МНОГОДЕТНИ МАМИ 19

  • 14 692
  • 313
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 487
  bouquet  bouquetЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ТЕДИ!МНОГО ОБИЧ ДА ПОЛУЧАВАШ В ЖИВОТА СИ!  bouquet
  bouquetДиде,много хубав ти е станал крокодила и ме зариби да го направя и аз,ама ще видим кога.Моите дечурлига ще полудеят от кеф,ако го видят Laughing
Привет на Стела Мария  bouquetДобре дошла сред нас и леко бременеене!  bouquet
Лек ден на всички мами!  bouquet

# 61
  • Мнения: 3 323
Честит рожден ден на Теди! Спорна, успешна и щастлива година ти желая!
Стела - Мими, добре дошла! Тръпнем в очакване!
Галче, верно че звучи... Mr. Green, ама по вярно не може да го кажеш! На мен това ми е най големия страх! Както вече писах преди - да ходиш на училище в 4.30 сутринта ( и то три дни наред), да не помниш защо си станал от масата .... всички улики водят в една посока!
Иве, не им се връзвай толкоз на листовките - не са чак толкова страшни!
Раде, питай дали може да ти издири някакви материали за тамошните отношения многодетни - държава...
Габи, кисело мляко има анти ефект, но не знам при вас какво е положението с тоз продукт. Сок от къпини, също!
Цоци, радост моя!  bouquet
Перке, а отчет?

# 62
  • Мнения: 1 035
[/b]ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТЕДИ !  smile3525

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 14:31 от mama3

# 63
  • Мнения: 1 035
Голяма активност бе мами. Не мога да си  1ironing и newsm79 толкова много и хубави снимки. А малкият Криско какъв сладур  ... love001Фотографиите на Цоцоланка са страхотни( е, Бог е бил щедър към нея,  хем роден лидер ,хем и фотограф...)Поздравления и за кулинарката Диди "Как го направи този крокодил ? Той е цяло произведение на изкуството" smile3501 Добре дошла и на Стела-Мария . От все сърце ти пожелавам лека pregnant и прекрасно момиченце(като на вълшебна) Ани 69 съжалявам за това което си преживяла Weary Но сега  горе главата , защото трудностите и изпитанията които ни сервира живота ,просто ни правят по- силни. А това е нашето скромно албумче: javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145206');Ако не се отваря това е паролата 180874.

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 17:50 от mama3

# 64
  • Мнения: 11 607

Я да питам аз вас....Готвили ви се в тази жега?...Щото ние с мъж сме на път да се скараме тези дни...Като ме е заврънкал да готвя картофи в тенджера - ужас! Не мога да изляза на глава с него. То вънка жега, като включа печката - жега още повече и хич не ми се готви, камо ли дейностите дето описва мама3.......Въобще нищо не ми се прави! Най-малкото да се пържа около печката.....

# 65
  • Мнения: 2 270
здравейте момичета
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ТЕДИ .МНОГО РАДОСТНИ ДНИ ТИ ЖЕЛАЯ

Я да питам аз вас....Готвили ви се в тази жега?...Щото ние с мъж сме на път да се скараме тези дни...Като ме е заврънкал да готвя картофи в тенджера - ужас! Не мога да изляза на глава с него. То вънка жега, като включа печката - жега още повече и хич не ми се готви, камо ли дейностите дето описва мама3.......Въобще нищо не ми се прави! Най-малкото да се пържа около печката.....
мен освен жегата дето ме мъчи,ами и един мързел ме е налегнал/нищо не ми се прави.Добре ,че в къщи само вечеря приготвям,а и честичко минавам покрай едно ресторантче от което си вземам чудесна храна за вкъщи/имат поне 7 вида супи и 10 различни вида готвено-всеки ден различно/една вечеря за 5 човека ми излиза около 10лв,че и ми остава от яденето понякога.
Добре дошла на СТЕЛА МАРИЯ-дано си по редовна от мен,че аз като вляза във хобитата и трудно излизам.

# 66
  • Мнения: 2 433
Цоцка, той твойто мъж те наказва сега с тази тенджера...щото избяга от него за толкова време!!!! Mr. GreenДа зна`иш - връща си!!!!Ако питаш мене - сервирай му студено блюдо - домъти, краставици, сирене, филенца, суджучец, царевичка от консерва , маслинки и каквото още се сетиш - зелей с млечен сос и сервирай с потна ракия /щото нали има да тренира за моренцето Mr. Green/. Сервирай ги с маниер на обиграна сервитьорка, усмихни му се мило и  да видиш как ще забрави тези картофи в тенджера.... Hug

Теди - Честит рожден ден мила!Много да си здрава и много щастлива и само радости и успехи в живота ти да има! Щерката вече е открила сезона на добрите неща!Все така да продължава!Целувки на Тони. И вземи пусни някоя снимка да го видим колко голям е станал! Heart Eyes

Ани69
- добре дошра отново. Надявам се черната сесия да е свършила. Praynig Само хубави неща от-тук нататък
Стела Мария - добре дошла. Лека и позитивна бременост ти желая!

# 67
  • Мнения: 1 818
Много рано са дошли жегите при вас,момичета!
Ние днес сме на плодове със Стоян.И малкия си хапна диничка и пъпеш...Гого е на състезание...него не го мисля.За тати довечера ще направя салатки...а за гарнитура за салатите месце.Имам още от вчера.Пъхнах в гювеча пържолки,наденички и едни топчици от ситно нарязано месце и дробче,завити в було ....залях ги с една биричка и ги забравих за 30 мин. във фурната.Станаха мнооооого вкусни.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 552
  ura Tada newsm59  ura Tada  Party Time nbirthday newsm38 Gift
Честит Рожден Ден, мила Теди!Бъди ни жива и здрава. Много усмивки, слънце и цветя!

Неви, благодаря ти за снимката. Криско е много красиво бебе .Дано всичко бъде наред.

Ани, съжалявам за случилото се. След лошото винаги идва хубавото и това ,че ще опитвате пак. Успех на талантливата ти щерка.

Габи, дано Давид да е вече добре!С тази Т в жегите се мъчи милото. Да оздравява бързо!

Вълшебна и Мама3, имате прекрасни дечица.Да са ви живи и здрави.

Дидка, да не би да изядохте милия крокодил? Сигурно е бил толкова вкусен, колкото и красив.

Цоци, прекрасна почивка, подплатена с богата фото документация и щастливи дечица.

Добре дошла на Стела Мария! Попаднала си точно на място, сред себеподобни! Леко бременеене!

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 20:44 от Илиева

# 69
  • Мнения: 710

За Теди,всички нови мами и болни и талантливи дечица.Бъдете здрави и силни.

# 70
  • Мнения: 3 479


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА ТЕДИ!
Желая ти много здраве, щастие и житейски оптимизъм!


Мамо Цоцоланке, благодаря ти за специалният поздрав от родния край. Аз не знам дали скоро ще си ходим. Все има нещо за вършене пък и роднинските ни отношения са много сложни Sad и убиват мерака ми за ходене. А така ми е домъчняло Confused

Добре дошли на новите мами Hug Чувствайте се уютно тук.

Дааааа, жегите и нас ни мъчат. Добре, че сме до парка. Сутрин излизаме към 9.30 и се разхождаме повече по сенките и по-малко на слънце и най-късно в 12 ги прибирам в къщи, докато не са омекнали съвсем от слънцето. В къщи е добре, щото сме с климатици Simple Smile

Мама 3, много сте хубави всички у вас, не само дечицата  bouquet
Вълшебна, твоите хубавици съм ги виждала и преди. Много са сладки.

Аз да ви кажа нещо не си падам по качването на снимки. Отдавна се каня да кача снимки в нета, ама все не достигам до там. Голяма съм калпазанка Crazy Нали ви бях обещала снимки от Германия Embarassed Когато се върнах, сайта на бгснимка се беше бъгнал. Тъкмо се наканих да ги качвам и взе, че ми заби компа и пак отложих. Така си останаха и некачени. Sad Ще чакам слеващят прилив на ентусиазъм, дано стане най-накрая Joy

# 71
  • София
  • Мнения: 1 677
Момичета,много ви благодаря!

Добре дошла на мама Стела Мария!  Hug  bouquet Hug

# 72
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Честит Рожден Ден на Мариета на vanyia. Да е здрава и много радостна!    bigdance2

И с един ден закъснение Честит Рожден Ден Теди! Да си все така обичана и обичаща!  Hug  newsm51  Hug

Момичета, събирам багажа за морето  smile3549  Стискайте палци да нямаме издънки в последния момент и да заминем без отлагане.   car003

Приятен ден на всички   bouquet

# 73
  • Мнения: 370
Да се присъединя (макар и със закъснение  Embarassed) към поздравленията за рождения ден на ТедиВас - най-добри пожелания, най-много цветя и най-любимите усмивки!
На Мариета на Ваня - желая много весел рожден ден и всичко най-хубаво!

Всички сме се "размекнали" от жегите и настъпилото лято, но някои - повече  Embarassed
7-класниците имат още един изпит в понеделник - математика. Моят юнак има 11 грешки на теста по БЕЛ. Някъде към 4,64 му е дотук оценката. Ще зависи от преразказа - може да се вдигне  newsm78

Радвам се, че Мама Цоцоланка завърна! Ще ни активизира!
Тъкмо си мислех, че Неви изобщо не се записва - и тя ни изненада приятно с новини за Криско и Ели!
Ани, подкрепям те и те поздравям за щерката!
Габи, моята дъщеря караше вирусните инфекции с по 5 дни 39,5 температура. При това -  с хрипове. Аз виках един специален доктор (плащах му много сериозна сума, а сега чувам, че станала още по-сериозна!), но не съм давала антибиотици и бях съвсем спокойна! Въпросът е да даваш правилната доза от лекарствата за сваляне на Т на определеното време (през не по-малко от 4 часа, при Т над 38 и ако на детето му е зле), да знаеш, че детето може да е отпаднало - да му се поляга, да не му се яде. И може би като Златоперка - изхвърли страха си в тоалетната! Докторът каза, че високата Т не може да увреди детето!
Не знам дали ти стана ясно, но като гледам тук, как лекуват същите вирусни инфекции с разни силни антибиотици - просто ми е жал за децата (и за мамите).

И аз ще заминавам към родния край - може би още в понеделник, след изпита и ще ви "изоставям". Но по дух ще съм с вас!

# 74
  • Мнения: 370
Сега прочетох статията в "Сега" и не мога да се сдържа да не препиша тези две изречения, заедно с поздравленията ми за статията (пък и коментарите след нея са точно в нашия стил)   bouquet
на Гал4е:
Странно е как наличието на едно дете може да се смята за по-ценно от това да имаш три
и на Кабо Алма
Всъщност децата са по-скоро стимул да успяваш, отколкото пречка

Общи условия

Активация на акаунт