Случи се днес... какво беше това?

  • 8 172
  • 139
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 877
Хмммм имали са късмет, че не са попаднали на моята голяма уста и на големите ръце на мъжа ми. Тогава щяха да целуват краката на бебето до припадък вместо извинение Mr. Green

 smile3521

Кошмар!!! "Не била тренирала днес..." Мале много се вбесих #Cussing out!!! Така описана случката ми се струва като сценарий на филм на ужасите...

# 61
  • Мнения: 420
В Канада не мисля, че е възможна подобна случка. Ако има такива чистофайници, те пазаруват от магазини за екологично чисти храни и не ходят по големите вериги.
А ако все пак се случи, охраната на секундата ще се намеси и полицията ще дохвърчи.

# 62
  • Мнения: 6 167
историята е супер странна и не искам да ги оправдавам тези хора
не бих им отделила и цяла тема, не си заслужава, бих ги забравила на секундата  Laughing
аз бях свидетелка на една по-гнусна сцена, при нас тези, които ти режат салами и сирене са без ръкавици и с едни шапчици. докато режеше една шунка, на девойката й падна фибата, която държи тия смешни шапчици.
тя инстинктивно си я оправи. да, но клиентката забеляза. направи забележка, момичето се смути и засрами ( инстинктивно беше), онази й каза ' доведете ми друга да ми нареже сирене", извикаха друго момиче, а провинилата се взе следващия клиент по номер, който бях аз. аз обаче съм деликатна българка, която сакън да не направи забележка на някой.... Confused


това направо ме разби - сигурно наистина не могат да имат деца и са озлобени от живота и децата ги дразнят - горките

не просташко, а свръх просташко изказване.

# 63
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Цитат
...това простотия ли е, агресия, комплекси, или тези хора просто нямат и не могат да имат деца... та са такива...
Цитат
това направо ме разби - сигурно наистина не могат да имат деца и са озлобени от живота и децата ги дразнят - горките
Цитат
Тези хора явно не са гледали деца
Цитат
Мисля, че не могат да имат деца и са озлобени.
Цитат
мисля, че нямат деца и това е болната им тема
Цитат
Много хора стават търпеливи и толерантни към чуждите деца, едва когато имат свои
Цитат
Изглежда си имат причина за тая злоба...

??????????? newsm78

Какво ви става, бе хора? Дайде да обвиним хората, които нямат деца и за глада в Сомалия или за войната в Персийския залив!! Или пък за ежеднивните убийства по пътищата! Това, че има хора с психични отклонения или такива, които избиват комплекси, или пък са прекалили със стероидите днес не е основание да ги слагаме под един знаменател с хората без деца. Едва ли причината за агресията им е тази? Това си е до човека, а не ... По вашата логика дайте да опандизим всички бездетни, щото са потенциални престъпници? Crossing Arms  И така ще си решим проблема с агресията? Айде поспрете малко с подобни коментари, моля!!! Лобирате за толерантност, а вашата къде е?

Да не си стояла много на слънце днес?
Понеже последния цитат е мой- да поясня... да, смятам, че неприкритата злоба и агресия на тия хора не е в босите бебешки крачета (които със сигурност са по-чисти от плота), а в нещо друго!

# 64
  • Мнения: 1 554
Няма да коментирам за хигиената на магазините,защото нищо не може да се сравни с едни малки боси крачета,няма по чисто,ароматно и сладко нещо от едно дете.
Ако ние с мъжа ми бяхме попаднали на такава ситуация щяха да пишат по вестниците
.
newsm10


 smile3521 и аз си мисля така

# 65
  • София
  • Мнения: 329
За съжаление има доста такива озлобени хора навсякъде,  готови да реагират по този ужасяващ според мен начин,от който дори би ме хванало страх Confused

За писалите, който казват че мъжете им веднага биха избили зъбите на грубияна - ами не съм сигурна, че за баща, до който са застанали двете му дечица, най- нормалната реакция ще е да удари едно круше в десятката на някой развикал се отзад на опашката в магазина Shocked Просто някак си не си го представям аз.   Thinking
Познавам "пострадалото" така да се каже семейство. Това са толкова добросърдечни и комуникативни хора, чрез който въпросната двойка е видяла възможност да избие комплексите си  Tired

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 20:52 от npopova

# 66
  • Мнения: 2 401

Познавам "пострадалото" така да се каже семейство. Това са толкова добросърдечни и комуникативни хора, чрез който въпросната двойка е видяла възможност да избие комплексите си  Tired

Това си личи  от самите постове на мацката.

