Декупаж (салфетна техника)-3 част

  • 48 552
  • 373
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Ето едно ново произведение от мен - топло-топло - http://images18.snimka.bg/003162989.jpg.
Мммм!Перфектно!
Caprari, за какви 10 часа става дума?
Става дума за това, че мозаечното кракле като се нанесе, след около 10 часа се появявали цепнатинките.Да, да!! Със сешоара става за около половин час!! Mr. Green


Крейзибрат, не се спотайвай, а покажи какво си направила ,за да не идвам до Пз... Twisted Evil

# 61
  • София
  • Мнения: 983
Все още никой нищо не ми е пратил  Naughty

А и след Радина никой не е изявявал желание за албум  Rolling Eyes Не ме карайте да ви питам един по един  Mr. Green

Аз лично все още не знам дали ще мога да се включа с участие в конкурса, че имам една доста голяма поръчка да изпълнявам, но ако успея в промеждутъците между работа и детенце...

Лимонке, супер е чинията   bouquet От всеки дефект - ефект  Hug

# 62
  • Мнения: 1 097
Крейзибрат, не се спотайвай, а покажи какво си направила ,за да не идвам до Пз... Twisted Evil
Embarassed СРАМ ме е като гледам какво красоти правите вие. Моите са още учебни и не стават за показване  Rolling Eyes
Между другото аз от теб се запалих  Mr. Green От бурканите за базара в Пазарджик, после пуснах търсачката да видя какво и къде си писала, бяха прекрасни  Heart Eyes Crazy

По принцип една кратунка мислех да ви покажа, но малкия незнайно къде я метна  newsm78
И си поръчах специален салфетен лак на Марабу за другата седмица  Heart Eyes Mr. Green Най-накрая намерих време да ида до специализиран магазин... Иначе с С200 досега и затова не показвам Blush

# 63
  • Мнения: X
Иначе с С200 досега и затова не показвам Blush
Аз до ден днешен доста от нещата ги правя с Ц 200.Някак по-евтинджос Mr. GreenРазбира се само неща, които не се мият.

Ей ,ще ме накарате с Летяща и Bobi_min  да дойда до Пазарджик... Wink

# 64
  • Мнения: 1 097
Ей ,ще ме накарате с Летяща и Bobi_min  да дойда до Пазарджик... Wink
Не можеш!  Twisted Evil

# 65
  • Мнения: X
                                                     Mirage,


    моля те да обясниш как си правила чашите от албума си.Че аз при поредното преместване, преди 4-5 години счупих нашите ритуални чаши и сега ми се ще да си направя нови.



                                  Crazybrat ,

Не ме предизвиквай, щот` съм малко хахо... Mr. Green
И вземи покажи ,де! Учебно, не учебно ,заслужаваме да видим какво си направила.Няма да те изядем.

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
 Е явно всички които са споделили до тук върху какво работят сме с бутилки - ИМАЛИ НЯКАКЪВ СКРИТ СМИСЪЛ СЕ ЧУДЯ  newsm78 Mr. Green Mr. Green
 dujdets аз пак не съм разбрала за албумите, аз си мислих че качваш само професионалните неща, ако искаш тук са моите аматьорски изпълнения  Crazy
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=130412

# 67
  • София
  • Мнения: 983
Мадлена, готово  Simple Smile

Качвам на всички, които имат желание  Hug То иначе професионално май само Мираж се занимава  newsm78 Това обаче не пречи всички вие  да показвате страхотни неща  bouquet

# 68
  • Мнения: 1 097
Нещата, които досега гледах в тази тема и предната са просто .. прекрасни!  Heart Eyes
И да не забравя, че цял ден се каня да пиша:

 
Честит рожден ден на Мираж!!!
Да ни е жива и здрава, все така отзивчива и да ни учи на още по-прекрасни неща  Mr. Green
Много лично щастие ти желая, мила, и професионални успехи!
    bouquet

# 69
  • Мнения: 440
Капрари добре че взе нещата в свои ръце,че всички се бяха изпокрили някъде или дремеха Hug.Не си спомням пишеше ли някъде за 10часа/то толкоз много информация че ooooh!/,но аз нямам толкова време за чакане и не чакам.Но специално това мозаечно кракле ,видях че съхне доста по-бавно/със сешоар/ от класическото-и така малко суша със сешоара и после оставям да съхне самоооо.Чашите в долните участъци намазах с бяла релефна паста/тъничко/ с ножче и после с 1 рошава-изтормозена четка тупирах/като тупан таван/,като изсъхна пастата боядисах с червена боя и накрая само по грапавините с пръсти мацнах сребърен металик.За сърцата-от вътрешната страна на чашата залепих с тиксо лист с нарисувано сърце и надписа-огледален/защото сърцето с надписа се вижда през чашата/,исписах надписа и оцветих а отгоре залепих варак-така че от едната страна на чашата се вижда варачното сърце,а от другата надписа с оцветеното сърце.Нещо ако не е ясно питай-май стана объркано.                                            
ЛИМОНКА  чинията ти е станала много хубава smile3501 не разбирам защо недоволстваш.Изглежда си разредила повечко краклето и пукнатините са станали малки.Аз вчера правих едни чинии-листа и двеме ми станаха с малки пукнатини/виждаше ми се доста гъсто краклето и изтървах водичката/,а едната чинийка с по-големи пукнатини-там само 2-3 капки вода  сложих.А за кутията-сърце не разредих.Утре ще кача чинийките

# 70
  • Мнения: 440
Благодаря от сърце  Crazybrat ,нищо не ти убягва  Stuck Out Tongue Two Hearts

# 71
  • Мнения: 252
Лимонка, страхотна е станала Shocked Как я направи?
Дъждец, вклЮ4и и моят албум, ако не те затруднява  bouquet
Мираж, 4естит рожден ден и от мен newsm59

# 72
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Мираж, честит рожден ден и от мен!  nbirthday Много, много здраве, семейно щастие и усмихнати дни ти желая!  А за чинията - недоволствам, защото се изгуби хубавият светлосин фон след кафявата маслена боя, но може би винаги така се получава и така е редно да става, не знам?! Все пак е първи опит с това кракле, следващия път ще съм по-търпелива, пък да видим къде греша.
Гая, благодаря за оценката ти - това беше една стара жълта  пластмасова чиния, първо я боядисах с бяла акрилна боя, после залепих мотива с цветята на дъното и останалата ивица под горното ръбче оцветих в светлосиньо, какъвто си беше и фона на салфетката Mr. GreenНай-външната част реших да направя със сребро, намазах го, но не ми хареса и го покрих с меден контур за стъкло (такова имах). После двуфазното кракле, кафяв акрил за пукнатините и 2 слоя акрилен лак. Въпреки промяната на цвета, и аз си я харесвам много! Blush

# 73
  • София
  • Мнения: 983
Гая, имаш го  Peace

Мираж, честит рожден ден и от мен, да си жива и здрава   bouquet

# 74
  • Мнения: 440
Благодаря на всички хубавите пожелания момичета Hug.Лимонка идеята е точно тази-да изглежда старинна и точно така трябваше да се получи,ако не искаш да изглежда толкова старинно използвай друг цвят за пукнатините не черно или кафяво,но разбира се някой цвят който да пасва на картинката-по принцип аз използвам някой от цветовете присъстващи.И ако смесваш акр.боя с масло ще е по-лесно да изтриеш ненужната боя после.                                                             А днес е ред на друг рожденник: nbirthday   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , CRAZYBRAT ! Желая ти от всичко хубаво по много-здраве,късмет,любов и пари.И още 3 пъти по 23 дано  ura

Общи условия

Активация на акаунт