Русе. нова тема.

  • 9 581
  • 266
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 214
Филипа, и вие ли сте при Дюлгерова? Аз я смених, ама тя още не знае  Embarassed Трябва да пратя мъжо да вземе картона на малката. Иначе, бях доволна като отношение, ама много пациенти има, бе  ooooh! И с направленията е много трудна...
Бумеранг, честито! Много хубава новина  Hug

# 76
  • Мнения: 4 406
boomerang, честито!  bouquet
Кога ти е термина, ще тикаме ли? Wink


според мен е 15 март, но Вергилия спори , че е друга дата. тя нали е инжинер, мога ли да й вярвам?

# 77
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Честито на Дени и от мен. Този път ти пожелавам розова мартеничка Wink
Ето втората вълна бебета идват с пълна пара. Чакаме и други попълнения.....

# 78
  • Мнения: 14 133
Честито на Дени и от мен. .
И от мен, лека бременост!!!!   bouquet

# 79
  • Мнения: 275
Стига бе мацки! Само моят мъж ли не иска още второ????? Как ви завиждам благородно! Ние оставихме Йоанка при бабите в Русе и аз тайно се надявам нещо да стане случайно  Wink

Това са все хубави неща. Браво! Евала ... Евала ..... Simple Smile

# 80
  • Мнения: 4 406
Бени, срамота ако не можеш да го излъжеш!!! постави го пред свършен факт, да видим де ще се дърпа  Laughing

# 81
  • Мнения: 5 391
boomerang, а калкулатора какво казва?

# 82
  • Мнения: 952
честито Бумеранг   bouquetи при вас дойде щъркела Laughing, дано Коце да си има сестричка, само да не е от палавите Рибки като Виктор Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 4 406
boomerang, а калкулатора какво казва?
зарязах калкулатора- аз знам точната дата  Laughing Laughing прибавих 266 дни и това се получи

# 84
Въх, Дени, как съм те пропуснала, ама като не чета ами блея ooooh! Честито и леко бременеене  bouquet Hug Нали сега няма да ни лишиш от присъствие по срещите...нали?...нали? Оф, нема да пиша повече, че BDS-a ми разказа игрите.

# 85
  • Русе
  • Мнения: 278
Бумеранг, ЧЕСТИТО, лека и безпроблемна   bouquet

П.П. и мойто диване на 15-ти март  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 772
Дени,честито мила!Толкова се зарадвах!Сега трябва да се видим и да го полеем!Какво ще кажете за петък,а?
Стига бе мацки! Само моят мъж ли не иска още второ?????
Скъпа не си сама Sad И моя хубавец се дърпа..
Айде организаторките на срещите да действат Mr. Green

# 87
  • Мнения: 1 942
Леко бременеене и от мен на бумеранг   bouquet

# 88
  • Мнения: 5 577
 Rolling Eyes ОФФ бре, Бумеганг е поне 6 седмица бременна, вие за 4 чували ли сте? Това е невъзможно.

Айде за петъъъък!

# 89
  • Мнения: 4 406
Rolling Eyes ОФФ бре, Бумеганг е поне 6 седмица бременна, вие за 4 чували ли сте? Това е невъзможно.

невъзможно???? това е Бумеранг!!!!!  Joy Joy
Верги, за твое успокоение ще кажа, че лекарката видя само плоден сак и то 3 мм, което доказва, че аз съм права, и освен това ме разколеба, защото се оказа, че всъщност е още рано да се говори за бременнст със сигурност  Sad
на 18.07 ще знам.

Общи условия

Активация на акаунт