Моля, препоръки за добър хомеопат в гр. Бургас

  • 257 471
  • 985
  •   1
Отговори
# 915
  • Бургас
  • Мнения: 530
Последната бележка -60 лв.проследяване.
Това означава всеки месец по 60 лв? А ако няма подобрение и се налага примерно след 10 дена пак да отидем пак ли е 60? Дано наистина е толкова добър,че като му чета във фб постовете как все плюе по несъгласните с хомеопатията,малко лошо впечатление прави.Все едно е на война с тях-ако има добри резултати не виждам кому е нужно да го прави.Иначе аз съм фен на хомеопатията.Доволна бях от Корнел.Скоро ходих при Ивайло Димитров-еми нямам думи.За 15 мин разговор 60 лв.Чул недочул проблемите хареса си един и направо с него се хвана.И едно държание...сякаш по му е важно да се хареса отколкото да лекува.Лекарството му не ми помогна,писах му,не благоволи да отговори.Не ми хареса!

Не се изявявам в качеството на защитник на д-р Стойчев, но ако го опознаете отблизо ще разберете, че сте сгрешили в преценката си за него 😉

# 916
  • Мнения: 135
В неговия профил ли четете? Или има друг за консултации в ФБ. ...

# 917
  • Мнения: 98
В неговия профил ли четете? Или има друг за консултации в ФБ. ...
всъщност писах за др.Ивайло Димитров

# 918
  • Бургас
  • Мнения: 530
В неговия профил ли четете? Или има друг за консултации в ФБ. ...
всъщност писах за др.Ивайло Димитров

Д-р Стойчев няма профил за консултации във фейсбук.Който се интересува може да види в you tube има няколко интервюта с него.

# 919
  • Мнения: 98
малко съм объркала цитата-исках да отговоря на gk77,че изказах недоволство не от др Стойчев,когото не съм посещавала ,а за др Ивайло Димитров

# 920
  • Бургас
  • Мнения: 530
малко съм объркала цитата-исках да отговоря на gk77,че изказах недоволство не от др Стойчев,когото не съм посещавала ,а за др Ивайло Димитров

Не се притеснявай, избистри се ситуацията Grinning.

# 921
  • Мнения: 1
Здравейте,може ли някой да ми препоръча добър хомеопат в Бургас,който да лекува бронхит и астма? След прекарана пневмония и лекуване само с антибиотици и инхалации,синът ми вече 6 мес. е с кашлица и не се оправя.

# 922
  • Мнения: 26
Препоръчвам д-р Атанас Гълъбов.

# 923
  • Мнения: 415
И аз искам препоръки за хомеопат, различен от Корнел,  Стойчев и Александър, който да лекува щитовидна жлеза, а не само хрема и кашлици.

# 924
  • Бургас
  • Мнения: 530
Д-р Стойчев, лекува и по-сериозни проблеми, а не само хреми и кашлици.

# 925
  • Мнения: 415
Д-р Стойчев, лекува и по-сериозни проблеми, а не само хреми и кашлици.

Аз не съм на същото мнение. Мили и любезни са, докато ти вземат парите. После не си вдигат телефоните или пък се изнервят ужасно като им кажеш, че не се чувстваш добре от поредните лекарства. И ми препоръчват да си пия другите лекарства. Аз ако исках да пия от другите лекарства, защо да ходя при тях.  Казано накратко- пълна липса на професионализъм. Просто занаятчии.

# 926
  • Бургас
  • Мнения: 530
Това конкретно за Стойчев ли? Нашето семейство се лекува при него от година и никога не ни е поощрявал да пием алопатични лекарства напротив спираме по схема всичко, което сме приемали преди да станем негови пациенти/ става въпрос за високо кръвно и вегетодистония/.

# 927
  • Мнения: 60
Д-р Стойчев, лекува и по-сериозни проблеми, а не само хреми и кашлици.

Аз не съм на същото мнение. Мили и любезни са, докато ти вземат парите. После не си вдигат телефоните или пък се изнервят ужасно като им кажеш, че не се чувстваш добре от поредните лекарства. И ми препоръчват да си пия другите лекарства. Аз ако исках да пия от другите лекарства, защо да ходя при тях.  Казано накратко- пълна липса на професионализъм. Просто занаятчии.

Аз пък за д-р Корнел не съм съгласна с такова мнение и то точно за щитовидна жлеза.

# 928
  • Мнения: 218
Някой доволен от д-р Сергей Кръстев?  Благодаря!

# 929
  • Бургас
  • Мнения: 1 460
Ако питаш за този лекар, който идва от Варна, аз съм ходила не веднъж при него и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт