Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 648
Значи, най-добре другата седмица да ги предам, защото в края и заминавам!

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 397
Последния път като носихме багаж в Трън, бях оставила 3 чифта бански за момичета (чисто нови), 2 цели и едни половинки.

# 32
  • Мнения: 4 195
Роси пускам тема в Моето бебе и аз ще я координирам, мамите там са пращали в Трън с колети, да го направят ли и сега или тук  да събираме нещата.
Аз също ще ходя до трън, Дамянти ще ме вози:).

# 33
  • София
  • Мнения: 6 743
Криси, мисля да съберем нещата и да ги закараме на куп, а не така разпокъсано.Какво ще кажете?

# 34
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Криси, мисля да съберем нещата и да ги закараме на куп, а не така разпокъсано.Какво ще кажете?

по принцип е по-добре така и то непосредствено преди морето Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 3 648
Значи ли това, че ще ги събирате през юли?

# 36
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Значи ли това, че ще ги събирате през юли?

Вени,твърде е вероятно то4но това да стане защото сега и да ги събираме няма да ги носим.По-добре е м.юли(на4алото).До тогава и ще поопразним складовете за да има място къде да ги сложим Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 3 648
ОК! Hug

# 38
  • Мнения: 4 195
Идеята ,ми е - сега да ги събреме - у нас например има място и ги караме седмица преди морето, като уведомяваме директорката какво имаме да не с епритесняват децата.
Аз мисля да им купя или надуваеми джаджи или кофички и тн,

# 39
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Идеята ,ми е - сега да ги събреме - у нас например има място и ги караме седмица преди морето, като уведомяваме директорката какво имаме да не с епритесняват децата.
Аз мисля да им купя или надуваеми джаджи или кофички и тн,

ok Hug

не купувй за сега нищо,нека видим какво ще се събере.Криси,кви кофи4ки бе,те са големи Twisted Evil

# 40
  • Мнения: 4 195
Е Ани не е особено голяма, нали, има 3 - 4 деца, които ще им се изкефят, или топки по - добре, да играят по плажа. Ох сладури, ще им е супер,  Crazy

# 41
  • Мнения: 1 288
ще видя с какво мога да помогна. много ми е далеч илиенци да накупя разни неща от там. ще потърся в квартала дали има нещо свястно.
ако някой намери нещо на добри цени, да свирка. ще участвам финансово.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 648
Ако трябват неща за копаене - у нас има бол! Ще отделя няколко!

# 43
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Прибирам се след 2 седмици, най-малкото няколко надуваеми топки ще донеса. И други неща съм купила, но за бебешките домове.

# 44
  • Мнения: 393
как да ви изпратя нещо от САЩ newsm78.
Имам доста неща, а и тука има доста неща на смешни цени.
До сега само веднъж съм пращала колет до БГ (срам и позор за мене).  Дайте някакъв адрес и ще пратя. До сега, всичко което е умаляло или ми е било излшно съм го дарявала (тука има организации, обаждаш се по телефона и те идват и го прибират)
Не съм от много богатите, но все пак мога да помогна

Общи условия

Активация на акаунт