тема, че да не я оплескам пак аз Mr. Green Mr. GreenНещо май съм в мисловен запек Embarassed Embarassed

# 289
  • Мнения: 641
Ела при нас с кълбо и кука - плетаческият клуб е тука![/i]

Още един глас Grinning.

# 290
  • Мнения: 3 550
Аниал, каква марка са куките и иглите и на какви цени?
Мимито, скорошно оздравяване на детенцето, дано не е нещо сериозно.
Тити, мислила ли си за нещо на дупки или просто за гладка плетка, но интересна кройка?
Който ще пуска нова тема, неко моля ви за сложи линк към предишната и тази тема....., а ако прецени и за магазините.

# 291
  • Мнения: 791

Ела при нас с кълбо и кука - плетаческият клуб е тука![/i]
Аз съм с две ръце за!!!  Peace Някой го е хванало и мисловното творчество  Mr. Green  Браво, много ми харесва!   bouquet
Относно тази прежда от бамбук за пръв път чувам  Blush  Но определено ми стана интересно  Grinning
Хубав творчески ден на всички с мноого усмивки  Heart Eyes

# 292
  • Мнения: 9 903
Мимито, стига де, нищо не си оплескала... Embarassed
Стейси, да, на дупки трябваше да е, нещо елегантно, понеже гладка лицева не умея добре, а другите са ми скучни....но какъвто и ажур да почна, все ми седи като блуза за 5 лв от сергия..... сега пробвам смесен мотив, обаче няма да казвам нищо предварително, че като споделя, и не се получава  Mr. Green

сега ще пробвам да пусна новата тема и ще прибавя където каквито линкове видя.

# 293
  • Мнения: 9 903
Нова тема, заповядайте, молим
И вижте всичко ли е ок, нещо за добавяне, за оправяне?

Общи условия

Активация на акаунт