експресна диета???????

  • 40 177
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 684
Тц, казах че НЕ от хапчетата, готвих си я...  Wink
За хапчетата не мога нищо да кажа, не съм ги пила  Hug
Hug Hug HugОхаааааааа все не съм разбрала мам че съм  341uuта мерси все пак,че забеляза утре ще се правя на жена та ще си я сготвя  bouquet

# 16
  • Мнения: 684
На мен ми харесва, особено храненето през 2 часа   Mr. Green и ще я изпробвам другата седмица.
Hug Hug Hug и аз ще я пробвам но след режима със зелевата супа  bouquetУспех ти желая  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 4 770
Момичета, не знам дали имате причина да искате да отслабнете толкова експресно, но недейте да си вредите, ако не ви е толкова наложително отслабването. Тялото просто няма да ви го прости. Има време за всичко... Чакали сте толкова повече от 1 седмица. Помнете, че времето което е нужно, за да влезеш във форма е многократно по-малко от времето, в което сте се били отпуснали и сте напълняли. Всеки лекар ще ви каже, че драстичната диета е приложима, само когато имате здравословни проблеми, надвишаващи риска от нея. Успех в извайването на стройна фигура! И умната!    bouquet

# 18
  • Мнения: 1 817
Момичета, не знам дали имате причина да искате да отслабнете толкова експресно, но недейте да си вредите, ако не ви е толкова наложително отслабването. Тялото просто няма да ви го прости. Има време за всичко... Чакали сте толкова повече от 1 седмица. Помнете, че времето което е нужно, за да влезеш във форма е многократно по-малко от времето, в което сте се били отпуснали и сте напълняли. Всеки лекар ще ви каже, че драстичната диета е приложима, само когато имате здравословни проблеми, надвишаващи риска от нея. Успех в извайването на стройна фигура! И умната!    bouquet
Абсолютно подкрепям! Не си разваляйте здравето с глупави диети!  Peace

# 19
  • Мнения: 4 770
Благодаря, ZiMA!  Радвам се, че има тук някой със здрав разум, не че пък някой ни слуша де.   Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 4 678
Единственият начин да отслабнеш толкова бързо и качествено е да си отрежеш някой крайник newsm09
Не се занимавай с глупости smile3521

# 21
  • Мнения: 103
Единственият начин да отслабнеш толкова бързо и качествено е да си отрежеш някой крайник newsm09
Не се занимавай с глупости smile3521
hahaha Joy hahaha Joy Joy Много точно казано!!! Joy

# 22
благодаря на всички знам че не е хубаво бързото отслабване но.......
Рускамного хора съм чувала че са доволни от зелевата супа но аз си я готвих веднъж и изобщо не можех да я ям колкото и да се насилвах

Pepi pi мисля да си купя тази книга благодаря
Sholio 2000 ще пробвам зи диета аз много обичам ориз
dimi qa мисля да я пробвам и тази диета не ми се струва трудна а щом си я пробвала
Вивиан ще погледна списанието да видя за какво става въпрос
Благодаря на всички ще пиша каква диета съм спазвала и какъв е резултата от утре
чао

# 23
аз бях 70 кг  преди да започна диетата  а съм само на 33 години  сега се чуствам по добре  пробвах я февруари  мисля да я направя пак след 1 месец  а що се отнася до диетата всеки има право на избор  на тези които искат да я пробват желая успех   

# 24
  • Мнения: 43
dimi_ga, мисля да пробвам тази диета.
Не ми се струва трудна, защото има често похапване.
Сега се мъча да ям без въглехидрати, но от време на време си похапвам.
Аз съм на 36г., 170 висока и 71кг.
В къщи имам велоергометър и кростренажор и всеки ден карам по 20 мин, а някой дни и по 40 мин

# 25
  • Мнения: 684
dimi_ga, мисля да пробвам тази диета.
Не ми се струва трудна, защото има често похапване.
Сега се мъча да ям без въглехидрати, но от време на време си похапвам.
Аз съм на 36г., 170 висока и 71кг.
В къщи имам велоергометър и кростренажор и всеки ден карам по 20 мин, а някой дни и по 40 мин
Hug Hug HugАз също съм на 36г.,но съм висока 1,53 а килограмите ми са 72
Ужас та сега водя страшна борба стия кила та даже и зелевата супа на таблетки си купих пък ще видя какъв ще е ефекта  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 331
mariela8,а и всички други тук,това вече съм го писала,но не знам четете ли из другите теми,та и тук го пиша.много ми хареса обяснението,а виждам,че не съм единствената ,която мисли така.защо просто не промените отношението си кам храната и не започнете да я използвате разумно?! 
"Запомнете:
Колкото по-бърз и драстичен е методът, толкова по-нетраен е резултатът от отслабването.
Когато човек от години изпробва различни диети и редува периоди на лишения с периоди на безразборно хранене, намаляването на теглото става все по-трудно и качените килограми след диетата са все повече.
Лекарствата също водят до трайни смущения в метаболизма и намаляват шансовете за отслабване и запазване на желаното здравословно тегло.
Единственият начин да се постигне и запази едно разумно ниво на килограмите е превъзпитание на хранителното поведение за цял живот.
Това в никакъв случай не означава постоянно лишение, напротив - обемът на храната трябва задължително да задоволява глада, а съставът й да подсигурява всички нужди на организма"
не налагам мнението си,а давам инфо от тук: http://dieti.gbg.bg/FitErr.asp  bouquet

# 27
  • Мнения: 7 723
...
Рускамного хора съм чувала че са доволни от зелевата супа но аз си я готвих веднъж и изобщо не можех да я ям колкото и да се насилвах
...
То- и аз така, може би за това имаше такъв ефект...  Thinking

# 28
  • Мнения: 4 770
mariela8,а и всички други тук,това вече съм го писала,но не знам четете ли из другите теми,та и тук го пиша.много ми хареса обяснението,а виждам,че не съм единствената ,която мисли така.защо просто не промените отношението си кам храната и не започнете да я използвате разумно?! 
"Запомнете:
Колкото по-бърз и драстичен е методът, толкова по-нетраен е резултатът от отслабването.
Когато човек от години изпробва различни диети и редува периоди на лишения с периоди на безразборно хранене, намаляването на теглото става все по-трудно и качените килограми след диетата са все повече.
Лекарствата също водят до трайни смущения в метаболизма и намаляват шансовете за отслабване и запазване на желаното здравословно тегло.
Единственият начин да се постигне и запази едно разумно ниво на килограмите е превъзпитание на хранителното поведение за цял живот.
Това в никакъв случай не означава постоянно лишение, напротив - обемът на храната трябва задължително да задоволява глада, а съставът й да подсигурява всички нужди на организма"
не налагам мнението си,а давам инфо от тук: http://dieti.gbg.bg/FitErr.asp  bouquet
Бих се подписала под това!!!

# 29
  • Мнения: 1 289
Знам една диета за 4дни се сваля 7 кг  зависи от организма но след това трябва да се ограничаваш от храната  1ден сутринта в 8 часа чай или кафе без захар в 10 часа 1чаша кисело млеко в 12часа 1 сварен кремвиш  14 часа 1 сварено яйце 16часа 1чаша кисело млеко 18часа 100гр обезсолено сирене и 1 домат   това се прави 4дни   дано да ти помогне


Интересно  newsm78  Имам да свалям 30кг. Shocked Ще я пробвам и ще ви докладвам

Общи условия

Активация на акаунт