Здравословно отслабване с диетата на д-р Ори Хофмеклер-2

  • 8 919
  • 138
  •   1
Отговори
# 60
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Звучи ми интересно, засега само ще чета и ще видим дали ще ми пасне на дневния режим

# 61
  • Мнения: 305
здравейте разбойнички чаровни   bouquet

Солима, радвам се, че си по-добре. Само така момиче! Стефания, това което правиш е страхотно и щом не прекаляваш това си е повече от прекрасно. Натка, не си качила - е добра новина  Hug Имаш подкрепата ми за взимането в ръце - ако трябва ще помагаме и с други методи  Mr. Green

Аз се чувствам прекрасно. Хапвам си плодчета (най-вече грейфрут) и зеленчуци (краставици, домати) през деня и рибка със салата вечер. Спортувам Simple Smile Днес съм на спининг, утре сутринта май отново....то не ми е най-приятното, но го мъча докато не ми стане любимо  Mr. Green луд умора няма....... с кафето комси комса -- дни без него доста или едно на ден, но мисля да го отказвам тотално....много усмивки и хубава вечер от мен

п.п. момичета понякога стават чудеса -- бъдете отворени да ги приемете с усмивка   bouquet

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Звучи ми интересно, засега само ще чета и ще видим дали ще ми пасне на дневния режим
Винаги си добре дошла, ако ти хареса... Hug

# 63
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Здравейте мили дружки Simple Smile  Отчитам се - на грамове съм от поставената цел за мин. седмица, но още не съм оздравяла и засега здравето е на дневен ред. Иначе сякаш има и видима промяна при мен, пак започнаха да ми искат документ за самоличност като купувам бира за половинката, значи се подмладявам Laughing  Движа се бавно, но славно към целта Grinning
Утре обаче ще меся кебапчета и ще правя огромна торта, а в сряда и питка - няма начин, приятелите очакват купона да стане вкъщи и не мога да ги разочаровам. Май няма да мина само със сурови продукти, но ще гледам да не прекалявам. Но пък имам нужда да разпусна, така че се моля да ми се сърдите.  Embarassed
Още на следващия ден се връщам на нашият режим, обещавам!!!

# 64
  • Мнения: 13 090
...на грамове съм от поставената цел за мин. седмица...
... пак започнаха да ми искат документ за самоличност като купувам бира за половинката, значи се подмладявам Laughing  Движа се бавно, но славно към целта Grinning...
Hot momma , това звучи чудесно  Simple Smile Наистина човек видимо се подмладява, като свали някое излишно килце. При мен засега това не се е усетило,де. Като бях по-слаба, ми подсвиркваха разни младежи по улицата, а сега чувам само "Госпожо, може ли да мина"  #Cussing out Не, че те са ми виновни, де

За себе си стигнах до извода, че ако се отчитам по-редовно какво съм яла, повече внимавам какво и кога слагам в устата си. Така че, ще се опитам пак да се отчитам тук ежедневно, че иначе ми отиде дисциплината - хората около мен се опитват да ме убеждават, че вечер не трябва да ям, а през деня да си похапвам и като им кажа, че отслабвам с точно обратната схема на хранене, само  Shocked и почват пак да ме кандърдисват  Rolling Eyes. Повече не обсъждам храненето си с никого  Stop Като ме питат как съм отслабнала, казвам, че съм на диета, но преставам да отговарям ва въпроси каква точно - аман от хора, дето си стоят дебели, а пък ми дават акъли как да се храня аз!

Отчетът ми за вчера: две кафета, три кайсийки и два малки банана (не много сладки) - това през деня. Вечерта си направих една голяяяяяяяяма салата от домати, краставица, лук, маслини, зеле, прясно сирене, варено яйце, зехтин  Rolling Eyes, добре, че половинката се включи да помага, че нямаше да мога да я изям. По-късно си намазах две тънки филийки хляб с едно триъгълниче топено сирене и това беше за вчера. Подмятаха ми край мен една суха паста да ме изкушават, ама аз се заинатих и не се подлъгах  Laughing
За днес съм на едно кафе и вода засега, тепърва ще подхващам да хрупам едни джанки пред компютъра.
Лек ден на всички   bouquet

# 65
  • Мнения: 305
здравейте сладурки   bouquet,

хот момма, първо ти пожелавам напълно да се оправиш. Здравето си е най-важно! Второ, поздравление за подмладяването - страшна си след като и документ ти искат за самоличност -- само така момиче!  bouquet Трето да си изкарате супер и не му мисли много, много. Наслаждавай се на момента.

Натка, в повечето случаи хората ни желаят доброто, но доста често ни "съдят" от тяхната камбанария и според тяхните разбирания -- да не ти пука! И аз вече не обсъждам режима си с околните. Иначе трябва явно да си запуша ушичките  Mr. Green Пиши си, а ние ще четем и ако трябва ще те вкарваме в правия път  Hug

Аз за момента съм Ок. Плодчета, зеленчуци и рибка. Бях на ирисова диагностика и ми откриха синозит - който още не се е проявил и ще трябва да правя някакви промивки с гореща вода и после зехтин, но още не съм започнала. Ходя основно на спининг -- не ми е ама никак забавно, но няма как  Mr. Green  Много усмивки от мен и сладки сънища

# 66
  • София
  • Мнения: 488
 Hug Hug
Прелитам скоростно само за да ви кажа приятен уикенд! До скоро! Успешна диетка! Липсвате ми!

# 67
  • Мнения: 305
Чаровнички мили   bouquet и аз ви пожелавам страхотни почивни дни изпълнени с много хубави емоции -- любов, нежност, сладки усмивки на палави дечица, намалени обиколки, много плодчета и зеленчуци, рибка, ядки  Mr. Green Сладки сънища и да си починете добре -- отпуснете се и се насладете на тези дни....

# 68
  • Мнения: 13 090
Здравейте, сладурани
Къде сте се покрили пак всички?
Аз през почивните дни съвсем бях зарязала режима, за съжаление. Имах и малко емоционални проблеми и не ми беше до него, ама хич. Сега вече уж всичко е наред, та от днес гледам да влизам в крачка пак, че нещо много често взе да се случва напоследък... Очаквах, че резултатите ще ме мотивират и че трудното ще е в началото, а пък не се оказа точно така, за съжаление. Хем виждам, че има ефект, когато спазвам режима, но нещо в последно време взех да се отпускам  Sad Е, поне не съм качила обратно това, което успях да сваля. Сигурно от следващата седмица ще подхващаме ремонт вкъщи, в който ще съм от главните действещи лица, та предполагам, че няма да ми е до ядене през деня. Да се надяваме.
Надявам се, че вие поне се справяте по-добре от мен.

# 69
  • Мнения: 305
Здравейте момичета и Натка   bouquet, началото май винаги е някак си по-лесно, а после продължението и задържането е по-трудната част...но, хубавото е, че все пак не си качила и виждаш резултат ако спазваш. И аз последните дни го ударих на живот -- не съжалявам за което - бяхме на гроба на Рик и тези емоции някак си доведоха и желанието ми за сладко, но сега просто ще вляза в час  Hug На теб ти желая успех с ремонта и бъди внимателна. Пази се и хапвай малко през деня все пак ще изразходваш доста физическа енергия ....Много усмивки и от сърце страхотна седмица на всички   bouquet

За момента водичка за моята душичка. Плодчета и зеленчуци за по-късните времена, рибка -- а вечерта съм на Спининг. Тази седмица планирам 6 дни спининг и 3 дни йога (тоест понякога ще имам по две занятия в ден, но са различни -- искам да тествам тялото си)  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 5 713
Аз съм тук, но от днес почнах плодово-зеленчуковата диета за 10 дни.

# 71
  • Мнения: 305
Вери, успех ти желая. После ще споделиш -- със сигурност тялото ще се чувства прекрасно. Аз нещо спортувам като луда -- сутрин или спининг или бягане, с подскоци, напади ....вечер спининг  Mr. Green лудото си е лудо. С яденето сме на Ти и сме мили и добрички като едни пчелички.

Много усмивки и успех ви желая  Hug Солима, Натка, Хот момма, Стефания, Катя - надявам се, че сте добре и весели и щастливи с програмите си мили   bouquet

# 72
  • Мнения: 5 713
Отказах още след първия ден. Писах и с другата тема. Понеделник вечерта ми стана лошо, виеше ми се свят, бях отпаднала. Докато не хапнах от печените картофки, които бях приготвила за мъжа ми, не мирясах. Явно не става при мен. И с плодовете като ги почнах така бях.

# 73
  • Мнения: 346
Съни моят режим все повече се доближава до твоя, с тази разлика, че спорта хич го няма Embarassed. Хапвам предимно плодове и зеленчуци, а тези дни и рибка, през деня съм на работа, а вечер водя децата на плажа и като се прибера нямам сили за нищо.

# 74
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Съни, тук съм, само нещо напоследък никак не ми стига времето, особено за компютъра. Радвам се, че спортуваш така усилено, аз все не успявам. Simple Smile

Вери, тъкмо щях да ти пожелая успех, а ти си се отказала. Не се ядосвай, аз от доста време се опитвам да се придържам към суровоядството, но не винаги успявам да устискам вечер.  Sad

Stеfаnia, и аз така, само дето не всеки ден успявам да стигна до басейна, но и времето напоследък ни играе лоши номера.  Thinking

Момичета, аз още се боря с кг-ма, който качих на 4-ти, но пък направих такова парти вкъщи, че ще остане в историята. Rolling Eyes
Май няма лесно да сваля, ако не мина изцяло само на сурови плодове и зеленчуци. Днес няма и да имам много движение, че ще ходим на концерт и трябва рано да тръгнем. Но утре съм на полето  Grinning - открих една ферма за боровинки и ще ходя с малката да си наберем и наядем на корем. Явно ще бъде колкото в кошницата, толкова и в корема, н о това е най-добрия антиоксидант в природата и искам да си наваксам.

Общи условия

Активация на акаунт