HERBAL SLIM FORCE - някакво ново чудо за отслабване?

  • 13 641
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 479
Между другото, след дълги неуспешни опити да  вляза в сайта на фирмата- производител, защото ми беше даден грешен адрес, като прочетох по шишета се оказа, че адресът е www.novapharm.fr

# 46
  • Мнения: 1 479
Значи вчера го започнах това чудо и още не мога да кажа за ефекта! Но в сайта на фирмата-производител има един Е-мейл за информация, защото сайта е на френски и аз не знам и дума и затова пратих едно запитване на английски! Ще видя дали някой ще ми отговори!
Някой друг не го ли е поръчал , та да обменяме мисли !

# 47
  • София
  • Мнения: 508
И аз го поръчах, но го чакам чак в петък. Бая си побъбрихме мацката на телефона, та ми обясни, че колкото по отдавна са натрупани килцата толкова по бавно се сваляли. В такива случай можело да се прояви ефекта чак през третата седмица и било препоръчително да се пие шест седмици. А от друга страна имали случай с по кило на ден - 5 дена 5 кила и помолили жената да спре приема, че било прекалено. Това за сертификата и на мен ми го каза, препарата бил безвреден... Пък в крайна сметка давали парите обратно при липса на ефект, та се надявам нищо да не изгубим  newsm78

# 48
  • Мнения: 1 479
И аз мисля като , ще видим! Самия препарат е билков концентрат, от който се разтваря в минерална вода, за сега само два дена съм го пила и не мога да кажа за резултати, дано действа!

# 49
  • Мнения: 1 479
Пия го  вече пети ден , не знам какъв е резултата, имам минус 1 килограм, но той може би е от лунната диета, ще изчакам още няколко дни! Иначе този разтвор действа доста диуретично - пишкаш много и на често!  В указанията пише да не се спазва диета и да не се прави фитнес, ама аз съм се ограничила доколкото мога от сладко и тестено, а фитнеса си го  правя! Ако някой друг го взема този препарат нека да пише!

# 50
  • София
  • Мнения: 178
И аз не го отварям!
Но аз май съм си поръчала някакво друго нерба слим щото мойто за над 20 кг е 89 лв.
Рекламата я видях във вестник ШОУ.
А ти това с мацката със синия бански ли си си поръчала или това което няква друга разказва но я няма по бански?

Същото е, но в различни вестници е на различни цени newsm78

# 51
  • Мнения: 1 479
В един от по-новите броеве на 24 часа беше публикувано SLIM INTEGRA -  на същата цена, но не беше писано какво съдържа и телефонния номер беше с една цифра разлика и аз се обадих  и ми казаха, че това е друг препарат, а фирмата била съдружник на тази , която предлага  HERBA SLIM FORTE!

# 52
  • Мнения: 1 479
До сега не съм свалила нищо ! Имах един кг в минус от лунната диета, който задържам! Препарата го пия една седмица и се храня умерено и правя спорт , но очакваните резултати ги няма!Обадих се нателефона, на който  го поръчах и ми отговориха, че при някои започвало да действа втората седмица, ще чакам, ама мисля че това е пълна измамааааа!

# 53
  • София
  • Мнения: 508
evich дано не си права  Sad трябваше в петък да го получа още не е дошъл...

# 54
  • Мнения: 1 479
nadia, преди колко време си го поръчала? Аз чаках две седмици, до като дойде и даже им се обаждах по телефона да питам дали не са ме пропуснали и те провериха в някакъв техен списък и ми казаха, че не и трябва да чакам бележка от пощата! Така и стана, но за съжаление до сега при мене няма никакъв резултат! Дано поне при други има, не всички да сме си дали парите напразно! Аз продължавам да го пия! Девойката от фирмата ми каза, че при някои действало през втората седмица! Ама мисля, че това са глупости!Нищо няма да стане, поне при мене, засъжаление трябва само глад и  пот, за да има резултат!

# 55
  • София
  • Мнения: 508
На 22ри юни го поръчах и ми казаха, че ще дойде след десет работни дни. Всъщност днес е 11тия работен ден  Mr. Green и още не съм получила известие. Дано се появи някакъв ефект през втората ти седмица  Praynig , че нещо ме отчая...

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 168
Момичета,
аз го поръчах не помня вече кога....
Няколко дни след това изчетох къде какво имаше в интернет за това чудо и се обадих да откажа поръчката.
Мацката ми каза ,че не може  и че когато пристигне в пощата и ме викнат да си го взема тогава да кажа, че отказвам.
Мина доста време и още не са ми се обадили от пощата.
А и мойто се казва - Херба слим Форте!
Ама се отказвам да го пия!
Сега съм на диетата на Пиер Дюкан - 7 ден протеинов режим.
Имам и няколко прегрешения- 1 шепа пуканки, 1 шепа зайо байо и едно парче домашна бисквитена торта.
Въпреки това съм 1,6 кг по слаба, а на обиколки определено съм повече надолу...въпреки че не съм си ги мерила....

# 57
  • София
  • Мнения: 508
MiraBel и аз порових в нета, но не прочетох кой знае какво, камо ли пък да ме откаже съвсем... Моля те пусни някой линк, за да видим защо си се отказала толкова категорично  Laughing

# 58
  • Мнения: 1 479
Девойки на линия съм и продължавам да пия, мисля че за сега няма ефект, ще продължа, но вече се отчаях!

# 59
  • Мнения: 1 479
Два дена съм била на работа и веъобще не съм могла да си пиша с никой! Но сега съм два дни почивка и ще пиша! Значи от HERBA SLIM FORTE  започнах да имам някакъв ефект! Просто се усеща! Не искам още да се тегля на кантара, това ще го направя в други ден - така съм решила! Но просто дънките, които едва закопчавах ми се охлабиха малко и то на корема, точно където аз искам! Почти съм сигурна, че е от това, защото диетата не ми е много строга! Вярно,, че пия и чая инхуа и спортувам доста активно, но след още един-два дни ще стане ясно!

Общи условия

Активация на акаунт