Лятото дойде, Габровчето ще се пече

  • 13 338
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975

deni_k,с теб мисля,че се познаваме,ама пусто съм много изфирясала вече и не се сещам откъде! newsm12 И аз ще кача снимки по-нататък!
През юли ще си дойдем за 2 седмици до Габрово,ще ми бъде много приятно да се срещаме!
Поздрави от мен и Мила!
ЗДравей, сигурно ме познаваш от АГ-то . Завършила съм там 98-ма година. После съм следвала в Търново. Прати една снимка, че да се сетя, може и от друго място да се знаем.

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
 welcome Теодора.   Hug

det,ще сме в Атина в края на юли-към 20 юли някъде до началото на август.Обикновено когато сме там ходим на плаж на Каламаки и на едно друго място,но не се сещам сега за името му Rolling Eyes .Знаеш ли може да се засечем някъде в странство.  Laughing

# 17
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
               Добре дошли Теодора и Мила!
 mavi ние ще сме по-наблизо(до България де).
Имаше презентация на AVON днес на площада-тъкмо я видях и гримьорите вече приключваха
работа.Жалко,можеше да се поглезя с професионален грим,но не би.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 734
Мамчета,я кажете в кой магазин в Габрово памперсите и пюретата са на най-изгодни цени?Ние още не сме започнали със захранването,ама другия месец вече ще хапваме,а пък не съм ориентирана хич откъде да пазарувам като си дойдем в Габрово!

# 19
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Един от най -изгодните магазини е този в блок "Дунав "-1, казва се магазин Бамби.

# 20
  • Мнения: 123
Как сте майчета, покрили ли сте се в къщи? Как са малките чочковци, топло ли име ?Аз моя наследник съм го разпищовила на спалнята си , без памперс, гооолям кеф  е за него, да знаете днес  ще излизате ли ?

# 21
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Едвам гледам в тия жеги Tired,и главата ми нещо не е в синхрон Sick.Затова пък бебка е добре и си играем по-много като сме у дома CrazyВечер преди баня я слагам за известно време голичка и аз на спалнята и е голям кеф и за нея и за мама  Heart Eyes
Мави,как сте с дребсъна?Благородно ви завиждам за Бялото море Hug
Калии,малкия Васко е голям сладур на живо,да знаеш ако имах възможност щях да го нащипя целия Crazy,много обичам такива пуФкави бебета като него Laughing Laughing
Деси,айде не остана вече,казвай на бебето да излиза вече че навън с кеф да се пече Joy
 
Един от най -изгодните магазини е този в блок "Дунав "-1, казва се магазин Бамби.
Аз пазарувам и в този до БЧК-то  Peace

# 22
  • Мнения: 123
valeria81, да подчертая додее е време, чее си имаме уговорка за момата с теб . да си ни я гледаш, че след време синковеца може да се завърта около нея и да стане

# 23
  • Мнения: 910
Валерия,наистина не остана - почти месец,ако не реши бебо да излиза по-рано,а аз все още нищо несъм пазарувала,даже комплект за изписването нямаме,но все си викам има време.

# 24
  • Мнения: 2
Ние в тези жеги се къпем следобед на терасата в басейна newsm37, голям кеф, чак не му се излиза newsm45

# 25
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
Привет,
толкова е топлооооооо.На бебо хич не му понасят жегите.Започна да се храни по малко и много
връща след хранене.Досега се притеснявах,че си хапва като прасенце,а сега,че намали яденето.
За памперсите и АМ евтини са в детския магазин срещу "Ла скала" и в търговията.
Да се похваля и тук-вчера си взех  шофьорският изпит.Има още какво да се желае за шофирането ми,но ще дойде с практиката(надявам се).Виртуална почерпчица cook beer

# 26
  • Мнения: 386
  car003 Честито det, желая ти безпроблемно шофиране!    car003

# 27
  • Мнения: 123
Честита шофьорска книжка дет, , да си я ползваш със здраве. [/color] това ми припомни , как преди време мои близки си купиха фият регата, и моята майка чула недочула каза" ооо ние ще си купим една Фрегата " , е малкоо ще ни е трудно да я използваме по  река Янтра

# 28
  • Мнения: 386
Днес е нечовешки топло. Ние сутринта излизахме до 10.30, но май ще останем без вечерна разходка, че ще се  af

# 29
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Честито,дет! smile3501
Леко и безаварийно шофиране.

Общи условия

Активация на акаунт