Колко малчугана (повече от 1) и какви?

  • 1 905
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 421
Съжалявам,ако съм се повторила с темата.Търсих много и нищо не намерих.Та...имаме разговор на високо равнище с много хора.Аз съм бременна с първото си бебче - май ще е момиче,но искаме да имаме повече деца.След малък спор и статистически данни (неподплатени) реших да се пресрамя  Blush и да пусна темата. Много ще ми бъде интересно,а надявам се и на други мами,да разбера какви дечица имате и поне за малко да надникна в интересните ви животи. Simple Smile

Щастливи ли сте? Коя опция избрахте и искате ли да имате още едно малко ангелче? Ако сте ибрали опция 8.... колко диванета имате вкъщи? 

 Надявам се да не съм нахална,но толкова много се вълнувам,а и съм нетърпелива.

# 1
Сега имаме едно но сериозно работим по въпроса за второ и ако е момиче ще е много хубаво. Simple Smile
Стигнахме до извод обаче, че нещо забременяването ни е по-трудно отколкото с първото. Sad

# 2
  • Мнения: 1 470
    Имам три страхотни момченца!Може за много хора да звучи странно,но избрах този начин на живот-многодетието,и той ме прави страшно щастлива!!!Някои избират кариери,трупане на пари и имоти...Аз съм пристрастена към живота,във всичките му форми,и имам чувството че никога няма да ми е в повече още един живот,още един свят,още един смисъл да се бориш със материализма,наслоен във всекидневието ни!Може да звучи дори алчно,но завиждам на хората които са се осмелили да имат по четири и на горе деца...За това определено трябва смелост!!!
    Ще ви разкажа за последният ни незабравим уикенд:Цялото семейство бяхме в градината,окачихме люлката на бебо,в която батковците го люлееха,а той не спираше да се смее..Лакирахме столовете, масите,и чадърът,сковахме пясъчник,извадихме барбекюто,и приготвихме терена за басейна...Големите помагаха усилено,а малчо тичаше сред нас,и само ни правеше смях...Привечер уморени сложихме пържолките да се пекнат,а покрай нас дойдоха и още деца,приятели,и приятелки на големите...Такъв купон се заформи...И това е част от реалноста!!!Бяхме истински щастливи,заедно!!!Какво повече му трябва на човек?!

# 3
  • Мнения: 1 555
Имаме страхотен син и живот и здраве в разгара на лятото очакваме и една принцеса !!! Чувствам се най-щастливия човек на земята и определено сме се амислили и за още едно съкровище !!! Гласувах с опцията - две момчета и едно мимиче, но не е важно какви полове ще са децата ни, важното е да са най-здравите и най-щастливите !!! Ейй, страхотно е да си майка !!!ц Heart Eyes

# 4
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Имам две момичета.Когато бях бременна, винаги и с двете съм си повтаряла(нямаше кой да го потвърди, никога не се виждаха на видеозона) , че ще са момичета.Бях сигурна Grinning Нито за миг не съм желала момчета. Това в кръга на мечтите.
Няма нищо по-важно от здраво и живо дете, няма значение пола. Това, което те вълнува, аз сега го определям като околородилни вълнения. И аз бях така. Леко раждане.

# 5
  • Мнения: 3 740
Ние имаме 1 момиче и 3 момчета. Фук-фук! Laughing
Нищо на света не може да се сравни с радостта и удоволствието да създаваш и отглеждаш човек. Да виждаш всеки ден как се изгражда личност - стъпка по стъпка, камъче по камъче - благодарение на твоите усилия. Чувствам се благословена, че го преживявам 4 пъти отново и отново - и всеки път е различно. Много се изкушавам от мисълта да го направя пети път. Само здравословните пречки ме възпират.
Разбирам вълнението и нетърпението на авторката на темата. Wink Завиждам ти!  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 022
Ние имаме две момчета и едно момиче. Работим по въпроса за още едно момие - да има баланс  Laughing Не че ще го върнем обратно, ако е момче.
Покрай децата си се чувствам по-млада, по-жизнена, по-добра. Най-прекрасното нещо на света е да видиш за първи път очите н детето си, да поемеш в ръце този нов живот и да му помогнеш да се развива.
Най-голямата награда на този свят са децата. А също и най-голямата радост, грижа, болка и любов.
Колкото повече деца има в къщи, толкова повече радост, любов, смях и щастие има.
И както е казал Мечо Пух: Колкото повече - толкова повече.

Пожелавам и на теб, ProstoAz, да изпиташ много пъти радостта да бъдеш майка - да даряваш живот, любов и топлота и това да ти се връща в блеснали от щастие детски очи.

Леко раждане и здраво и хубаво бебче.
  smile3525

# 7
  • София
  • Мнения: 1 074
    Имам три страхотни момченца!Може за много хора да звучи странно,но избрах този начин на живот-многодетието,и той ме прави страшно щастлива!!!Някои избират кариери,трупане на пари и имоти...Аз съм пристрастена към живота,във всичките му форми,и имам чувството че никога няма да ми е в повече още един живот,още един свят,още един смисъл да се бориш със материализма,наслоен във всекидневието ни!Може да звучи дори алчно,но завиждам на хората които са се осмелили да имат по четири и на горе деца...За това определено трябва смелост!!!
    Ще ви разкажа за последният ни незабравим уикенд:Цялото семейство бяхме в градината,окачихме люлката на бебо,в която батковците го люлееха,а той не спираше да се смее..Лакирахме столовете, масите,и чадърът,сковахме пясъчник,извадихме барбекюто,и приготвихме терена за басейна...Големите помагаха усилено,а малчо тичаше сред нас,и само ни правеше смях...Привечер уморени сложихме пържолките да се пекнат,а покрай нас дойдоха и още деца,приятели,и приятелки на големите...Такъв купон се заформи...И това е част от реалноста!!!Бяхме истински щастливи,заедно!!!Какво повече му трябва на човек?!

Еха, караш ме да мечтая...   bouquet

# 8
  • Мнения: 46 511
Опция "Друго".

Искам 2. Полът? Никога не е интересувал!
За първото не бях предупредила доктора и в 7-ми месец ми го каза, преди да възразя, следващия път ще предупреждавам от далеко  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 744
Аз съм с две момчета-близнаци и една кака, която от днес реши, че ще се казва Петя, а не Вики, защото й било омръзнало. Mr. Green
Точно днес си говорих с друга многодетна майка, че ако имахме по-добри финансови условия и двете бихме родили по още едно детенце. Щастието, с което те даряват децата, не може да се сравни с нищо друго.
Пожелавам ти да го изпиташ, и то неведнъж! Peace

# 10
  • Мнения: 46 511
Аз съм с две момчета-близнаци и една кака, която от днес реши, че ще се казва Петя, а не Вики, защото й било омръзнало. Mr. Green ...

Намерих сродна душа, моята до скоро се казваше Гери  ooooh! Joy

# 11
  • Мнения: 27 524
Аз съм с две момчета-близнаци и една кака, която от днес реши, че ще се казва Петя, а не Вики, защото й било омръзнало. Mr. Green ...

Намерих сродна душа, моята до скоро се казваше Гери  ooooh! Joy

 Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 2 254
Ние имаме 1 момиче и 3 момчета. Фук-фук! Laughing
Завиждам ти/ви!

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имам момче и момиче.
Съпругът ми не желае трето Sad. Тия дни го обсъждаме много, но уви...

# 14
  • Мнения: 393
две момичета и две момчета Joy

# 15
  • Мнения: 279
Син на 10 год. и дъщеря на 2 год.Аз самата съм на 37 год. но си мечтая за още едно бебе.

# 16
  • Мнения: 3 622
Имам момче, но много искам да имам и едно момиченце  Laughing Ех надявам се да е скоро.

# 17
  • Мнения: 1 866
Имам момиче и момче. В идеалния случай бих искала да имаме още едно дете. Полът никога не е бил от значение.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
2 дъщери ... искам и трета, но ...вероятно ще си остана само с искането  Blush

# 19
  • Мнения: 500
    Имам три страхотни момченца!Може за много хора да звучи странно,но избрах този начин на живот-многодетието,и той ме прави страшно щастлива!!!Някои избират кариери,трупане на пари и имоти...Аз съм пристрастена към живота,във всичките му форми,и имам чувството че никога няма да ми е в повече още един живот,още един свят,още един смисъл да се бориш със материализма,наслоен във всекидневието ни!Може да звучи дори алчно,но завиждам на хората които са се осмелили да имат по четири и на горе деца...За това определено трябва смелост!!!
    Ще ви разкажа за последният ни незабравим уикенд:Цялото семейство бяхме в градината,окачихме люлката на бебо,в която батковците го люлееха,а той не спираше да се смее..Лакирахме столовете, масите,и чадърът,сковахме пясъчник,извадихме барбекюто,и приготвихме терена за басейна...Големите помагаха усилено,а малчо тичаше сред нас,и само ни правеше смях...Привечер уморени сложихме пържолките да се пекнат,а покрай нас дойдоха и още деца,приятели,и приятелки на големите...Такъв купон се заформи...И това е част от реалноста!!!Бяхме истински щастливи,заедно!!!Какво повече му трябва на човек?!

Еха, караш ме да мечтая...   bouquet
Мен също!  bouquetА за протокола-дъщеря ни е на 3год.От скоро работим по въпроса за второ.Нямам претенции за пола-нали вече си имам момиченце WinkА,дай боже да имаме и трето...!

# 20
  • Мнения: 421
Много сте мили и готини Simple Smile За мен също полът не е от кой-знае какво значение.Децата са ти деца и просто е невъзможно да не се разтапяш когато се грижиш за тях.Въпреки това,обаче направих именно такава анкета,защото има много хора,които мечтаят да имат момиченце след три момченца или пък обратното,което пък често се среща при бащите.И по-точно спорът за който говорех в началото бе именно за едно семейство с 3 момиченца - прекрасни кукли,бащата иска да пробват с четвърто защото иска да има наследник на бизнеса,а пък жената не иска вече... и спорихме с моята майка (това са нейни приятели) че така може да имат 10 щерки  Laughing  А пък мъжа има автосервизи и не можел да ги остави на щерките си.Нещо такова....както и да е. Та мисълта ми е,че исках да докажа,че каквито и дечица да имаш си безумно щастлив Simple Smile  Hug   Надявам се,че все пак и на вас ще ви е интересна една подобна статистика

# 21
  • в Низината
  • Мнения: 705
Момче и момиче ще е добре. Засега имаме само момче - второто не го планираме още, но не се знае пък...

# 22
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Две момчета.
Таткото се надява на момиченце за трето след време Crazy

# 23
  • Мнения: 421
Ам...идеята на анкетата е не колко искате,а колко имате сега в момента.Аз самата не съм гласувала. (това към gergi )  Party

# 24
  • Мнения: 24 467
Имам двама сина и винаги съм искала да имам точно толкова и точно тях.
За мен полът е от значение, тъй като за себе си съм преценила, че с момчетата имам повече какво да правя- игри, разговори и т.н. самата аз не съм играла с кукли, не сме си правили прически, не сме разговаряли много за гримове и тоалети, винаги съм мислела, че на една дъщеря бих била по- малко полезна.
Пък и в крайна сметка вицовете за тъщите са много повече от тези за свекървите, нали, как да не искам от двете злини да избера по- малката? Laughing

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
към 13.06 имам 2 броя. Момче и момиче.

Леко раждане на авторката  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 4 397
Има две засега момче и момиче, за трето още немисля  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 364
Имам едно прекрасно момиченце.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 877
Момиче и момче за сега Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes! Искам трето близнаци (момиче и момче ако може) Joy!

# 29
  • Мнения: 2 722
Към днешна дата имаме две момчета, живот и здраве след година и едно момиче - нещо ми се връзват панделки  Laughing
За нас полът не е определящ и въпреки че можехме да избираме /осиновители сме/, не се възползвахме от това си право. За третото обаче се замислям, само още малко таткото да претръпне, че му дойде нанагорно  newsm77

# 30
  • Мнения: 2 051
Имам два тийнейджъра - дъщеря и син,
след тях един третокласник
след него две близначки на градинска възраст. Laughing

# 31
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Отговорих с последната оптция. Имаме едно - дъщеря, а второто е на път - след месец и половина, живот и здраве трябва да се роди. Момче ще е. Но ми се ще да станат три.

# 32
  • Мнения: 3 164
За сега 2 момчета.искам още едно, но момиче Crazy

# 33
  • Мнения: 7 201
Имам момче, но много искам да имам и едно момиченце  Laughing Ех надявам се да е скоро.
И аз искам момиченце! Heart Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 3 679
Едно момиченце и едно бебче на път, но още не се знае какво ще е. Искаме 3 деца да имаме - и двамата с мъжа ми сме на това мнение  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 255
2 момчета  Peace на мама гордостта и сърцето  Two Hearts
Засега сме дотук, но отвреме навреме се замислям какво би било с 3 броя  hahaha

# 36
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Момиче и момче и май така ще си останат. Thinking

# 37
  • Мнения: 184
Имам два тийнейджъра - дъщеря и син,
след тях един третокласник
след него две близначки на градинска възраст. Laughing

Завиждам ти! Искам и аз така.
Имаме си само две момчета, но са луди за двеста.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 85
2 момичета, винаги съм искала 2 момичета, така и се получи, 3-то дете в момента не искам, но след време нищо не се знае...

# 39
  • Мнения: 107
Момиче на 8г. и момче на 5г.За трето не мислим.Леко раждане!

# 40
  • София
  • Мнения: 888
Ние си имаме момиче и момче:)За мъжа ми това е най-добрата опция, но моите лични предпочитания бяха по -скоро за две момичета:)Незнам защо - може би  защото имам три сестри:)Искам още деца, но не желая да съм бременна пак и особено да раждам:)Ако можеше да прескоча тези етапи бих искала още няколко деца:)Засега мислим да си осиновим едно момиченце догодина:)

# 41
  • Мнения: 3 042
Имам дъщеря и син. Винаги съм искала 2 деца.

За трето изобщо и през ум не ми минава да имаме. Grinning

# 42
  • Мнения: 507
Момиче и момче и планове за трето (ама след десетина години).

# 43
  • Варна
  • Мнения: 552
Имам 3 деца. Момиче и 2 момчета близнаци.За да не се повтарям прочетете постовете на многодетните майки в началото и ще разберете какво чувствам и мисля по въпроса.

# 44
  • Мнения: 256
2ма сина имам надявам се 3тото да е момиченце Peace

# 45
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Mладеж и девойка имам сега казват че третото е момче ама да видим като дойде.

# 46
  • София
  • Мнения: 4 294
За сега две момичета, а за в бъдеще не се знае  Wink
Искам да имам три деца,мъжа ми също обича големи семейства - пълна къща с деца, защото на него това му е липсвало. Та се не знаем какво ще ни хрумне, още не сме престарели  Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 1 677
Ние имаме едно момиче и три момчета  Laughing
Страхотна веселба е!
Прекрасно е да се запознаваш с още една уникална личност,с която да общуваш и за която да се грижиш.
Леко раждане на авторката и на всички останали мами в очакване!   bouquet

Ние многодетните майки ви очакваме и в нашата тема.Там ще видите как живеем  Wink

# 48
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Имаме две прекрасни принцеси. Hug

# 49
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Засега имам едно момченце,но второто е на път.Надявам се да бъде момиче.Смятам да остана с две!
Лека бременност на авторката!

# 50
  • Мнения: 804
Имам две момчета - малки дяволета.(Справка - подписа ми). Големи са сладури,но не бих си представила да имам още деца.
А всъщност искахме големия да ни е момче,а малкия - момиче.Бяха го видели на видеозон и ми казваха"Момиче ще е ". Когато се роди - ИЗНЕНАДААА. Но ми е нежен и гальовен като момиченце.Така че не съжалявам..ако изобщо може да се говори за съжаление.  Blush

# 51
  • Мнения: 252
имаме си 2 прекрасни момиченца, и може би след време ще се престрашим да пробваме и за момче Simple Smile

# 52
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Имам две момчета.
Баткото е на 6 години, малкият на 1 годинка.
Навивам мъжа ми за трето, живот и здраве след около 3 години.

Аз нямам братя и сестри и сега искам голямо и шумно семейство.

Общи условия

Активация на акаунт