Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 77 отговора

Хайде мами кажете ми, аз ли съм най нетърпеливата, дето нищо не видяха при първият преглед щото бързам или...???? Кога отидохте за пръв път на лекар след първият пол. тест и естествено след какво закъснение?  До тогава как се успокоявахте?
« Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 07:41 от Dendy »
Цитирай

Варна

Аз отидох на втората седмица след закъснението и теста, видя се сакче. С Мони бях отишла 3 дни след теста и на коремен нищо не се видя, гледаха ме на вагинален ехограф, тогава пак с малко фантазия видяхме сакчето.
Цитирай

...au bord de la mer

Отидох веднага след теста и разбира се ме посъветваха да отида след 2 седмици, когато щяхме да установим сърдечна дейност. Very Happy
Цитирай

...под липите...

10дена след като ми закъсня цикъла и два положителни теста Peace
Цитирай

2 седмици след закъснение
Цитирай

на третия етаж

Бях в 6 г.с. и даже се видя сърдечна дейност Peace
Цитирай

София

и аз така. Потвърдиха ми бременността след 10 дни закъснение и след 2 положителни теста.
Цитирай

София

Ами аз доста изчаках (3 седмици след закъснението), преди да си направя теста, защото ме беше страх, че ще е отрицателен  ooooh!
Иначе на лекар отидох веднага след теста.  И бях в 9 г.с.  Peace
Цитирай

Варна

аз отидох 5 г.с и с вагинален се видя "точка" после ме извикаха в 7 г.с за пулс
Цитирай

В полите на Пирин планина

Когато забременях със сина ми отидох доста рано - след 5-6 дни закъснение и се видя само сакчето и след това ходих отново, за да се види дали има сърдечна дейност. Сега благоразумно си почаках 25 дена закъснение, положителен тест и около 7 г.с. ходих на лекар - видя се сърдечна дейност.
Цитирай

София

Отидох на лекар около десетия ден след теста,видя се точка,но беше рано за сърдечен пулс
Цитирай

Варна

И аз бях от нетърпеливите. Направих си тест в деня в който трябваше да ми дойде. Ден след това отидох на лекар и съответно нищо не се видя. След 2-3 дена прокървих и отидох, но отново нищо не се видя. Бях  се отчаяла. Седмица след теста с вагиналния ехограф най-после се видя една малка точка  Hug
Цитирай

софия

Първият положителе тест беше след 5,6 дни закъснеие , а първият преглед в 6 г.с с вагинален ехограф 9 дни след положителния ми тест
Цитирай

BG

10 дни след закъснеинето - видя се сакче.
иначе тестовете ми бяха положителни още преди да имам закъснение
Цитирай

старата столица:)

Аз отидох веднага след теста, бях в 4 г.с. и даже и сакче не се видя, а само "струпване на клетки" - така каза докторката. В 5 г.с. вече видяхме сакче, а в 6та видяхме сърдечна дейност. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 77 отговора