Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

BG

какво представлява?
Цитирай

София

Няма да я сбъркаш , спокойно. WinkЩе ти я опишат по няколко различни начина .
В моя случай си приличаше на тапа , цвета и бе кървав - не се и усъмних че е тя . Sick
Цитирай

Варна

Така и не я видях след две раждания. Smile
Цитирай

nqkyde tam

ами хери мойта тапа беше розова слуз и после едно розово течение.най вероятно си спукала някой кръвоносен съд,щом е било еднократно.
Цитирай

Не всеки вижда "тапата", явно при някой пада преди самото раждане. При мен започна да пада по-малко в продължение на 5-6 дена. Нещо подобно като по-гъсто течение е, слузесто едно такова, даже някой беше ми го описал като сапол. На цвят все си беше червеникаво от тъмно червено до розово може да е.
Цитирай

Най-точното описание, на което съм попадала във форума - прилича на парче памук, натопено във розова вода - като консистенция и цвят.
Определено ще я различиш - не е като обичайно течение напр.
Цитирай

liebe ist fur alle da ( в АдА )

Moита тапа представляваше нещо бяло с розови нишки  Peace
Цитирай

в сърцето на мъжа си!

Изобщо не я видях, но тя изхвръкна докато спях и като шурнаха водите иди че гледай за тапи.
Цитирай

При първото раждане не я видях,но сега при второто я видях върху превръзката,която си бях сложила за да не се подмокря цялата докато стигна до болницата,че водите ми леко изтичаха.При мен беше наистина като сопол,леко розов.
Цитирай

Варна

Подобна на слуз - розова течност. Наистина няма как да я сбъркаш
Цитирай

не съм видяла никаква тапа в общата суматоха, но ако започнеш да раждаш, няма да се объркаш за какво става въпрос! Smile
Цитирай

Старата столица

Тапата ми падна един ден преди да родя.И я видях.Розово-червеникава,гъста слуз.
Цитирай

Белгия/София

Така и не я видях след две раждания. Smile

И аз.  Smile
Цитирай

София

При мен падна един ден преди да родя. Ходих да пишкам и я видях на хартията - като слуз, наистина, но при мен не беше розова, а беличка си, леко белезникава. И така се развълнувах, че моментът наближава...  Hug
Цитирай

гр. Варна

Няма начин да я сбъркаш, не е като обикновено течение, както вече са ти казали момичетата. При мен пада по малко в продължение на 1 седмица. Представляваше слузесто образувание (даже не бих го нарекла течение, защото беше доста гъсто), белезникаво-прозрачно, на моменти червеникаво-кафяво.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора