Клуб - А сетне накъде? Вход - 40+(квалифицирани)

  • 2 640
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25 600
Мийте, мийте, може и по една прахосмукачка да пуснете.  Laughing
Пък аз ще забъркам по едно коктейлче, кому джин фис, кому дайкири и ще поканя Вълчо да си припомним младините...  Mr. Green

 

# 46
  • Мнения: 1 998
че какво им е лошото на 40 +
Много си е готино даже!Чувствам се на 20,макар че съм  20 + 20 и няколко Laughing
Слушам си музиката ,гледам си децата - когато са при мене Cryрадвам се на съпруга си,а и той на мене Laughing
Е, че от време на време не мога да спя,или те позаболява нещо ту тук ту там - еми то ще да е от възрастта
Няма страшно - живи и здрави да сме - на 30 юни в Каварна на Manowar!  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 3 268
Габка,супер си!Много се радвам,че има хора като теб.И аз не и се давам на възрастта,много й се кефя даже.Не че не съм била и по.добре,ама нали човек за да изживее живота си,трябва да остарее.Мъжете още се обръщат след мен,не е необходимо да знаят колко ме боли гърба .Имам едно голямо и едно малко дете,което прави живота ми много интересен и не на последно място имам съпруг,който все още ме  обича.Живея в този момент,в този миг,в настоящето.

# 48
  • Мнения: 742
влизам само заради фис-а на как`Сийка. Отдалеч гу надуших...
Инак все едно не сте ме видели  Grinning


Ама не е ли опасно да пиете алкохол в комбинация с апчета за кръст, склероза, артрит и прочие  Twisted Evil

  bouquet

# 49
  • Мнения: 7 111
Аз като прекалено възпитана, турям още 7 годинки наум и ви сЪ лепвам.  Flutter

# 50
  • Мнения: 920
Тичам, тичам. Много ми хареса атмосферата. Ама да не си помислят младите, че на 40+ главно пием. Наздраве.

# 51
  • Мнения: 25 600
влизам само заради фис-а на как`Сийка. Отдалеч гу надуших...

Ама не е ли опасно да пиете алкохол в комбинация с апчета за кръст, склероза, артрит и прочие  Twisted Evil



Хайде, молим, объркахте таргет-групата. Аз освен аналгин чат-пат (като прекаля с форума),  други хапове не пия.  Naughty
Не ги гледай колегите, преструват се, за да не се домъкне цялата паплач от 30+, че да ни излочат пиячката.  Mr. Green
А и едни нахални агънца са се навъдили...  Whistling

# 52
  • Мнения: 4 585
Наздраве на всички. Петък е все пак,
който работи след обяд, ще му ... началника.
Како Сийке, ще си припомним младините.
А може да ни останат спомени от една такава среща,
за които да се сещаме в клуб 60+ примерно.

# 53
  • Мнения: 25 600
А може да ни останат спомени от една такава среща,
за които да се сещаме в клуб 60+ примерно.

Що, няма ли да идваш и в клуб 90+?  newsm78
Хайде сега, няма да се даваме на склерозата толкова рано!   Stop

# 54
  • Universe
  • Мнения: 1 556
А може да ни останат спомени от една такава среща,
за които да се сещаме в клуб 60+ примерно.

Що, няма ли да идваш и в клуб 90+?  newsm78
Хайде сега, няма да се даваме на склерозата толкова рано!   Stop

Споко, моля  Stop - от мен "Цинаризин"-а.... #Crazy #Crazy #Crazy

# 55
  • Мнения: 2 022
Аааааааааааааа! Хвърляте ме в чуденка!
Теб са те хванали за гъза.
Аз хванах съфорумката за кръста.
Mebbeth е измила необезпокоявана чиниите.
Мрррразя нерешени рррребуси! Shocked

Мда-а-а. Как нЕма да си в чуденка, като те вашите сънища на развален телефон заприличали.... Вече май не помните какво точно сте сънували? Ма то си е така - една и съща история всеки по различен начин я разказва.
Е, вече знам какво ме чака след някоя и друга годинка.
Може и да не съм съвсем у ред, ама ми харесва.  Hug 

# 56
  • Мнения: 25 600
Може и да не съм съвсем у ред, ама ми харесва.  Hug  [/b][/color]

Ха! Че как няма да ти хареса - хем знаеш вече как, хем можеш още.  Wink Laughing

# 57
  • Мнения: 3 740
Онзи ден погребахме една от преподавателките ми в университета. Прекрасна жена, внушаваща респект само с изумителното си присъствие, да не говорим за неподправената й мъдрост. Лека й пръст. Винаги сме я възприемали като жена на преклонна възраст. Сега си направихме труда да сметнем, че когато ни е взела под крилото си, още е нямала 50. Потресаващо.

Колко е относително всичко.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Здрасти набори,хич да не ни пука от годинките!
Младите не знаят какво са пропуснали-дискоклуба, тайното пушене по екскурзии,безкрайното преследване на погледа на някой от по-горния клас.....Ех,сега децата нямат детство,младежите нямат младост....Ние сме си най-добре! Минали сме по всички стълбички на израстването-с игрите на ластик и по тъмно-на стражари и апаши.Живеех на една малка уличка и вечерно време родителите ни играеха с нас на народна топка и федербал.Всички носехме сини престилки,които подгъвахме на ръка....Когато ходехме на рожден ден се преобличахме в къщата на една приятелка-всъщност си разменяхме дрехи,чуждото нали е все по-хубаво.Разглеждахме Некерман и цъкахме в захлас по изобилието и избора.
Помните ли всичко това?

# 59
  • Мнения: 3 268
Помним,как да не помним  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт