Прякорите ви?

  • 3 129
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 383
`Джони` ми викаха по едно време.
С брат ми си викаме на `Спасе`.

# 46
  • Мнения: 2 631
Една приятелка ми викаше 'франзела'  Joy
Аз и виках 'желе'
(Тя се казваше Женя, а на мен викаха Фро... та от първите букви нещо за ядене и....  Mr. Green)

# 47
  • Мнения: 2 700
Паяк.
На някаква бригада в гимназията ми го измислиха. Идваше от песента "Паякът, пак пълзи по стената...", но не помня каква беше връзката.

# 48
  • Мнения: 1 364
Темата е много забавна.
Нямам прякор

# 49
  • Мнения: 750
Трудно може да се нарече прякор, но много си го обичам, защото само най-близките ми приятели ме наричат така - Мониката. (името ми не е Моника!).

Иначе Чоко/Боко - когато той е Чоко, аз съм Боко и обратно.  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 1 797
Мразя си и двата детски прякора. По-скоро ги мразех. Сега ми е смешно.
"очилато магаре и очиларка" - ясно по каква причина  Shocked
"овчо" - заради косата  Twisted Evil

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз в 8-ми клас имах много гаден прякор и много страдах  Cry
Казваха ми охлюв, но не защото съм флегма, а защото имам големи сини очи. Спомням си един случай - един съученик викаше из коридора "охлюв, охлюв" и учителя ми по литература го пита защот така ми казва и той отговаря заради очите при което даскала му казва "Оооо, ти ако знаеш пък на майка и са още по-големи "  Shocked
След време  като поотраснах обаче какви номера се научих да правя с тях  Flutter

Е т'ва па с даскала не можах да разбера що за хумор и възпитание към децата е...  #2gunfire

На една приятелка с големи очи  Shocked в агенцията и викаха "Грамофонни плочи"...
Учителят ми е един прекрасен човек, много ерудиран, но просто тогава не се изрази правилно. Искаше да каже, че майка ми има много по-изразителни очи

# 52
  • Мнения: 1 282
Аничка-Баничка, много ме дразни като ми викат така!!!  #2gunfire
Един от шефовете ми започна да ми вика Анчи. И оттам Анч (уж съкратено на Анастасия)  и Анастейнджъл.

# 53
  • София
  • Мнения: 819
В гимназията ми викаха съучениците Мечето Бамзе, защото биех всички на канадска Mr. Green

# 54
  • Мнения: 2 336
викат ми Сиси откакто се помня.
Напоследък обаче - Баба Яга.
Един приятел ме заплаши, че ще ме сложи на фото тапет в стаята на дъщеря си.

# 55
  • Мнения: 109
Около осми клас като бях един приятел ме кръсти Тути. Нямам идея защо.
Наричали са ме още Джордън,  Джордж, кака Бъ, Бобсън.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 85
Не знам , защо е замряла тази тема - много е интересна и забавна ! Тъкмо мислих да пускам такава , но се оказа че вече има  Embarassed
Аз като бях в основното училище и прякорът ми беше  hahaha "колчето" , понеже бях доста слаба , а и фамилията ми е Колева . Имам и други , но те са по стандартни  Peace

# 57
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
като бях ученичка ми викаха кефалчето, защото бях от македонския край на България ,но сега съм просто Нели Flutter

# 58
  • Мнения: 78
Като бях в трети клас се преместихме в друг град. Още на първия учебен ден едни близначки съученички изпискаха - Каква си малкааа и приличаш на коте  Crazy При което всички взеха да писукат. Така тръгна прякорът Писа. Като влязох в университета години след това, бях твърдо убедена да не споделям прякора си, който беше победил собственото ми име. Обаче още в първия семестър в студентската дупка, минаваща за кафе, един ден вратата се отвори с трясък и връхлетя една фурия съгражданка, която извика на всеослушание - Писееее, как ми липсваше, Писанчоооо  hahaha От прякора си не можеш избяга... Сега ме наричат и бейби   Flutter Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 5 103
В училище ми казваха Миме, имах един съученик където почна в гимназията да ми казва Секси и така почнаха да ме наричат секси това, секси онва, сега ми е смешно ама тогава ми беше притеснено  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт