Спамо - чат темичка (11.06 - 17.06)

  • 41 743
  • 3 522
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 370
Не, Котан изобщо не е на ясно къде се намира. Но като гледам с какъв жар и плам защитава Клю-то, ми става симпатичен.  Grinning
Летяща, едно питане-кога пак ще да додеш нанасам на купон? Върви ли онова сътрудничество? Wink

# 61
  • Мнения: 2 491
Не, Котан изобщо не е на ясно къде се намира. Но като гледам с какъв жар и плам защитава Клю-то, ми става симпатичен.  Grinning
Летяща, едно питане-кога пак ще да додеш нанасам на купон? Върви ли онова сътрудничество? Wink

Ако тя дойде и аз пристигам, че имаме да довършваме нещо Wink

# 62
  • Мнения: 5 370
Гиговче, ние днес решихме да бацаме от дома....поради височайшето пристствие. А и то в днешно време много малко е необходимо, за да може офиса да ти е навсякъде-бърза връзка, ГСМ-и и компютри-туйто.

# 63
  • Мнения: 1 072
Записах Теленцето в руското училище до х-л Хемус. Разбирайте го като - Нема а мине купон без мене вече.  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 5 370
Записах Теленцето в руското училище до х-л Хемус. Разбирайте го като - Нема а мине купон без мене вече.  Mr. Green
Ан така!!!!! Начи, ще мое да се виждаме с тебе на по кафенце у районо, ууррраааа! Party

# 65
  • Мнения: 10 758
Записах Теленцето в руското училище до х-л Хемус. Разбирайте го като - Нема а мине купон без мене вече.  Mr. Green
Shocked
Верно ли ма краво Shocked
Еехаа, много се радвам Hug
щи дръпна вимето кат се видим Mr. Green
Изплете ли ми чорапките Twisted Evil

# 66
  • Мнения: 1 072
Смятам няколко месеца да съм блаженно безработна та ще оплета всичко, което съм обещала.

бомбич, ти за онези чорапчета за мъжки достойнства ли говориш? Скиорски тип? Мноу  са фешън...  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 491
Гиговче, ние днес решихме да бацаме от дома....поради височайшето пристствие. А и то в днешно време много малко е необходимо, за да може офиса да ти е навсякъде-бърза връзка, ГСМ-и и компютри-туйто.

Е, хубаво, тъкмо няма да се разкарваш по пътищата, особено днес е сигурно ужас при вас. И аз искам поне два пъти в седмицата да бачкам от нас, ама...


Флаинг Кау, я се виж, какво ги надничаш тези вкуснотии, а Whistling

# 68
  • Мнения: 10 758
Смятам няколко месеца да съм блаженно безработна та ще оплета всичко, което съм обещала.

бомбич, ти за онези чорапчета за мъжки достойнства ли говориш? Скиорски тип? Мноу  са фешън...  Mr. Green
Анджък....за тях Wink
Кога се местите?Или вече сте го направили?

# 69
  • Мнения: 1 072
Ооо, вече съм на такава диета:



Ще се местим юли месец. Сега съм в процес на взимане на тежки решения като: Какъв цвят пердета? Влияе ли тъмно боядисания таван на мъжката потентност?

# 70
  • Мнения: 5 370
Кравкеееее-моля те, хвърли ми линк, дето има летни плетени работи, искам някакъв топ, ама да е по-въздлъжък, че ....с това ми коремче Sick

# 71
  • Мнения: 10 758
Влияе ли тъмно боядисания таван на мъжката потентност?
О, дааа....това е много важно, какъв да е тавана.Това означава ли, че винаги ти си отгоре Twisted Evil

# 72
  • Мнения: 2 891
РАЗБИХ ЕКСЕЛА!!! УРА! УРА! УРААААААААААА!!!

# 73
  • Мнения: 1 400
Ха добър ви ден!

Гледам за мъже си говорите Thinking. Мож ли да си кажа тежката дума на стилист? Значи тавана трябва да е преди всичко ... здрав, добре загладен, без шупли и гънки.... Таа комбинация е препоръчителна най- вече за хора с много добро зрение. Обратната е допустима за такива, които имат проблеми с очите. bowuu
РАЗБИХ ЕКСЕЛА!!! УРА! УРА! УРААААААААААА!!!
Shocked Shocked Shocked

Недей толкоз рано да ме стряскаш тъй бе, женоооо #Crazy #Crazy #Crazy

# 74
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Вейдър, здрасти Hug Гледам върнала си си каската.

Общи условия

Активация на акаунт