Лято е, но плетачка се не отказва и плете ли плете

  • 77 911
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 9 904
най-накрая намерих приложение на онази златиста прежда, която ме мъчеше от дълго време. Ето този топ. Много неблагодарна Simple Smile история, но се свърши вече.

# 256
  • Мнения: 525
тити много е хубав!Ще пуснеш ли схема на долната част?

# 257
  • Мнения: 9 904
схемата е проста и подобрена версия на една блуза от 4 брой на списание Вълшебна бримка:


І І`0 І І 3 І І 0 І `0 І І 3 І І 0 І`І   
           

където І е лицева бримка, 0 е наметка, а 3 е 3 бримки заедно опаково. ` е границите на мотива за прегледност, не е бримка.
Обратните редове се плетат опаково.

а горната част не е нисък пълнеж, а 1 нисък пълнеж, 1 възд. бримка, в обратна посока се бърка в стълбчето на ниския пълнеж. /като филе или греша?/

# 258
  • Мнения: 3 550
Честито, тити! Много е тъничка тази прежда май. Страшно плетене е паднало. Браво за майсторлъка и търпението!

# 259
  • София
  • Мнения: 888
Браво плетачки smile3501
Аз все още не съм изплела нещо по-сериозно,само бебешки терлички и един шал,но ще гледам скоро да захвана нещо.
За магазините мога да помогна за Слатина:
-до Слатинския пазар(ако не се лъжа ул.Теменуга) магазин за прежди,кинкалерия и т.н.

# 260
  • Мнения: 791
http://www.miratex5.com/articles.php
ето малко моделчета за майсторките  Grinning

# 261
  • Мнения: 3 550
Летяща кравичке, нали ти си фен на албумите в
http://picasaweb.google.com/
Имаш ли представа как може да се тегли от там? Може ли да се изтегли цял албум или цялата поредица от изображения, които са зад една корица. Аз правя някакви безумни упражнения с Copy image ..., на които краят им не се вижда.

# 262
  • Мнения: 1 072
Можеш да теглиш цял албум. Става бързо и удобно, има доста екстри. Трябва да си изтеглиш програмата Picasa. И непременно трябва да си с Експлорер, с Опера не става , с Мозила не съм пробвала. Регистрирай се и в Гугъл, но не съм сигурна дали е задължително.

# 263
  • Мнения: 3 550
Откъде се тегли тази програма? Колко дисково пространство заема?

# 264
# 265
  • Мнения: 3 550
Чудесно! Изтеглях я, но като дам да се сваля нещо си и се даунлоудва само корицат на списанието, а не всички снимки в него.

# 266
  • Мнения: 1 072


трябва да влезеш в албума и последваш линка, които съм очертала с червено. Активира се Picasa и започва да сваля. Самата програмка е доста удобна за сърфиране из множество папки с изображения.

# 267
  • Мнения: 1 072
Няколко мои шала, които съм приготвила за магазинчето. Освен дамски шалове, мисля да приготвя и модели за малки момиченца, като мойто  Wink . Имам готови едно две неща, но сега не мога да хвана манекенката да позира. Мислите ли, че ще могат да се продават тези шарове?

        клик

# 268
  • Мнения: 791
Летяща кравичке, моите поздравления  smile3501  Чудесни са шаловете! Аз много бях харесала подобен стил шалове за моята сестра, но не съм особено сръчна  Blush , за да ги измайсторя. Мисля, че ще имаш успех в продажбата  smile3521  А относно детските модели - задължително искам снимка  Mr. Green  Обожавам да гледам детски варианти /а и нали си имам две кокони вкъщи  Heart Eyes /.
Хубав ден, момичета!

# 269
  • София
  • Мнения: 888
Страхотни шалове Wink
Моя е такъв,но в бордо,а модела взех от първите ви темички,че е за по-начинаещи Wink
http://knitty.com/ISSUEwinter04/PATTwavy.html

Общи условия

Активация на акаунт