# 67
  • Мнения: 216
Мисля, че не могат да имат деца и са озлобени.


Това е грозно, даваш ли си сметка колко жени би могла да засегнеш с тази констатация? Може да не могат да имат деца, може да не искат деца, може и да имат...това няма значение.
Относно случката...да, неприятна е, има много криви и лоши хора. Не го мисли много, не заслужават.
НАпално подкрепям Peace половината от тук пишещите не са майки по една или друга при4ина, защо слагаш хората под общ знаменател? Naughty

# 68
  • София
  • Мнения: 329

Познавам "пострадалото" така да се каже семейство. Това са толкова добросърдечни и комуникативни хора, чрез който въпросната двойка е видяла възможност да избие комплексите си  Tired

Това си личи  от самите постове на мацката.
Мнението ми по темата щеше да е същото дори и да не ги познавах  Hug

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 15:48 от npopova

# 69
  • Мнения: 1 799
Мисля, че не могат да имат деца и са озлобени.

Това е грозно, даваш ли си сметка колко жени би могла да засегнеш с тази констатация? Може да не могат да имат деца, може да не искат деца, може и да имат...това няма значение.
Относно случката...да, неприятна е, има много криви и лоши хора. Не го мисли много, не заслужават.
НАпално подкрепям Peace половината от тук пишещите не са майки по една или друга при4ина, защо слагаш хората под общ знаменател? Naughty

Тъй като, предполагам, мен питаш - не мога да отговоря на въпроса ти, защото не слагам всички под един знаменател. Доста обстойно съм го обяснила по-нагоре.
Грозно е да тълкуваш нечии думи като обида, когато в тях такава просто няма.. Това е по-грозно.

# 70
  • Мнения: 216
Мисля, че не могат да имат деца и са озлобени.

Това е грозно, даваш ли си сметка колко жени би могла да засегнеш с тази констатация? Може да не могат да имат деца, може да не искат деца, може и да имат...това няма значение.
Относно случката...да, неприятна е, има много криви и лоши хора. Не го мисли много, не заслужават.
НАпално подкрепям Peace половината от тук пишещите не са майки по една или друга при4ина, защо слагаш хората под общ знаменател? Naughty
Не споделям мнението ти защото ти без да си свидетел на слу4ка и без да познаваш отсрещната страна си правиш изводи и измисляш при4ини за поведението и , при4ини мога да ти дам сто в нейна полза но не мисля 4е е редно при положение 4е тя  си знае каква и е при4ината , въпроса е в това 4е не би трябвало да се прави на проблем нещо толко поправимо, дори да има OCD, или друго то има десетки на4ини да се по4исти и дезинфекцира без коментари.

Тъй като, предполагам, мен питаш - не мога да отговоря на въпроса ти, защото не слагам всички под един знаменател. Доста обстойно съм го обяснила по-нагоре.
Грозно е да тълкуваш нечии думи като обида, когато в тях такава просто няма.. Това е по-грозно.

# 71
  • Мнения: 1 799
Нормално е да имаме различни мнения. И не винаги  е нужно да приемаме чуждото.
И казах, че съм си направила извод въз основа на две неща - поднесените факти и житейски опит - мой личен. А той не е много малък.
Всички примери в нета са хипотетични. Дай да не се изказваме в такъв случай, Защото не сме преки свидетели.

# 72
  • Мнения: 48
Ей, момичета стига вече спам! Пуснах темата, защото ми беше и още ми е болно. Защо сега зорлен търсите под вола теле- кой кого обидил, кой казал, че тези дето нямат деца били едикакви си, а тия с деца други, за знаменатели говорите, за най-малко общо кратно... стига де!
Майки или не, всички сме хора! Тия дето са майки, са майки от известно време, а тия дето не са, ще станат. Не разбрахте ли, че въпросът е какво беше това, което ми се случи, в голям град, в голям магазин, вчера, а не някога. Може би намерих част от отговорите, които търсих, благодарение на вас, за което съм признателна на всички, които писаха по темата. Моля, не бъдете мнителни, нека всеки каже какво мисли, а не да коментира думите на другите!
Благодаря ви !  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 2 309
Ооооооооо,не са попаднали на когото трябва!!!Бъди сигурна,че с такова държание ще гризнат нечий тупаник!

# 74
  • Мнения: 420
Изключително изискано и културно е да се отговори на простотията с тупаник!
То най-добре всички междуличностни захапки е редно с тупаник да се решават!

Общи условия

Активация на акаунт