Пак за изневерите...

  • 3 985
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 679
Приемам изневярата,дотолкова,доколкото на мен ми изнася Rolling Eyes
Съгласна съм с твърдението ,че еднократната забежка не значи нищо,не е сериозен проблем и никой не е застрахован от нея...
Не бих приела връзка- в смисъл сериозни отношения ,повече от 2-3 пъти с друга жена ,че дори и дете Naughty.Не че съм светица,просто съм самовлюбен егоист Crazy
Бих простила забежката,бих я забравила,но предпочитам /ако може, все пак/ да не знам....

# 46
  • Мнения: 215
Приемам изневярата,дотолкова,доколкото на мен ми изнася Rolling Eyes
Съгласна съм с твърдението ,че еднократната забежка не значи нищо,не е сериозен проблем и никой не е застрахован от нея...
Не бих приела връзка- в смисъл сериозни отношения ,повече от 2-3 пъти с друга жена ,че дори и дете Naughty.Не че съм светица,просто съм самовлюбен егоист Crazy
Бих простила забежката,бих я забравила,но предпочитам /ако може, все пак/ да не знам....

И зарявайки си главата в пясъка да не би реалността да става по-различна и човека до нас по-добър?

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 13:26 от Dalida

# 47
  • Мнения: 236
Приемам изневярата,дотолкова,доколкото на мен ми изнася Rolling Eyes
Съгласна съм с твърдението ,че еднократната забежка не значи нищо,не е сериозен проблем и никой не е застрахован от нея...
Не бих приела връзка- в смисъл сериозни отношения ,повече от 2-3 пъти с друга жена ,че дори и дете Naughty.Не че съм светица,просто съм самовлюбен егоист Crazy
Бих простила забежката,бих я забравила,но предпочитам /ако може, все пак/ да не знам....

И зарявайки си главата в пясъка да не би реалността да става по-различна и човека до нас по-добър? А бе хора, като не искате нищо да знаете що се ровите във форумите и душите на хората, че и историите им разнищвате? Я си гледайте Вашия дребен и нищожен живот, за който естествено нищо не знаете и не подозирате, а после като ви връхлети някое такова събитие да не се жалвате на мястото на тези, които пишат сега във форума. Аман от такива дето нищо не искат да знаят , а после все другите им виновни, а не мъжете им!!!
Грубичко.  Crazy А защо? Не разбрах. Thinking

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И зарявайки си главата в пясъка да не би реалността да става по-различна и човека до нас по-добър? А бе хора, като не искате нищо да знаете що се ровите във форумите и душите на хората, че и историите им разнищвате? Я си гледайте Вашия дребен и нищожен живот, за който естествено нищо не знаете и не подозирате, а после като ви връхлети някое такова събитие да не се жалвате на мястото на тези, които пишат сега във форума. Аман от такива дето нищо не искат да знаят , а после все другите им виновни, а не мъжете им!!!
А научаването на истината да не би да те направи по-щастлива?! Колко иначе добри бракове съществуват, защото половинките не са в течение какво става навън. Ако хората се развеждат при всяка забежка, то няма да останат семейства. Аман и от наивни моралистки! И груби, но елементарни изказвания!

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не бих искала да знам.
Повечето мъже каквото и да правят си държат на семейството.
Въпросът е да е достатъчно умен да го направи така,че никой да не разбере.

# 50
Излъгана,
Аз мисля че ти си преживяла това което преживяват жените на мъжете кръшкачи, нищо че от разказа ти излиза че си от другата страна де факто.
Според мен не носиш вина за чуждия грях, но мога да ти кажа че си облагодетелствана в тази ситуация. Я си представи че този беше предпочел да се ожени за теб и дете да имате.
Кога ли щеше да ти поднесе някаква такава пикантна история, а когато има и дете нещата не са само на "Сбогом" и край. Накратко отървала си се на време. Peace
Пожелавам ти да намериш истинския човек, който ще застане до теб в бъдеще и дано никога не ти се случват подобни проблеми и неприятни емоции.  bouquet
Благодаря!От тогава минаха 17години,отдавна съм омъжена имам и 2 деца.Всъност историята си има продължение-преди няколко години ме потърси...жена му била умряла Shockedдоста настойчив и упорит.Споделих със съпруга си и решиме ако припари да се разправяме с полиция.Не стигнахме до там,дано разума надделя.
Сега като премислям нещата ,съжалявам че никоий нищо не ми е казал.Нямаше да загубя тез години.От друга страна ,ако сега трябва да решавам за сегашния си съпруг,предпочитам да не знам нищо.Незнам,може би с годините да се променяме и да приемаме факта че човек не е безгрешен Hug

# 51
  • Мнения: 215
И зарявайки си главата в пясъка да не би реалността да става по-различна и човека до нас по-добър? А бе хора, като не искате нищо да знаете що се ровите във форумите и душите на хората, че и историите им разнищвате? Я си гледайте Вашия дребен и нищожен живот, за който естествено нищо не знаете и не подозирате, а после като ви връхлети някое такова събитие да не се жалвате на мястото на тези, които пишат сега във форума. Аман от такива дето нищо не искат да знаят , а после все другите им виновни, а не мъжете им!!!
А научаването на истината да не би да те направи по-щастлива?! Колко иначе добри бракове съществуват, защото половинките не са в течение какво става навън. Ако хората се развеждат при всяка забежка, то няма да останат семейства. Аман и от наивни моралистки! И груби, но елементарни изказвания!

А научаването на истината последна по-щастлива ли ще те направи?  Grinning
Аз бих предпочела да я науча от мъжа ми, но за съжаление не са се родили още такива смели мъже  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 425
Аз бих предпочела да я науча от мъжа ми, но за съжаление не са се родили още такива смели мъже  Mr. Green
И кое му е смелото на това? По-скоро е глупаво.

# 53
  • Мнения: 2 908
Бих препочела да науча.Дори и да съм наивна моралистка, по-добре ще е да науча,така смятам.Истината няма да ме направи по-щастлива,напротив,но и от лъжата по-щастлива няма да стана.Пък дори и да съм глупава-то тук все се намира някой,който да те определи глупав ли си,умен ли си,моралист ли си,само от писанието ти,без да те познава,без да знае нищо за теб-добре-съгласна ConfusedСамо едно не можах да разбера-упс Embarassed,нали съм глупава....от къде се взеха толкова психолози тук бе-дипломирани и завършени?
Има една поговорка"На лъжата краката са къси"... hahaha

# 54
  • Мнения: 215

Има една поговорка"На лъжата краката са къси"... hahaha

За съжаление е така и рано или късно се научава, а може би след време човек да се почувства по-щастлив, че не е научил тогава, колкото и тъп да го смятали останалите, които са знаели. Но кой ли може да ти каже кое е по-добре  newsm78

# 55
  • Мнения: 2 908
Ако е така по твоята логика,която съвпада с моята,че всичко се научава,кое ще те прави по-щастлива че го научаваш по-късно,а не тогава?Че са ти дуднали зад гърба колко си тъпа,и ти нищо не си знаела и после го научаваш?Е,тогава пък ще ти е гадно,а не преди-все тая.Друг е въпроса,че повечето смятат,че като не знаят никога няма да се разбере и може би ще са си щастливи...Е,за това може да се помисли кой е глупавият. Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 215
Ако е така по твоята логка,която съвпада с моята,че всичко се научава,кое ще те прави по-щастлива че го научаваш по-късно,а не тогава?Че са ти дуднали зад гърба колко си тъпа,и ти нищо не си знаела и после го научаваш?Е,тогава пък ще ти е гадно,а не преди-все тая.Друг е въпроса,че повечето смятат,че като не знаят никога няма да се разбере и може би ще са си щастливи...Е,за това може да се помисли кой е глупавият. Rolling Eyes

Ако си ми следила мисълта преди това щеше да разбереш, че предпочитам да го науча на момента, защото не обичам да живея в щастливо незнание, а този постинг го написах за тези, които не искат нищо да знаят...но то пък рано или късно се научава. Въпросът ми беше отправен към тях - дали това би ги направило по-щастливи?

# 57
  • Мнения: 2 908
Както и да е,аз просто я подкрепям тогава...а последното не го казах за теб,защото разбрах какво казваш...

# 58
  • Мнения: 1 425
Истината няма да ме направи по-щастлива,напротив,но и от лъжата по-щастлива няма да стана.
И каква ще е ползата тогава?

# 59
  • Мнения: 215
Истината няма да ме направи по-щастлива,напротив,но и от лъжата по-щастлива няма да стана.
И каква ще е ползата тогава?

Ако ще търсим полза, по-добре да се женим по сметка, а не по любов - тогава няма да ни пука дали ни лъжат или не  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт