ФЕВРУАРИ още е далече, но в коремчето на мам&

  • 14 916
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 717
Добро утро! Току-що се излюпвам, ама ми се гади..... Sick
Пиле, кураж и позитивни мисли, всичко ще е наред!
Изабела, Евелинар, дано скоро забравите системите и се почувствате по-добре!
Мисля, да отида до Сандански да се поразходя, затова ви пожелавам на всички хубав и усмихнат, слънчев ден!  bouquet

# 61
  • София
  • Мнения: 969
Привет и от мен.
Да ви се похваля и аз - чух си сърчицето. Усещането е невероятно. Дай боже всекиму.
Термина док го определи за 15.02, така че моля за промяна.  Hug

Добре дошли на новите дами. Дано групата се увеличава.

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 09:34 от anita7

# 62
Здравейте мили мами,
хайде и аз да се включа в темата. Това ми е втора бременност с термин на 5.02.08г, а каката вече е на 3г и си е пожелала братче  baby_neutral
Преди 2 седмици видяхме сърчицето на бебо, но трябва да лежа, защото получих едно течение и после болки. Но сега се чувствам вече ок Simple Smile...като изключим ужасния вкус, който има почти постоянно.

Желая на всички само усмивки  Hug

# 63
И леко бременеене на всички   bouquet

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 18:00 от Gerry__

# 64
  • Мнения: 11
Привет на всички! След като 2 седмици гърдите ме болят и нямаше никакви изгледи да ми дойде, вчера най-после направих теста и той потвърди това, за което вече бях 99% сигурна. По мои изчисления терминът ми е на 21.02. Тази седмица ще потърся лекар и ако той каже нещо друго ще коригираме датата. А за протокола-това ми е първа бременност.

# 65
  • Мнения: 377
pile_5 спокойно миличка, всичко ще е наред. Аз когато бях бременна с Иван, през първите три месеца прокарвах на три пъти. Спазвай необходимото физическо и психическо спокойствие и всичко ще е наред.
Добре дошли на Rufinka и Gerry__ .
Аз да ви се оплача тези два дни сутрин водя Иван на плаж и след това съм като парцал, не мога да стана от леглото, затова не съм писала.
Поздрави на всички ви.

# 66
Здравей   Krasuna,
на мен доктора ми забрани да ходя на плаж заради топлото.  А аз така се бях настроила да направя хубав тен Embarassed. Но все пак заради бебока мисля да спазвам точно препоръките му. И сега Мони я водят баба и дядо и.  Пък аз пазя леглото по цял ден.

# 67
  • Мнения: 429
Добре дошли на всички нови мами:о)


Аз все още въобще не се чувствам бременна и до втория ми преглед на 19.06 ще се побъркам от притеснение...Видях плодното сакче и  за последен път ми дойде на 03. Май.....докторът каза, че има бременност...но дали всичко е наред, след като не усещам нищо...хех...времето ще покаже!
целувки на всички

# 68
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета!
Добре дошли на новите мами и честито на тези, които са чули сърчицето!  bouquet Hug
Преди малко се прибрах. Направих редакции в списъка, нека новите мами погледнат дали всичко е наред, че съм малко заспала.
Пиле, стискам палци всичко вече да е наред и повече да нямаш такива преживявания.  Praynig
Изабела, дано скоро се оправиш!  Praynig
Та в петък Нина ми включи системи (в къщи) и ми обеща, че ако продължа да повръщам ще има още  Crazy. Сутринат ми изтекоха някакви банки с разтвор и ми даде да пия Деган и заминах за морето. Системите наистина не са страшни, но на мен ми действа зле да гледам, че някакви тръбички са свързани с мен. От боцкането хич не ме е страх. А и няма какво да се оплаквам, защото Нина ми слага абокат като за новородено бебенце и като се наложи да ме боцка пак използва "бебешките" игли. Но много ми се скара, че не и казах веднага за повръщането и тези дни ще и се обадя да и благодаря, защото от системите и Дегана се почувствах много по-добре и успяхме да отидем на концерта.
Изкарахме си страхотно. Така обичам морето (а Варна ми един от любимите градове - там се влюбихме с мъжа ми). Намерихме си квартира в Балчик, че да ни е по-близо до Каварна.  Концерта na Manowar много ни хареса, макар че се изнервихме да ги чакаме да се появят на сцената (3 часа  Confused ), а в началото пяха по-тъпи песни. Но после беше страхотно. Ходихме на плаж по цял ден (имам в предвид да плувам и да си пия минерална вода под чадърчето). Три дни не се спряхме да обикаляме.
За предложението за родилните домове - ако искате ще ги включа, макар че е много рано май за такъв избор. Аз със сигурност ще ходя на консултации в МД (там са безплатни или поне бяха допреди 9 месеца) и там ще раждам. Не виждам нищо лошо бременност да се следи в частен кабинет, но трябва да се проучи дали лекарят може да издаде направлението за хоспитализация в 9 месец, с което приемат за раждане в болница  Wink. Спомням си, че бях попадала на тема във форума на момиче, което си имаше големи проблеми заради това направление. Иначе женската консултация като цяло е мерене и теглене.
Отивам да се къпя и се трупясвам, че утре сутрин отивам да си прибера змейкото от бабите (имал второ зъбче Grinning ).
Лека нощ и  Hug!

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 08:49 от evelinar

# 69
  • София
  • Мнения: 717
Добро утро! Вчера на Сандански беше много приятно! Mr. Green
Тази седмица се очертават пак жеги! Crazy Покрай другото, да Ви питам имате ли някакво предчувствие за пола? Аз май момченце ще имам, пък ми се иска пак щерка! Embarassed Embarassed Embarassed С ъръавата бременност знаех от самото начало, че ще е момиче. Този път клоня към момченце, но да видим. Thinking

# 70
  • Мнения: 419
Незнам за вас, но аз умирам за сън. Нещо ми е лошо, как ще издържа на работа не е ясно. При вас как е?

# 71
  • София
  • Мнения: 137
Добро утро! Вчера на Сандански беше много приятно! Mr. Green
Тази седмица се очертават пак жеги! Crazy Покрай другото, да Ви питам имате ли някакво предчувствие за пола? Аз май момченце ще имам, пък ми се иска пак щерка! Embarassed Embarassed Embarassed С ъръавата бременност знаех от самото начало, че ще е момиче. Този път клоня към момченце, но да видим. Thinking
Здравейте и от мен Hug!
Нещо ми е понеделнишко и пак ми се повдига (но май вече посвикнах, та не се впечатлявам толкова, дет се вика намерих му цаката). Ами аз също имам усещане, че ще е мъжле, но да видим...на всичко ще се радвам страшно много Crazy! Исках само да се оплача, че онзи ден се премерих и изпаднах направо в шок #Crazy...напълняла съм с 4 кг. ....а тръгнах от и без това вече нашишкавял старт след якото зимно охранване. Ужас....но съм взела мерки! Така или иначе не мога да ям каквото реша, защото това дребното в мен, ме е взело под пълен контрол Laughing, но започнах да се разхождам поне по 1 час вечер, а като имам време и сутрин, докато е хладно. Здраво се бях обездвижила, особено след като имах в началото онова ръждиво зацапване и се стреснах да не загубя бебчо! Е, сега съм добре и от разходките ми е още по-добре, така че дано овладея положението, че с този темп, ще си докарам куп здравословни проблеми накрая Thinking. Успешен ден на всички и целувки и прегръдки от мен Hug

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 12:03 от ephrossina

# 72
  • Мнения: 4 242
Хей момичета, какво става тук, какви са тези мрачни постинги? Я всичко живо да се стяга веднага! Naughty
evelinar радвам се че си по добре! Само така да се чува дай Боже от всички ни!
Изабела стискам палци мила скоро да се оправиш и да се прибереш! Знай че е за добро и не се омърлушвай Hug
Добре дошли на Rufinka и Gerry__  и лека и щастлива бременност!
Пиле всичко ще е наред, ще видиш, успокой душата само!
barboran4e и моя последен цикъл беше на 03.05, 27 дневен е, така че май сме заедно с теб. И се радвай че нямаш симптоми, аз докато се хвалех, сега се чудя кой диван в къщи да подпра.
 Добре че малката ми е кротичка и се занимаваме с разни рисунки и игри а вечер като посъбера сили излизаме за някой и друг час. И друго от една крайност в друга, докато месец и нещо спях като болна мечка, сега не мога да спя повече от 4-5 часа в денонощието, будя се в 4-5ч сутрин и се блещя, въртя се в леглото и откачам. Уморена съм а не мога да спя Tired Туй то!

# 73
  • Мнения: 4 242
Исках още да кажа, Славундерче, какви са тия мисли сладка? Защо да не пишеш тук, а скоро да си направите и мартенска тема и тогава ако ти е кеф пиши и тук и там, ако щеш само там пък ние ще те надничаме как си що си Wink Да не си си тръгнала чу ли? Hug

# 74
  • Варна
  • Мнения: 245
Здравейте момичета, завърнах се и аз , изучих се  Grinning
Големи промени настанали, нова тема, нови мами - Привет на всички  Hug
Аз съм вярно написана в списъка, само ако иска evelinar   да напише, че съм от Варна. При мен положението си е по страому, неразположения всеки ден, но вече и аз взех да свиквам Smile Само един път повръщах доста сериозно, но май беше от подправките, вече ще внимавам.... И мен ме мъчи запек но успявам от време на време да се преборя. А за горещините, ужас, бях в Свищов, където е по-горещо и от Варна  Confused но поне се наспах и си починах, малко от работата.
И аз като Мери да ви се скарам какви са тези мрачни мисли, мислете позитивно, бебето усеща всичко от вас. Всичко ще бъде наред!!!
Аз стриктно се меря и за сега съм качила само 1 кг, слава богу, че по принцип съм си закръгленичка и не знам до февруари на какво ще съм се превърнала  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт