Разширени вени- кой, как се бори с проблема?

  • 530 832
  • 1 111
  •   2
Отговори
# 90
# 91
досега не съм се интересувала по въпроса,защото нямам такъв проблем.сестра ми имаше разширени вени по краката,от преумора,натоварване...
тя използваше серума против разширени вени на Anew clinical и остана много доволна.

Серум за крaка против разширени вени Anew Clinical Лазер SPF 15



ПРОБЛЕМ
Разширени вени и несъвършенства по краката.

КАК ДЕЙСТВА
Революционната формула на Anew за премахване на разширените вени по краката е безболезнен начин видимо да се намали забележимостта им и да се предотврати повторната им поява. Кремът доставя активни съставки директно на проблемните зони.


РЕЗУЛТАТ

# Доказано намалява видимостта на разширените вени само след 7 дена употреба.**
# След 8 седмици при жените се забелязва до 50% намаление в забележимостта на разширените вени, а участвалите в проучването се чувстват по- уверени в добрия вид на краката си.**

** Базирано на дерматологично проучване RCTS-2084, обхващащо период от 8 седмици сред 69 участници.

УПОТРЕБА

Използвайте два пъти дневно, нанасяйки щедро на и около засегнатите зони на краката.
дано съм била полезна...успех!

# 92
  • Мнения: 636
Имам и аз раширени вени, за които след направен преглед във ВМА ми препоръчаха операция с лазер.Явно при мен проблема вече не е само козметичен.Редувам лятото да пия по 2-3 месеца детралекс, но от скоро го спрях.Колкото наближава времето толкова повече се притеснявам.Искам да получа повече мнения и съвети, защото още немога да се реша, а не искам да ми станат краката катон на баща ми - подути и почти лилави.

# 93
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 854
Малко ъп на темата.
Аз имам някакъв начален стадий на разширени вени. Нямам изпъкнали такива, а проблемите ми се появяват само лятото. Изразяват се в "сващане на прасеца"...
Преди малко забелязах, че ми се е пукнал кръвоносен съд на прасеца и имам лилаво петно на крака....да ви питам това от самосебе си изчезва или трябва да се маже с някакъв крем? Ако е с крем - препоръчайте ми някакъв

Мерси  bouquet

# 94
  • Мнения: 2 069
Tanati маха се с лазер   Peace

# 95
  • Мнения: 1 629
Имам една приятелка, която има разширени вени и знам, че трябва да ходи на токчета. Също така се маже с разни неща, но конкретни продукти не знам! с това само мога да помогна Confused

# 96
  • Мнения: 93
Аз имам разширена вена и доста години ми сьздаваше проблеми,най вече лятно време-ужасна болка Sad,постоянно мазане с гелове и т.н и накрая миналата година в Пловдив ми направиха операция.Доволна сьм,макар ,че много рядко,но като ходя доста време с токчета или стоя доста време права,ме наболява,но рядко се случва..
Аз сьм за  Peaceоперация,макар че казват ,ако си склонен след време пак може да се появи на друго место

# 97
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 854
Ми те моите реално не се водят разшитени...доктора ми каза, че е понякога имам някакво затваряне на клампите ли...не помня вече....Аз не мога да слеза от високите токове заради друг проблем. А за лилавото петно...нито се вижда вена, нито е изпъкнало...като подкожен кръвоизлив е...мислех си, че не е толкова сериозно и може да се махне по лесен начин Confused

# 98
  • Мнения: 1 187
Макар че не е препоръчително да подновявам стара тема, го правя, с надеждата, че adkosan ще се включи, за да обясни по-подробно за лечебното гладуване. Опитах се да пратя лични съобщение, но кутията й е пълна. Интересува ме не само гладуването, но и самото захранване. Както и продължителността. Необходимо ли е лекарско наблюдение и изследвания преди това?

# 99
  • Мнения: 17
Mamadanii,видях че се интересуваш от лазерното премахване на разширените вени.Аз си правих преди 4 години на горната част на крака и нямам никакви болки.От както забременях забелязах, че ми се е увеличила вената в долната част на крака и е болезнена.И мисля след като рода да си премахна вената и в долната част на крака.Не е болезнено и белегът е една точица.Възстановяването е бързо.Ако имаш въпроси пиши на лични. Hug     

# 100
  • Мнения: 382
Ако цял ден сте били на крак и са ви отекли и подули краката,вземете някакъв алкохол/концентрат,водка напр. или от много силната ракия,която се използва за лек предимно/ и си намокрете обилно мястото/аз си правя нещо като чорап-от стъпалата до глезените се намазвам с едно памуче/ и си полегнете малко ,така както сте с мокрите крака.До 20 мин. и болката ,и  отокът изчезват ,умората върху краката също.Преди време бяха ми казали ,ако изгоря на плажа или просто почувствам тялото си прегрято,да се намажа с медицински спирт,но тъй като не винаги го имам под ръка пробвах с някакъв алкохол веднъж и се получи пак добър ефект.После експериментирах и върху краката и сега си имам една бутилка водка,с която буквално си "мия краката",когато са уморени или подути .

# 101
  • София
  • Мнения: 1 914
Момичета,Детралекса лекар ли ви го изписа?
на мен да

аз го пия от около месец и болката много намаля  Wink за сега ми действа
ще продължавам да го пия докато не преминат жегите


Aз го пия от 2 седмици. Мисля да направя курс- 3 месеца.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 914
DOXIUM 500, струват 13-14 лв, една опаковка стига за един месец, пият се след храна веднъж дневно,ако желаете направете си един курс с тях и вижте как ще се чувствате.аз ги пия от седмица и  засега съм доволна.

Само с рецепта ли могат да се приемат?Имам предвид,че хапове такива като на Wallmark, които могат да се приемат и без рецепта и имат много добри лечебни свойства.

А колко е препоръчително да се пият? 1-2-3 месеца???

# 103
  • Мнения: 62
и аз имам разширени вени, но засега не ми създават проблем мажа с мехлем

# 104
  • Мнения: 2
Zr  mami,az imam veni  po  vutre6nata strana  na  krakata  i se maja s VITASIN i sam mn dovolna. Po-malkite veni  iz4ezvat  sled nqkolko dni mazane. I  ne e  skupo. Dano  pomogne i na vas.

Общи условия

Активация на акаунт