Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 843
 И аз да се запиша! Hug

# 31
  • Мнения: 4 546
и аз го усещам ниско долу. преди 2 седмици беше напречно и мисля, че ен се е обърнал, защото го усещам по същия начин. над пъпа въобще не виждам движение - най-много до пъпа да се развълнува корема
Гита, ние като че ли те нарочихме, дано не те спичаме така с това дебнене  Hug

# 32
  • Мнения: 3 388
Честито на всички, които празнуват днес!  newsm51
Pivanov, Ptigra - честит имен ден! Бъдете здрави и щастливи   bouquet Megi, специални поздрави и на твоят съпруг!


Сузи, на мен ли казваш колко е абсурдно тук  Rolling Eyes За съжаление това е самата истина. Искам само да ти кажа, че аз в Милано в частна болница за раждане въобще не съм се интересувала, това са цени на нормалните държавни  Confused Представям си какви са цените на частните, при които плащаш и всичко останало! На частно ходя на гинеколог само и на специфични прегледи и диагностики. Такива цени от 100-200 еуро са истински мираж, за съжаление- толкова струва една обикновена ехография, за сравнение. Има съвсем малко болници, при които епидурал не се плаща, но не винаги ти гарантират на сто процента и то само в работно време  Rolling Eyes В най-голямата болница в Милано мисля, че  могат да ми я гарантират, там работи и моя док и май ще уредим нещата, но да видим. Добре, че поне раждането не се плаща тук, отиваш и толкова. Няма и такива направления за хоспитализация, като в Бг.

Ivy, аз също съм се обузила, то ти изглеждаш сладко. Аз може защото съм по-едричка и затова не се харесвам особено  Rolling Eyes Черпя те с малко италианска диня / дето впрочем тук е испанска най-често/, на мен ми е любима, пък и като знам, че е основно вода и съвсем и се отдавам  Flutter Laughing Какви са тези екшъни при вас, спокойно ли е сега? ... Иначе, аз също се моля да нямаме осмачета  Praynig Всъщност,опасно ли е много, ако вземем че родим сега ..... Уж вече не било чак толкова опасно, ама да не дава Господ. Нали затова бременността е 40 седмици, а не 30 или 34, например.

Тук е прохладно и много приятно!

Ще гледам едно кратко филмче, похапвайки кайсийки и прасковки  Crazy До после   bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 5 720
Аз сега на 02.07. ще ходя да си взема обменната карта със всички други изследвания и 45 дневния болничен+  направлението за хоспитализация,поме така ми каза док! Peace
Моя беб до последната консултация си беше надолу с главата и си мисля че и сега е така щом ме ритка само горе и вече много често в ребрата Mr. Green но пък и го усещам много ниско Rolling Eyes и това малко ме притеснява а и като си гледам корема ми той е видимо паднал  Confused дано си седи поне 33 седмици вътре  Praynig
Да ви питам взех с лигнин ама не знам на какв парчета трябва да си го  направя  newsm78 някой може ли да помогне че си оправям малко по малко сакчето за болницата ама не знам с него как да се справя  Confused Embarassed

# 34
  • Мнения: 4 546
аз знам, че може да си ходиш с паднал корем доста време.
в това направление, сигурно се посочва и начинът на раждане, нали?

# 35
  • Мнения: 223
Е, явно и вас ви подритват.
Гита, радвам се, че вече си в подходящи седмици, но наиситна си мисля, че няма да си ти първа. Така ми се иска скоро да не е никой от нас. Гита, нали скоро свекърва ти излиза в отпуска, та да не мислиш Танти? Питаш защо се наблюдавам - все си мисля, че може покрай тия хапчета да родя без болка и се ужасявам, че няма да реагирам навреме. После като родя с мъки и пот на челото не ми натяквайте тези реплики, моля Laughing Hug От час ви чета и нямам ни една контракция newsm78 Добре му влияете.
Марианамама, ститскм ти плаци да се разтяга някоя жила. На мен в болницата гледаха с голямо пренебрежени, когато им кажех, че ме боли ниско долу като неврологична болка. Дори, когато бяхме с Ребека в Шейново питах една акущерка за такива като прободни болки и всички ми се смяха. Абе къде са Ребека и Везничка?
Детето мило, беличка вече трябва да е взеле изпита.

# 36
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Тиги, ако с хапове ставаше обезболяването на раждането, нямаше да се плаща за упойки и др. такива екстри. Щяхме просто да си пиеме хапове. Не е толкова лесно да не разбереш раждането. Свекърва ми в крайна сметка ще излезе през август, а Боби, когато родя, т.е. на нисък старт е и той.

# 37
  • Мнения: 3 388
Моето бебе се чувства като това на Дамяни. Долу му е главата, а с крачета рита вдясно под ребрата, движи се целият ми стомах практически. Вляво също ме подбутва, най-вероятно с ръчички  Heart Eyes Понякога се изпъва цялото е става твърдо посредата на корема ми по дължина, сигурно му е гръбчето на лакомничето ми  Laughing

Но мнооого шава! Най-много за 15 минути да се кротне ...... и вашите ли са така?  Rolling Eyes

При изтекли води на вас до колко време ви казват, че трябва да сте в болницата?

# 38
  • Мнения: 4 546
до 1 час.
аз като съм на работа като че ли не обръщам толкова внимание на ритниците  Rolling Eyes усещам ги по.често събота и неделя като мързелувам  Laughing 
аз хем нямам търпение вече да го видя, хем ме е страх  Rolling Eyes не толкова от раждането , а след това - дали ще се справяме, как ще се променят отношенията ни с мъжо и с бабите, към работата  Rolling Eyes най-ме тормози дали ще го обичам достатъчно малкото човече  Embarassed

# 39
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Абе вие вси4ки казвате , 4е е рано, ама аз като 6пионирам Юлската тема и да ви каза, Гитка ве4е я 4акам.

Гита, ти сега да не вземе6 да ми оправдава6 о4акванията  Naughty. Не бързай аз сам търпелива  hahaha.

4естито на вси4ки именници, да им е 4естито и славно името.

Мама Цоцоланке, аз правя първия залог- пи6и  ми Гита.  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 554
МАМА ЦОЦОЛАНКЕ справяш се 4удесно   bouquet

# 41
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не бързай аз сам търпелива  hahaha.

Ама аз не съм. Crazy

# 42
  • Мнения: 223
Маме, браво на теб за темата. Овладяваш неща, които са тайна за мен
Добре дошли на новите мами!!!! Все забравям
Гита, и моят такава отпуска си предвидил. Сладури големи! Ако видиш зор и сметнеш, че мога да ти помогна - звъни. Мога да помогна с Танти. Акълът ми си е на място още. Знам, че имаш много близки хора, които с такси за миг ще дойдат, но все пак...
Сонита, и моето бебе много се мърда. Сега спа за 15 мин.Понякога нощем се моля да спре да рита и на двете страни, за да легна на една страна (уж заради тъпите контракции така се лежи).
Бобченка, как не те страх да четеш юлските мами?
Херелина, ще го обичаш така, както само ти можеш да обичаш - няма достатъчно, много, малко... Майка ми казва, че ни е заобичвала в мига, в който ни види. Не преди това, Преди брат ми да се роди си е мислила, че е невъзможно в сърцето и да има място за друг освен мен

# 43
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Обичането, поне при мен, не дойде даже и с раждането, а с опознаването. След като я родих, известно време гледах на нея като причинител на болка. Не беше като по филмите.

Тиги, благодаря за предложената помощ, но и аз като теб имам варианти за евакуация,

# 44
  • Мнения: 222
Мама Цоцоланка-извинявай, поздравленията този път са за теб, а не за Гита.  smile3501Темичката е чудесна!
 
След малко ще си тръгвам! Така че ви пожелавам хубав уикенд!   bouquet
Ще се видим с някои мами в неделя на лекцията в болница "Щерев!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт